MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

kanic - Profil | Út 27.7.2010 22:06:47

TWIN 69 >> toho se já nedožiju

    TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 22:04:08

    kanic >> to je mi jasný,že to není jednoduchý.snad se to jednou podaří a lidi se u vody začnou chovat v normě.to by byl klid a pohoda.jak pro RS,tak i pro nás běžné rybáře

      kanic - Profil | Út 27.7.2010 22:01:02

      TWIN 69 >> jo,četl jsem to,nebráním se žádné spolupráci,ale není to tak jednoduché,

        TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 22:00:47

        kanic >> a to je velká chyba.klidně bych se šel s někým z RS projít kolem vody abych viděl reakce některých rybářů

          TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 21:58:53

          kanic >> to ani nedělej.tady se prostě některý věci řešit nedají.ale Ty bys to měl zvládnout s Tvýma zkušenostma.zrovna dnes mi tady psal jeden kolega,že bys měl vzít pár lidí na ty kontroly sebou.to by si pak nevyskakovali kdyby naráz došlo třeba 5 chlapů.

            kanic - Profil | Út 27.7.2010 21:58:32

            pravdou je to,že místní dobrovolná RS v organizacích pracuje velmi sporadicky

              kanic - Profil | Út 27.7.2010 21:55:51

              TWIN 69 >> no právě,není to tak jednoduché,zrovna řeším jeden problém,nemůžu tady psát podrobnosti

                TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 21:48:22

                kanic >> je potřeba to vyčistit.pár sebraných not a hrozba je pro ně reálná a možná dostanou konečně rozum.Kéž by to tak bylo!!!

                  kanic - Profil | Út 27.7.2010 21:44:34

                  TWIN 69 >> ie tam klid

                    kanic - Profil | Út 27.7.2010 21:43:50

                    TWIN 69 >> problémové místo je u železničního mostu na M5,

                      TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 21:42:51

                      kanic >> doufám,že se tam chlapi chovají slušně narozdíl od drnů v Dubňanech.

                        kanic - Profil | Út 27.7.2010 21:38:11

                        teď jsem se vrátil z M6,málo lidí,voda stoupá

                          TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 20:56:04

                          Op!k >> Tak to byl úspěšný výlet k Moravě!Blahopřeji pánové!!!

                            Op!k - Profil | Út 27.7.2010 20:50:23

                            .a taky nejaky ten kaprik ;)

                              Op!k - Profil | Út 27.7.2010 20:46:53

                              ...

                                Op!k - Profil | Út 27.7.2010 20:45:19

                                ...a dalsí :-)

                                  Op!k - Profil | Út 27.7.2010 20:43:27

                                  Zdravim ,my sme byli před týdnem na moravě 6... na 5 dnů,, a krásně sme si zachytali 12 kaprů a 10 amurů ...Kapři slabsi nej 61cm ...amuri 2x 93cm ..85cm ad :...Krmení asi 120kg vařené kuk.zbytek psenice...

                                    TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 20:15:28

                                    farevelak >> já na Moravě byl pouze jednou a to ji mám hned za barákem.Furt někam jezdím mimo HO.Ještě jsem nebyl ani na Vykopávkách.Klidně bych na ten výlet s RS vyrazil.To by byla vážně sranda!!!

                                      farevelak - Profil | Út 27.7.2010 20:12:54

                                      TWIN 69 >> ti "vzorní" rybáři by věděli prd,kdo je nebo není RS.
                                      Kdyby se parta i s kanicem a koprem vydala s dalšími osmi, nevím nevím,jestli by měl někdo odvahu vyskakovat. Je třeba hledat cesty, nebo jinak bude pytláků přibývat.Jak to jde na Moravě?? Sháním nějaký malý motor na gumák.jenže je sezona a na nový nejsou many :-DD

                                        TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 19:58:45

                                        farevelak >> jenomže by se s ním dalo jet pouze jako tzv.ochranka.Bohužel nemůžeš udělat nic,protože pokud bys jakkoliv zasáhl,tak je to protizákonné.Ale nápad to není špatný.Rád bych viděl ty protáhlé huby,kdyby se tam s RS objevilo dalších pár lidí.To by si asi nikdo nevyskakoval