MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

farevelak - Profil | Út 27.7.2010 19:41:43

TWIN 69 >> A co tak se domluvit a parta třeba šesti chlapů jeli s kanicem a udělal se vždycky námatkově někde zátah? Jsou to naše revíry, tak proč jen spoléhat na RS?? Može dojít doba,kdy budem sedět u vody jak paka,protože tam nebude ryby.

    farevelak - Profil | Út 27.7.2010 19:37:51

    TWIN 69 >> Zdar chlape, jak to jde??

      TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 18:33:15

      Trezi >> zkusím to tam.chodil jsem rád do Dubňan,ale po dnešku se mi tam už vůbec nechce.hned ráno jedu na ryby,takže to vezmu do Ratěk.byl jsem tam letos na jaře s Mirou Čížkem,ale došel jen Cejn a pak déšť a kroupy.na boilies chytám pokaždé.jeden čagan na kuličku a ten druhý na kukuřici.každopádně díky za info a třeba se tam potkáme.Zítra to zkusím pod baštou.

        escorrt - Profil | Út 27.7.2010 18:32:37

        nestačím se divit co tady řešíte,tak si to pořešte a PETRŮV ZDAR

          Trezi - Profil | Út 27.7.2010 17:01:17

          TWIN 69 >> Zdarec tak v Ratkach chodim hodne na kapry a de se jich nachytat ale zabery přicházejí večinou jen v noci a brzo rano krmim kukuřicí a par kuliček boiliesu ale večinou je to vse kolem 55 tetno rok sem tam lapl 63 největšího ale byl sem svědkem chycení kapra 82 o vaze 10 kg a kapr plave samodřejme zpátky minulí rok sem je chytal na kapří guláš vyhledávam spiš mista z menší hloubkou asi kole 3.5 až 4 metrů musí to tam človek znat aby každý nához neměl ůvadu ja tam chodim už 3 roky protože to mam skoro za barákem a stále jeste nemam celou vodu prozkoumanou tak zkus a uvidíš Petrů Zdar

            TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:58:56

            kanic >> to TI nezávidím ty nervy s hloupýma lidma.ono se může stát,že člověk ve stresu zapomene na maličkost,ale jak je to něco důležitýho,tak při porušení bez pardonu vzít noty.vůbec bych s nima nediskutoval.Já si počkám na další schůzi MO a tam se zeptám natvrdo všech jeho kamarádů co seděli kolem jestli je to v pořádku.
            no nic,musím si na chvilku odskočit,ale večer jsem zasej tady.
            zatím zdar a přeju pevné nervy v boji s troubama

              kanic - Profil | Út 27.7.2010 16:55:15

              TWIN 69 >> nedej bože někomu něco vytknout ,hned je to buzerace a arogantní jednání,pomalu mně to přestává bavit se stěma lidma pořád dohadovat

                TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:53:06

                kanic >> a proto je potřeba jim sbírat povolenky za vážnější věci.malou chybičku může udělat každý,ale když vidím některé umělce co předvádí u vody,tak je mi z toho zle.mělo by se vše zpřísnit jak směrem k počtu odnesených ryb,tak i docházek k vodě.myslím si,že denně by bohatě stačil 1 kus ušlechtilé ryby a maximální počet 20 kusů na povolenku.Pak si klidně může koupit další.

                  kanic - Profil | Út 27.7.2010 16:48:38

                  dnes na břeclavsku dva lovící bez povolenky,jedna zadržená povolenka za nezapsaného kapra,čtrnáct dní zpět náročnější zásah na M5,minulý týden pytlák na drzo odpoledne pod Vnorovským jezem.Lidé ztrácí absolutně zábrany a nedodržování BP je čímdál víc náročnější

                    TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:48:05

                    kanic >> holt jsou mazaní.až tam pojedu příště,tak si vezmu foťák.ale to už budou vědět od hospodáře,že jsem je zmerčil.

                      kanic - Profil | Út 27.7.2010 16:44:12

                      TWIN 69 >> já jsem je tam několikrát kontroloval,ale vždy to bylo ok,dávají si bacha

                        TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:42:41

                        kanic >> sedí tam na druhém rybníku u toho pontonu.každé ráno porád ta stejná partija.není to na moje nervy.radši jsem tam za nima ani nešel,aby se něco špatného nestalo

                          tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 16:40:12

                          TWIN 69 >> já taky když spím:o)))

                            kanic - Profil | Út 27.7.2010 16:37:00

                            TWIN 69 >> koncem týdne se tam zastavím

                              TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:21:59

                              tuzemak >> ne,já jsem už klidnej člověk.

                                tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 16:21:19

                                TWIN 69 >> doufám,že tě nevyletí ruka,na takovýho troubu kálej,nemá cenu si dělat problém z......du hulit,večer sa tu ukážu,ahoj

                                  TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:18:19

                                  tuzemak >> to možná nebudou,ale klidně mu to řeknu do očí co si o něm, myslím.A to se mě smáli,že pouštím ryby.tak kdo je potom větší trouba???

                                    tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 16:15:27

                                    TWIN 69 >> třeba je už nepotkáš páč budou bez not ha hááá

                                      TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:11:26

                                      tuzemak >> pojedu se tam podívat příští týden a uvidíme co se zlepšilo.

                                        tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 16:09:34

                                        TWIN 69 >> to sem rád,že sa pletu.