MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 16:07:49

tuzemak >> u tohodle hospodáře se pleteš.ten ho zaručeně zpucuje.je to totiž stejná partia důchodců a nemakačů,kteří tam sedí každý den ráno a navečer.

    tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 16:03:46

    TWIN 69 >> no asi se hospodář drží přísloví,že pes který štěká nekouše,tobě řve do tlf.a v duchu se tomu směje,doufám,že se pletu a takovýho lumpa setře jak malýho smrada..

      LEXMARK - Profil | Út 27.7.2010 16:01:22

      TWIN 69 >> máš pravdu. Teď jsou zákony spíš ve prospěch lumpů a ne proti nim. Ale takové přestupky neděají dobré jméno MO a už vůbec hospodáři pokud to nechá jen tak.

        tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 15:58:59

        LEXMARK >> všude stejný,a ještě když má před důchodem či je důchodce,neznám jediný případ,že by jim byly sebrány noty,prostě nad tím mávnou rukou,pak to vidí mladí a vypadá to jak to u vody vypadá,na zblitíí..

          TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 15:57:04

          tuzemak >> jenomže to bych se mohl pak dostat do problémů já.něco mu uděláš a on hrdina by to hned hlásil policii.a jsem hned u komise(minimálně).

            LEXMARK - Profil | Út 27.7.2010 15:55:14

            tuzemak >> plně s tebou souhlasím, zažil jsem tohle samé v bývalé MO a vidím, že je to všude stejné.

              tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 15:54:55

              TWIN 69 >> věř,že to co bys udělal by bylo daleko lepší řešeníí,ne jednou sem viděl jak RS vyskakovala u vody že až chytnou toho a toho seberou mu noty,když ho kontrolovali hezčí divadlo nezahraje herec ani v národním..

                TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 15:53:07

                tuzemak >> no,hospodář byl pěkně vytočený.uvidíme co se s tím bude dělat.akorát jsem mu řekl,že pokud se to bude opakovat,tak mu polámu udice a hodím ho do vody za tím Kaprem

                  tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 15:49:57

                  TWIN 69 >> jenže jak to chodí u nás chodí to bohužel všude,nepodaří se toho dotyčnýho chytit při činu a on se bude ještě tý kontrole v tichosti smát..

                    TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 15:44:15

                    tuzemak >> dneska tam kontrola bude.a to si piš že důkladná

                      TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 15:43:27

                      LEXMARK >> když jsem volal hospodáři,tak jsem mu řekl přímo jméno toho co tak lovil.bylo mi řečeno,že si ho odchytne

                        tuzemak - Profil | Út 27.7.2010 15:41:16

                        TWIN 69 >> ahoj,tak to je hnus co se u vody děje,bohužel RS je vidět maximálně o víkendu a proto masařky rabují vodu přes týden,o víkendu jsou relativně v klidu..

                          LEXMARK - Profil | Út 27.7.2010 15:40:45

                          TWIN 69 >> Nazdar. Tak to je síla. Ten by si už neměl v životě zachytat, ale oba víme jak to dopadne. Udělá se TY TY TY a to bude všechno.

                            TWIN 69 - Profil | Út 27.7.2010 15:18:53

                            Chlapi,tak dneska jsem byl nakonec v Dubňanech.došel akorát amur a Kapr kolem 45cm opět na boilies Cherry.podstatné je však to co jsem viděl.jeden místní sedlák jménem Pavel Černý měl asi moc dobrý den.Poté co zasakoval kapra opět dostal na prut dalšího.Prut v klidu předal vedle sedícímu rybáři a ten ho vytáhl z vody.Podběrák s Kaprem si odnesl ke svým udicím.Pak už jsem jen viděl jak vrací prázdný podběrák výše zmíněnému P.Č..
                            osobně jsem se to nesnažil řešit.vedlo by to jen k problémům a ti kluci co mě znají ví o čem je řeč.Mluvil jsem telefonicky s hospodářem MO Dubňany.Tak doufám,že to bylo naposledy.
                            Pak ať si nestěžují místní troubové,že není co chytat.Běžnou praxí na tomto místním revíru a určitě i jinde je hrubé porušování RŘ a to zejména odnášením ryb bez zapsání,darováním ryb přímo u vody atd..
                            Osobně jen doufám,že to bylo napoisledy co se to tam stalo a bude zjednán pořádek!!!

                              angelo - Profil | Po 26.7.2010 21:55:02

                              TWIN 69 >> taky se chystam do Kelcan na 24 hodinovku..pojedem tam asi ze zacatku Srpna

                                TWIN 69 - Profil | Po 26.7.2010 19:35:12

                                chlapi,jak to vypadá v Raťkách?

                                  TWIN 69 - Profil | Po 26.7.2010 19:16:38

                                  CarpPavel >> escorrt - 25.7.2010 20:57:07 >> Blahopřeju k úlovku.Tento týden jedu na Kelčany,tak jsu zvědavý co přijde na kuličky od CDB.

                                    escorrt - Profil | Ne 25.7.2010 20:57:07

                                    další vydařený víkend a opět bodovalo CDB na svazovce, 78 cm, 9 kg

                                      TWIN 69 - Profil | Pá 23.7.2010 20:03:36

                                      ale eště tam muselo neco ostat!!!

                                        angelo - Profil | Čt 22.7.2010 12:28:16

                                        uz se to vybuchalo :))