MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | St 21.7.2010 21:17:16

na co je s Vama ogaři.To sa už u nás neloví žádné pěkné ryby!!!

    NTWIN 69 - Profil | Ne 18.7.2010 19:37:05

    kanic >> a to je jenom v pořádku.už je načase to začít čistit.

      Nkanic - Profil | Ne 18.7.2010 19:35:32

      MIRAXD >> když je vše v pořádku tak se není čeho obávat.Na Moravě začíná být značný binec,zvláště dole,proto se tam začínáme častěji objevovat.

        NMIRAXD - Profil | Ne 18.7.2010 19:08:30

        kanic - jo přihlasim se,parkrat sme se potkali na moravě na 6 ale nekontroloval jste mě protože jsem nechytal vždycky jsem akorat dojel a jel ste na lodi ale je to už tak 3 roky jinak par kontrol od olina

          Nkanic - Profil | Ne 18.7.2010 18:49:28

          MIRAXD >> ok,těším se,můžeme pokecat

            NMIRAXD - Profil | Ne 18.7.2010 18:46:41

            kanic - Ne ja ted nemam čas tam jezdit a v takem horku se me nechce,ale mam info hlavne v okoli rohatce ale určitě se potkame,rano vás někdy potkavám když jedu do práce ze vyjiždite z domu

              Nkanic - Profil | Ne 18.7.2010 17:43:27

              MIRAXD >> mluvili jsme spolu

                Nkanic - Profil | Ne 18.7.2010 17:43:01

                maxikubik >> zavážení a lov po stanovené době

                  Nmaxikubik - Profil | Ne 18.7.2010 17:26:52

                  kanic >> A za co?

                    NMIRAXD - Profil | Ne 18.7.2010 7:43:44

                    kanic - A je pravda že hodoninsky přeceda si zažadal o vetši kontrole na moravě že tam jezdite tak často aj v tydnu tak se to vykláda po rohatci

                      Nkanic - Profil | So 17.7.2010 23:24:00

                      MIRAXD >> jo,několik jich skončilo v čistírně

                        NTWIN 69 - Profil | So 17.7.2010 21:04:31

                        MIRAXD >> dneskaj jsem byl v Dubňanech a pouze jeden kousek 46cm na boilies Cherry.zítra tam jedu zasej.

                          NMIRAXD - Profil | So 17.7.2010 21:02:10

                          TWIN 69 >> TWIN 69-ok.

                            NTWIN 69 - Profil | So 17.7.2010 21:00:15

                            MIRAXD >> od soboty 24.7 do neděle 1.8. mám volno.

                              NMIRAXD - Profil | So 17.7.2010 20:57:29

                              TWIN 69 - jo uvidime jake bude počasi a mohli bysme pak dej vedet kdy budeš doma

                                NTWIN 69 - Profil | So 17.7.2010 20:54:22

                                MIRAXD >> Čeká mě další celý týden dovolené.Poslední týden v červenci budu celý věnovat rybařině.Jeden den pojedu nonstopku v Kelčanech a pak bys mohl něco vymyslet ať pokecáme u vody.

                                  NMIRAXD - Profil | So 17.7.2010 20:52:10

                                  TWIN 69 - Zdar jak to ozval abys šel už delat a neco nam nechal ve vode, byl nekde me se nechce byl jsem se kupat na štěrku v Otrokovicach

                                    NTWIN 69 - Profil | So 17.7.2010 20:50:11

                                    MIRAXD >> Zdar,Ty ještě žiješ,že se ani neozveš?

                                      NMIRAXD - Profil | So 17.7.2010 20:48:15

                                      kanic -Tak jsem slišel že zasej padlo par povolenek

                                        NTWIN 69 - Profil | Po 12.7.2010 20:33:04

                                        pánové blahopřeji,v této diskusi, kterou jsem rozjížděl, je už 1.000 zápisů.Jen tak dál do další tisícovky!!!