MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Ne 11.7.2010 20:55:46

MIRAXD >> Já určitě,šak dávám skoro šecko zpátky do vody.Ale o víkendu idu zasej.

    MIRAXD - Profil | Ne 11.7.2010 20:51:22

    TWIN 69 - Konečne že už ideš makat ještě nam to všechno vychytaš

      TWIN 69 - Profil | Ne 11.7.2010 19:06:16

      dnes poslední den volna a tak jsem šel na chvilku k vodě.celkem 4 Kapříci.nej. měl 45cm.

        TWIN 69 - Profil | So 10.7.2010 14:54:05

        nazdar chlapi,tak včera celý den v Kelčanech.Záběrů málo,ale podařily se 3 pěkné ryby.2xJeseter 97 a 95cm.Navečer došel kapr 81cm a rovných 12kilo na Cherry od CDB

          Trezi - Profil | Čt 8.7.2010 22:23:57

          Zdarec ma informace že tet berou kapri na moravě u rohaca nekde jak vyteka batův kanal prej 70+ nemate nekdo z teto lokality nejake větší podrobnosti o víkendu se tam chystam tak chci neco vědet

            TWIN 69 - Profil | Čt 8.7.2010 21:30:33

            kanic >> právě že soukromá.synátor tam chtěl zajet,tak jsem se obětoval a pojedu tam s ním.pak chci zkusit Moravupod Hodonínem,ale to až příští víkend.

              kanic - Profil | Čt 8.7.2010 21:27:59

              TWIN 69 >> Kelčany je soukromá voda,tam nemám přehled

                TWIN 69 - Profil | Čt 8.7.2010 21:18:31

                kanic >> to je pro mě už moc daleko.navíc v tom horku se mi nechce moc cestovat.stačí že mě synátor ukecal na zítřek do Kelčan na celý den.jsem zvědavý jak tam dopadneme.dám pak vědět.nástrahy jsem vybral co možná nejlepší,tak te´d je to na něm aby se předvedl

                  kanic - Profil | Čt 8.7.2010 21:15:48

                  TWIN 69 >> dnes jsem se pohyboval na Moravě okolo Hradiště a úlovky žádné

                    TWIN 69 - Profil | Čt 8.7.2010 20:29:42

                    Zdar všichni,jak Vám jedou ryby?Dneskaj jsem měl volno a zítra na celý den do Kelčan se synátorem.Info podám v sobotu.

                      TWIN 69 - Profil | Út 6.7.2010 8:58:46

                      dneska do 7 hodin u vody a došli 3 Kapři.a pár Cejnů.Celkem pohoda

                        TWIN 69 - Profil | Po 5.7.2010 9:00:27

                        ahoj,tak dnes celkem 5 Kaprů od 54 do 57cm za 2,5 hodiny u vody.všichni došli na kukuřici na silikonovém adapteru

                          TWIN 69 - Profil | Ne 4.7.2010 12:06:43

                          angelo >> tak potom poreferuj až se vrátíš.

                            angelo - Profil | Ne 4.7.2010 11:03:43

                            TWIN 69 >> tak se dari :) ja dnes jedu na SVK na soukromak do uterka tak se nemuzu dockat :)

                              TWIN 69 - Profil | Ne 4.7.2010 9:13:14

                              Ahoj kluci,tak dneska opět Lavor a opět Amur.měl 61cm.došel na kousek žluté plovoucí pěny.

                                MIRAXD - Profil | Pá 2.7.2010 5:40:05

                                maxikubik - v normalu ještě neni ale da se chytat prutok je ješte veliky proti normálu

                                  angelo - Profil | Čt 1.7.2010 21:08:36

                                  maxikubik >> jo je uz neni zakalena je v normalu...ale je tam strasne moc komaru po setmeni ale to asi vsude u vody

                                    maxikubik - Profil | Čt 1.7.2010 21:05:30

                                    TWIN 69 >> Kam na toho sumce? Už na Moravu? Jak vlastně vypadá Morava? Už je to chytatelné?

                                      TWIN 69 - Profil | Út 29.6.2010 22:11:30

                                      angelo >> mám švestka-oliheň,tak to tam zkusím dát.jenže tam jdou kapři i na kukuřici.