MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nangelo - Profil | Út 29.6.2010 22:05:13

TWIN 69 >> bavil jsem se se znamy a v Kelcanech to pry jezdi, nejvic toho nachytal na Trnku malych prumeru

    NTWIN 69 - Profil | Út 29.6.2010 22:03:10

    angelo >> mám í dní volna a tak se chystám do Dambořic a Kelčan pochopitelně přes týden.a se synátorem chceme zajet na nějakýho fousáče

      Nangelo - Profil | Út 29.6.2010 21:57:52

      TWIN 69 >> ted od nedele jedu do Kopcan na Slovensko na soukromak..tak se celkem tesim a jsem zvedavy co se zadari...a pak pojedu do Bilovic na vikend na 2 noci...tak doufam ze se podari neco vetsiho..pak budu informovat :))

        NTWIN 69 - Profil | Út 29.6.2010 21:25:36

        Zdar chlapi,tak jak Vám jezdí rybičky?

          NTWIN 69 - Profil | Ne 27.6.2010 21:30:41

          angelo >> ryby jsou tam už vyškolené a hlavně ty větší.takže pokaždé potěší,když se něco většího podaří přelstít.jen by mě zajímalo jak velký Kapr má nárok se tam vyskytnout

            Nangelo - Profil | Ne 27.6.2010 21:28:24

            TWIN 69 >> mozna ze jo kdyz tam byl ten 62 tak tam muzou byt i vetsi...kdyby to vypustili tak by sme se aj divili co tam je :)

              NTWIN 69 - Profil | Ne 27.6.2010 21:24:08

              angelo >> jo šel.divím se,že tam ještě takový Amur plaval.ale věřím,že tam musí být i daleko větší.

                Nangelo - Profil | Ne 27.6.2010 21:21:44

                TWIN 69 >> hoj tak se konecne zadarilo na neco vetsiho a amura na Lavore 62 to je hodne dobre :) myslim si ze jsem te tam videl sel sem kolem :))

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 27.6.2010 20:50:06

                  Dnes jsem odpoledne podlehl nátlaku synátora a zaparkoval na Lavoře.Kromě klasických cejnů se mi dostal na háček i tento Amur o délce 62cm.Došel na kukuřici.

                    NTWIN 69 - Profil | Ne 20.6.2010 20:41:35

                    angelo >> nebude,porád to bude běhat nahoru a dolů a přesně na to ryby reagují.když to trefíš,tak máš vyhráno.a když ne,tak je to o čekání na náhodu.a můžeš krmit čím chceš

                      Nangelo - Profil | Ne 20.6.2010 20:38:45

                      TWIN 69 >> sem si taky rikal, se mi nikdy na Lavore nepovedlo chytit 3 kapry za den... do 2 hodin 3 kapry na brehu a pak 4 hodiny nic :) snad se to pocaci uz udobri a bude zas tepleji

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 20.6.2010 20:36:13

                        angelo >> fotky jsem viděl,na Lavoir je to fakt dobrý.dnes jsem to schytal v tom dešti naplno i přesto,že jsem si vzal deštník.znovu půjdu až v sobotu na celý den někam na Břeclavsko.

                          Nangelo - Profil | Ne 20.6.2010 20:34:07

                          TWIN 69 >> ja byl v patek na Lavore niz mas fotky...dnes jsem chtel jit taky nekam na ryby ale bylo hnusne :) tak pujdu v utery na kyjovku asi zkusit

                            NTWIN 69 - Profil | Ne 20.6.2010 20:32:09

                            Zdar chlapi,jak to bere?
                            Dneska jsem byl opět v metlařově a kromě výdatného větru a deště došel jenom jeden Kapr 46cm na Brusinku.

                              Nangelo - Profil | So 19.6.2010 13:02:41

                              Hoj...vcera jsem byl s kamosem na Lavore a do dvou hodin jsem chytl 3 kapry 48,45,45 a pak uz nic a kamos na feeder akorat nejak 7 cejnu...jinak prutrz byla pekna, ale meli sme destnik, ktery nam docela pomohl tu prutrz prezit

                                NTWIN 69 - Profil | Pá 18.6.2010 20:30:16

                                kanic >> Já tam byl od 13.40 do 17.00 hodin a seděl jsem vzadu u panelu

                                  Nkanic - Profil | Pá 18.6.2010 5:56:46

                                  TWIN 69 >> byl sem tam dopoledne a uleveného nebylo nic

                                    NTWIN 69 - Profil | Čt 17.6.2010 22:26:13

                                    LEXMARK >> V nedělu to šlo celkem dobře.holt CDB šlape i na malé vodě!!!Je to hodně o krmení,ale to všichni znáte moc dobře!!!

                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 17.6.2010 22:24:21

                                      kanic >> včera odpoledne v tom dešti.seděli jsme na rybníku 2,Já a jakýsi malý kluk tam třpytkoval.Škoda,že nebylo nic většího,ale chtěl jsem si jenom vyzkoušet tu kukuřici s příchutí Mušle.Koupil jsem ji omylem a jak je vidět,tak jim to nevadí.Na boilies tentokrát nic.Ani švestka,ani brusinka.

                                        NTWIN 69 - Profil | Čt 17.6.2010 22:21:49

                                        angelo >> jo,bylo to celkem fajn,takže v nedělu pojedu znovu.asi zase Metlařov.