MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 11:11:17

Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 11:07:14 >> tak jsem si všimnul v kauflandu granulí pro psy.10 kg za asi 160,-Kč.nedalo by se to použít do směsi na krmení?trochu to naředit šrotem,nějakou tu esenci a máme levné krmení.Co Ty na to?

    fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 11:07:14

    TWIN 69 >> mně se zalíbilo a rybám zachutnalo krmení od mivardi. Zatím jen otestovaná jen kapr magic ( ovocné aroma ), ted na na mě a ryby čeká další tříkilovka v podobě feederu :-)

      TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 11:02:10

      Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 10:56:01 >> ne nemám.Já používám jako základ krmení směs od CDB.Je to feedrová směs s příchutí kořeněný perník,nebo Mušle.Doplním to praženou řepkou a konopím,popř. i strouhankou

        fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 10:56:01

        TWIN 69 >> jojo.Ještě se zeptám. Jak funguje tmavé ploticové krmení na cejny ? Máš nějaké zkušenosti ?

          TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 10:52:49

          Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 10:46:27 >> diskusi MO Hodonín jsem našel tady,ale nebyl tam žádný zápis,tak jsem ji rozjel,aby jsme si mohli vyměňovat poznatky tady v okolí HO.Doufám,že jsem tak učinil v dobrém záměru.

            fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 10:46:27

            TWIN 69 >> tohle je teda tvoje práce ? dobréé

              TWIN 69 - Profil | Pá 21.5.2010 10:32:17

              Enšpígl >> fanatik - 21.5.2010 10:26:31 >> Tahle diskuse byla nulová.První zápis jsem do ní vložil v souvislosti s ramenem v Mikulkách a docela se rozjela.Tady si můžem psát o čemkoliv.

                fanatik - Profil | Pá 21.5.2010 10:26:31

                TWIN 69 >> a jsem tady.Konečně jsem to našel.....

                  TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 22:49:11

                  farevelak >> tak takhle dělal škvařenicu už můj děda.moooooc dobré jídlo a ještě pomože proti komárům

                    farevelak - Profil | Čt 20.5.2010 22:46:33

                    Zevnitř sa namažu slijoviců, proti klíšťatom... nastříkám sa repelentem a jdu na ně :-))))
                    Ale jestli chcete radu proti komárom... buď vitamin B , nebo já mám rád škvařešinu s kvasnicama.... osmažím cibulku a než zhnědne, rozpustím za padoš kvasnic s tů cibulků (pozor, prská to) pak do toho šupnu vajica a normálně dodělám škvařešinu ... tak dvě hodiny před tím, než du k vodě. Mě to pomáhá. Tak to zkuste... budete uvidět :-))

                      TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:58:15

                      angelo >> vidíš kam ty potvory všude vlezou.za celý svůj život jsem měl 2 klíšťáky a to ještě ne zakouslé.
                      V červnu jedu do Kelčan na dva dny si zychytat.Už jsem tam volal a místa mají hlavně přes týden,tak si vezmu dovolenou v práci a valím tam.

                        angelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:50:59

                        TWIN 69 >> no minuly rok na salajce jsem dosel dom tak jsem mel 2 klistaky a jednoho na intimnim miste :DD

                          TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:48:27

                          angelo >> dokonale.jenže ty mrchy jsou čím dál víc chytřejší.nevím čím to je,ale ani klíšťata na mě nelezou

                            angelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:46:18

                            TWIN 69 >> aha tak ty si na ne pripraven :)

                              TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:44:41

                              angelo >> na mě komáři nějak moc nejedou,asi mám špatnou krev.ale B-komplex beru pravidelně už 2 týdny.k tomu přidám elektroniku a mám klid

                                angelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:41:56

                                TWIN 69 >> ale pocitas s komarama a jinou haveti ?? sak vis jake to tam je

                                  TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:19:53

                                  angelo >> včil sa vrátíme na rybníky a jak se to uklidní,tak hura na řeku.

                                    TWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:17:27

                                    farevelak >> určitě ostalo a ostatní najede zpátky

                                      angelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:09:54

                                      farevelak >> jj mozna i dyl ale bude komaru strasne to se nebude dat

                                        angelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:09:27

                                        TWIN 69 >> no jo ale podiv se na tu jednu fotku na 6 od spodu z prava sedi tam borec s prutama je vlevo v rozku fotky :))