MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nfarevelak - Profil | Čt 20.5.2010 21:09:07

TWIN 69 >> Chvilku, tak 14 dnů ... kdo ví, jestli tam něco ostalo.

    NTWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 21:07:43

    angelo >> to je dobře,ale každopádně si ještě chvilku na moravu nesedneme

      Nangelo - Profil | Čt 20.5.2010 21:03:48

      dnes jsem to byl obhlidnout a uz to pomalu ale jiste klesa

        NTWIN 69 - Profil | Čt 20.5.2010 20:28:25

        Trezi >> už by to nemělo jít výš,tak doufejme v dobrý konec!

          NTrezi - Profil | Čt 20.5.2010 20:17:53

          Dneska rano kolonka a pristav v rohaci

            NGRUPA - Profil | Čt 20.5.2010 9:38:02

            Končan >> Ta hospoda, to je ta nová, bílá, mezi stánkem a zatáčkou?

              NMIRAXD - Profil | St 19.5.2010 19:02:43

              MIRAXD >> pole

                Nescorrt - Profil | St 19.5.2010 19:00:29

                MIRAXD - není co dodat,bez tak Rohačáci už jsou naběhlý v polích v prsačkách

                  NMIRAXD - Profil | St 19.5.2010 18:59:20

                  MIRAXD >> kolonka

                    NMIRAXD - Profil | St 19.5.2010 18:56:11

                    MIRAXD >> ODPOLEDNE

                      Nescorrt - Profil | St 19.5.2010 18:52:35

                      MIRAXD - moc pěkné je to na kolonce

                        NMIRAXD - Profil | St 19.5.2010 18:50:07

                        CarpPavel >> Dneska rano v 7

                          Nescorrt - Profil | St 19.5.2010 17:32:04

                          morava dnes ve 4 hodiny odpoledne,splav v Hodoši

                            NKončan - Profil | St 19.5.2010 14:14:01

                            Ta poslední fotka je s vinařem Bohouškem Šebestou,kterehého jsem měl tu čest poznat v Bulharech v jeho skvělém sklípku.Je to skvělý pán který má super vína za které dostal spoustu diplomů a ocenění.Umí krásně zpívat a vykládat o vínečku.Má sklep který je plný trofejí a starožitných věcí.Nikdy jsem nic podobného neviděl.Jezdijů k němu lidi z celého světa do sklípku.Zná pár řečí a má spoustu krásných věnování od různých lidí kteří navštívili jeho sklep.Jak v češtině tak i v různých světovích jazicích.Hrál ve Filmu Bobule a 2 Bobule.Má spoustu krásných zážitků z natáčení a pěkných fotek.Taktéž k němu jezdijů naši známí herci.Už sa těším jak ho někdy zas navštívím, protože je to opravdu výjmečný člověk.

                              NKončan - Profil | St 19.5.2010 13:53:46

                              Ahojte pánové já jsem byl na pět dní na řece Dyji.Začátek byl super.Šupináči 80cm/10,5kg ve středu ve 23:30h a ve čtvrtek ráno v 5:30h 85cm/12kg.Bolilie jahodu na Nasche.Pak pustily průtok a musel jsem stáhnůt pruty úplně pod nohy.Tam došel lysec 62cm a šupináči 53,56cm Pak dvá jalci.Čtyřech kaprů jsem v průdu neotočil.Došel hrčák brzdil jsem cívku jak chtěl ukázali se mě na hladině a vyletěl závěs s olovem a byli v čudu.Háčky byli v pohodě aj navazce celé komplet.V sobotu večer to pustily tak, že tam plavali stromi jak prase, haluze a mega zdechlích nafůklích ryb.Aj velkých a bylo dochytané v nedělu ráno už sa dalo nahodit po nohy.

                                NOrf - Profil | St 19.5.2010 7:48:32

                                morava 4 včera 15h

                                  Nfanatik - Profil | Út 18.5.2010 18:46:44

                                  CarpPavel >> escorrt - 17.5.2010 19:33:48 >> ted jsem byl u moravy a oproti tvým fotkám to stouplo tak o metr

                                    NMIRAXD - Profil | Út 18.5.2010 18:37:26

                                    MIRAXD >> Ted když jsem jel dom tak to bylo mnohem vic zatopene,musel jsem si odskočit na hokej

                                      NTWIN 69 - Profil | Út 18.5.2010 18:32:34

                                      MIRAXD >> tak a je to víš gde!!!

                                        NMIRAXD - Profil | Út 18.5.2010 18:24:36

                                        MIRAXD >> rohatec