MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

MIRAXD - Profil | Út 18.5.2010 18:22:35

TWIN 69 >> dnes rano v 7 hodin

    TWIN 69 - Profil | Út 18.5.2010 18:00:35

    angelo >> ještě má pršet,ale už míň.tak uvidíme co se přihrne shora od Jeseníku a co přilije Bečva.snad se to uklidní.Kyjovka je už v tom odlehčovacím korytě,tak si to musí Výboři hlídat,aby tam zase cigáni nebrali kapry.bude jich tam určitě dost a dost.minule to tam vybíral Končan a dával to do Lužáku.teď by tam měli udělat velkou brigádu a kompletně to vybrat.i když nejsu členem v HO,tak bych šel klidně pomoct.dělá se to pro ryby,tak mě nějaké hodiny nezajímají

      angelo - Profil | Út 18.5.2010 17:48:56

      TWIN 69 >> myslim si, ze uz ta voda ustoupi ted je hlavni at to nesplachne hraz u Mikulcic jinak by zase ta spodni cast plavala

        TWIN 69 - Profil | Út 18.5.2010 17:46:53

        CarpPavel >> escorrt - 18.5.2010 5:28:11 >> do města se to nedostane,takže můžeme být aspoň v tomhle v klidu

          angelo - Profil | Út 18.5.2010 16:01:03

          nemate nekdo aktualni fotky z Moravy z Hodoninskeho jezu

            farevelak - Profil | Út 18.5.2010 10:36:49

            Ta Morava nevypadá dobře :-(((( o to ne,že ujedou ryby, ale ti lidi, co mají plné sklepy , při nejlepším, jen sklepy.

              escorrt - Profil | Út 18.5.2010 5:28:11

              TWIN 69 - no asi jo,jestli bude pršet ještě dnes a zítra tak se stěhuji

                TWIN 69 - Profil | Po 17.5.2010 21:07:03

                chlapi,půjde to ven ze břehů,a to je moc špatný!!!

                  escorrt - Profil | Po 17.5.2010 19:35:00

                  morava dnes

                    escorrt - Profil | Po 17.5.2010 19:34:40

                    morava

                      escorrt - Profil | Po 17.5.2010 19:34:14

                      morava dnes..

                        escorrt - Profil | Po 17.5.2010 19:33:48

                        morava dnes.

                          escorrt - Profil | Po 17.5.2010 19:32:03

                          morava dnes

                            MIRAXD - Profil | Po 17.5.2010 19:28:09

                            jel jsem po 17 hodině přes most v rohatci a je to dost blbe ještě kusek a je venku

                              maxikubik - Profil | Po 17.5.2010 18:42:24

                              angelo >> Vyleje se určitě. A na ryby to tam bude až koncem června!!!

                                angelo - Profil | Po 17.5.2010 15:21:22

                                Hoj hodonaci nebyli ste se nekdo podivat na Morave jak to tam ted vypada??myslim stav vody jestli se to tu nevylije...

                                  TWIN 69 - Profil | Ne 16.5.2010 15:08:17

                                  CarpPavel >> escorrt - 16.5.2010 10:01:59 >> hold dobré nástrahy.Blahopřeju!!!já včera jen dva kusy.jednoho jsem vypnul asi 5m od břehu a hned z náhozu došla 49-ka,tak ji dostala teta k narozkám.použil jsem dipy od CDB.

                                    escorrt - Profil | Ne 16.5.2010 10:01:59

                                    včera mi to šlapalo,na chvilku jsem si byl nahodit,nej.63cm,a dalších 7 kolem 50-55cm,vše puštěno zpět,chytáno na CDB

                                      TWIN 69 - Profil | Čt 13.5.2010 22:12:43

                                      MIRAXD >> tož to su rád,že to vím,aspoň po tom nemusím pátrat

                                        MIRAXD - Profil | Čt 13.5.2010 18:27:11

                                        TWIN 69 - Dřiv tam byvali aj zavody a jezdilo se tam na štiky ale ted je to mrtva voda vletě tam neni voda řika se tomu aj lebedak to rači do Petrova na Batak nebo Orlak na Zahradničkovo to nema cenu