MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

kanic - Profil | Čt 13.5.2010 11:39:33

Orf >> je tak jak píše Orf

    Orf - Profil | Čt 13.5.2010 6:54:19

    Zahradníčkovo je malý rybníček za kolónkou, ale je tam problém s vodou vždycky to jak je sucho komplet vyschne..:-( tak se co vím tam ani nesadí. Podle mě to patří ke MO Strážnice něco by o tom mohl říct "Kanic"

      maxikubik - Profil | St 12.5.2010 22:55:41

      TWIN 69 >> Někde u Petrova.
      Je to Morava 6A.

        TWIN 69 - Profil | St 12.5.2010 22:37:52

        maxikubik >> tak to slyším poprvé.ani nevím kde to je?

          maxikubik - Profil | St 12.5.2010 22:35:00

          Chlapi co je to Zahradníčkovo za vodu. Znáte to tam někdo? Je tam něco?

            angelo - Profil | Ne 9.5.2010 20:14:48

            CarpPavel >> escorrt - 9.5.2010 20:10:40 >> aha..tento rok jsem jeste u vas nebyl..zajdu tam mozna nekdy ale asi az bude dravcova sezona to tam chytame stiky pod nohama :))

              TWIN 69 - Profil | Ne 9.5.2010 20:10:59

              CarpPavel >> escorrt - 9.5.2010 20:09:02 >> jel bych,ale nemůžu.celý týden budu mimo Hodonín.možná o víkendu to zkusím.

                escorrt - Profil | Ne 9.5.2010 20:10:40

                angelo - já tu vodu znám,pocházím z Ratíškovic,před loni jsem to vyhrál a v loni jsem byl 4,dnes smůla,snad příště,ale po závodech to moc nebere,je tam vždycky útlum,nahází se tam dost žrádla a pará ještě květ takžeto nebude tak horké

                  escorrt - Profil | Ne 9.5.2010 20:09:02

                  TWIN 69 - ale jestli tam chceš jed tak to bude narvané,ale moc to nebude brát,to tak bývá tam po závodech

                    angelo - Profil | Ne 9.5.2010 20:08:21

                    CarpPavel >> escorrt - 9.5.2010 19:44:45 >> tak to se ti zadarilo..ted tam budou domorodci sedet a za 2 tydny je to vychytane

                      TWIN 69 - Profil | Ne 9.5.2010 20:05:14

                      CarpPavel >> escorrt - 9.5.2010 20:00:11 >> taky pěkný a díky za info.

                        escorrt - Profil | Ne 9.5.2010 20:00:11

                        TWIN 69 - nevím,chytlo se dost ryb kolem 60 ale vyhrála to 64,5cm kapr

                          TWIN 69 - Profil | Ne 9.5.2010 19:46:02

                          CarpPavel >> escorrt - 9.5.2010 19:44:45 >> a kdo to vyhrál?

                            escorrt - Profil | Ne 9.5.2010 19:44:45

                            Dnes závody v Raťíškovicích dopadly v poho,zase mě ta voda nezklamala chtyl jsem 11 kaprů,4 mi utekly,ani jeden mi nevyhrál cenu,snad příště :))

                              TWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 21:45:25

                              MIRAXD >> tak hlavně že si spokojený

                                angelo - Profil | Pá 7.5.2010 20:02:26

                                dnes jsem sel na Lavor si jen tak sednout ani sem necekal rybu ale pri baleni mi zabral kaprik 45 tak aspon neco :)

                                  angelo - Profil | Pá 7.5.2010 20:01:27

                                  Končan >> tak at ti to klapne ;)

                                    Končan - Profil | Pá 7.5.2010 10:10:49

                                    angelo - Čau Tome chcu jet od čtvrtka do pondělí na dyju do Bulhar.Včera jsem tam byl sa podívat.Sů tam kluci z Olomouce včera tam byli jeden den a měli jednoho přes 50 a druhého přes 70 cm.Voda je taky zdvihlá, ale zatím to jde.Musíjů chytat pod nohama.V nedělu mě Aleš napíše co a jak.Snad to počasí bude dobré a voda už nahoru nepůjde.

                                      MIRAXD - Profil | Pá 7.5.2010 6:05:09

                                      TWIN 69 - Jo v pododě

                                        TWIN 69 - Profil | Čt 6.5.2010 20:34:47

                                        MIRAXD >> to ne.a co nová hokna?dobrý?