MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

MIRAXD - Profil | Čt 6.5.2010 20:33:03

TWIN 69 -Ale to taky někdy nepomože

    TWIN 69 - Profil | Čt 6.5.2010 18:49:19

    angelo >> na lavoře mě už nikdo neuvidí až příští rok zjara.ta morava je pěkně zdvihlá.to abys dával místo olova cihlu

      angelo - Profil | Čt 6.5.2010 18:19:23

      Tak dojel jsem, Morava je rozvodnena a zakalena slepe rameno podobne ale vyska hladiny je v normalu...s kolem jsem zakopl a spadl do bahna na bricho spinavy jak cip :-D a byl jsem se podivat za vojenským prostorem jak je tam take to slepe rameno

        angelo - Profil | Čt 6.5.2010 15:44:51

        TWIN 69 >> no ted jsem dluho nikde nebyl, ale zitra se chystam nekam..chtel bych jit na Moravu tak to pujdu za chvilku na kole omrknout...kdyztak pujdu na Lavor, ale tam se mi uz mo nechce chodit

          TWIN 69 - Profil | Čt 6.5.2010 15:11:43

          angelo >> zdar,jak to jde?

            angelo - Profil | Čt 6.5.2010 15:09:58

            Končan >> cetl jsem kdesi, ze se chystas nekam na vypravu, kam jedes :)

              TWIN 69 - Profil | Čt 6.5.2010 15:08:53

              MIRAXD >> občas to tam opravdu vypadá divoce,ale na druhou stranu to mám blízko a na rychlé zachytání je to ideální.

                Končan - Profil | Čt 6.5.2010 8:43:47

                MIRAXD - Čau Miri jo na té Morávce sa dá zachytat, ale jak píšeš je tam hodně rybářů,pejskařů a lidí na procházkách.Tak to taky není ono.To už kdyžtak až důle pod tabáčku někam.

                  MIRAXD - Profil | Čt 6.5.2010 6:02:46

                  TWIN 69 - Nevim co bude jinak bych jel taky se podivat, jo na Moravku mě to dřiv taky lakalo pak sem to parkrat projel k jezu na kole a vždicky lidi jak na zavodech pod ořechama to rači na tok tam je větši klid

                    MIRAXD - Profil | Čt 6.5.2010 5:59:45

                    angelo - Je to o trochu dřiv ale o moc ne, voda se dost rychle prohřala

                      TWIN 69 - Profil | St 5.5.2010 20:26:16

                      MIRAXD >> v nedělu sa pojedu podivat do Ratěk na závody jak to tam jezdí.příští víkend se už přestěhuju na Morávku.mám to hned za barákem,tak nemusím nikam cestovat

                        angelo - Profil | St 5.5.2010 20:24:55

                        MIRAXD >> zda se mi ze celkem brzo se letos ryby trou...nezda se ti?

                          MIRAXD - Profil | St 5.5.2010 20:24:15

                          TWIN 69 - ja už jidu zitra makat tak uvidim jak bude o vikendu

                            TWIN 69 - Profil | St 5.5.2010 20:22:20

                            MIRAXD >> Zdar,já mám zítra to volno a tak přemýšlám kam vyrazit tady v okolí.V sobotu asi pojedu do Kostic než to zavřou před závodama

                              MIRAXD - Profil | St 5.5.2010 20:18:49

                              TWIN 69 - ja byl ze včerejška na dnešek přes noc v ostrohu a ani tuk ide to do třeni kapři

                                TWIN 69 - Profil | St 5.5.2010 20:13:26

                                angelo >> zítra mám volno v práci,tak doufám,že přestane pršet.chci si někam zajet zachytat,tak asi ještě sjedu Močidla.

                                  angelo - Profil | St 5.5.2010 20:07:30

                                  TWIN 69 >> tam to je na pohodu vzdycky :) v lete s feederem tam rad chodim...takze v patek na Moravu nemusim ani chodit :))

                                    TWIN 69 - Profil | St 5.5.2010 19:55:28

                                    kanic >> to jsem si taky všiml,naštěstí mám rameno Moravy asi 50 metrů od baráku.tak snad to bude příští týden na pohodu

                                      kanic - Profil | St 5.5.2010 19:52:13

                                      TWIN 69 >> jenže budeš muset s řekou ještě chvilku počkat,podmínky se značně zhoršily,všechny cesty jsou rozbahněné a průtok se zvyšuje

                                        TWIN 69 - Profil | St 5.5.2010 19:34:02

                                        angelo >> já přímo miluju vody jako jsou mikulčice a podobně.to je pro mě to nejlepší.holt každý jsme jiný a to je jenom dobře