MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NMIRAXD - Profil | St 7.3.2012 6:15:01

maxikubik - dík

    Nmaxikubik - Profil | Út 6.3.2012 23:10:25

    MIRAXD >> 800 povolenka a 700 brigády.

      NMIRAXD - Profil | Út 6.3.2012 17:03:43

      Chlapy kolik stoji povolenka a brigady v Hodošu bez členství dik

        NTrezi - Profil | Pá 2.3.2012 19:23:03

        CarpPavel >> escorrt - 1.3.2012 18:23:16 >> asi to tak dopadne :D

          NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 18:39:20

          CarpPavel >> escorrt - No teď sa idu natáhnůt já na dvě hoďky k televizi a pak pojedu na noční.Tak zatím.

            Nescorrt - Profil | Čt 1.3.2012 18:33:15

            Končan - tak tam natáhni 220V a pletivo :-)

              NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 18:26:27

              CarpPavel >> escorrt - Tož to jo,ale zas než to roztaje tak to tam nějaké vrány vyzobů.

                Nescorrt - Profil | Čt 1.3.2012 18:24:38

                Končan - dobré by bylo když je ještě led tak si tam hod pár kuliček a kukuřice na ten led,a pak až to rozmrzne tak budeš mít zakrmení na přesné místo :-))))))) :-))))) :-)))))

                  Nescorrt - Profil | Čt 1.3.2012 18:23:16

                  Trezi - nahod to doma do vany :-)

                    NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 18:02:24

                    Trezi - Tož to máš pravdu teda.Já mám komplet vercajk nachystaný takže čekám až to povolí.Určitě zkusím aj Salajku v Hodoníně akorát teď je to ještě studené a zakalené.Tak až sa uklidní Morava tak nějaký čas po tem.

                      NTrezi - Profil | Čt 1.3.2012 17:59:03

                      Končan >> jj uvidíme už bych nekam vyrazil at uz to rozmrzne ten hlinik :)

                        NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 17:56:48

                        Trezi - Jo o té hrázi vím tak dva týdna zpatký jsem ju celů projíždal na kole.Ještě néni celá hotová.Majů tam ještě co dodělávat.No o víkendu sa má ochadit takže tá voda by neměla jít moc navrch.I když kdoví jak to bude.Na horách je sněhu dost a jak sa prudko oteplí tož je to jisté.

                          NTrezi - Profil | Čt 1.3.2012 17:49:39

                          Končan >> Já byl na hliníku od cvicáku a tam byla akorad voda u břehu a jinak to drzelo.Byl sem u moravy aj v rohacu aj na kolonce V rohacu staviju jakusi hráz bylo tam bahna jak prase tak sem ani nevystupil z auta jo plavu tam kry ale poměrně malé chtel sem jet aj na sityny ale bál sem sa ze tam bude bahno toš abych tam nekde neostál vysat

                            NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 17:40:04

                            Trezi - Čau Jiříku jak chodívá Jenda Gasnárek tak tam je to u břehu trošku už rozmrzlé aj tá štika tam ležela přímo pod tů desků co tam drží ten břeh pohromadě.A jak to vypadá na Moravě.Plavů tam kuse ledu nebo jak to tam je.Zitra mě doveze PPL nový dalekohled tak v sobotu nebo nedělu sa pojedu podívat na Sytiny.Kdes byls jenom na kolónce na mostě sa podívat nebo v rohatci důle u přístaviště?

                              NTrezi - Profil | Čt 1.3.2012 17:30:55

                              Dnes sem byl na moravě a teče dobře 250m3/s

                                NTrezi - Profil | Čt 1.3.2012 17:26:47

                                Končan >> Já tam byl dnes taky a ten led drží jak prase aj u kraju dá se na tom stát

                                  NKončan - Profil | Čt 1.3.2012 15:40:19

                                  maxikubik - O víkendu sa má ochladit takže to chvilku ještě potrvá než to roztaje.Před chvilku sem došel od našého Hliníka.Byl jsem posbírat bordel kolem vody celkem mě to vyšlo na velký pytel a půl.Trochu to začíná rozmrzat u břehua,ale zatím je to ještě o ničem.Viděl jsem tam štičku u břehu cca 55 cm.Tak už sem viděl letos první rybu.Ještě pár dní a snáď ju aj chytnu.

                                    Nmaxikubik - Profil | Čt 1.3.2012 14:54:55

                                    MIRAXD >> Ještě chvilku!!

                                      NMIRAXD - Profil | Čt 1.3.2012 12:00:40

                                      Dnes vychazka na přehradu v Hluku, všude led a kolo zajebane jak prase

                                        NEnšpígl - Profil | Ne 26.2.2012 16:50:48

                                        angelo >> Teče kakao