MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nangelo - Profil | So 25.2.2012 20:21:45

Končan >> Jo, neni problem.

    NKončan - Profil | So 25.2.2012 20:17:11

    angelo - Jo tři přívlačové pruty,dva navijáky Schimana Baitrunery Aero GT 8010 a dva Mitchele Comact Gold Surf 8000.To je to hlavní.A po neděly mě dojde z Brna jídelní souprava na ryby a váha.A od Olympusu nový dalekohled.Akorát momentálně néni na skladu tak snad ten příšťí týden.S tů fotků moc nevím.Nevím jak ten můj foťák jede nejede.Loni začal kryplit na Dyji.To je ještě věc kterů musím pořídit.Šak jak pojedu do Hodonína na ryby tak ti dám vědět a zastavíš sa ju.

      Nangelo - Profil | So 25.2.2012 20:07:43

      Končan >> No to sis udelal poradnou radost si myslim :) Docetl jsem se o novych prutech a ocem si, tak az to vytahnes tak to nafot a pochlub se :)

        NKončan - Profil | So 25.2.2012 19:55:08

        angelo - Jo chvilku počkat.Já sem nechal za rybářství posledních pár dní 8600 kč a po neděli mě čeká ještě 6000 kč.Takže sem si udělal radost.

          Nangelo - Profil | So 25.2.2012 19:47:33

          Končan >> Abych rekl pravdu tak me to taky tahne k vode, ale zatim jsem zasel do rybarstvi dokupit posledni malickosti :)

            NKončan - Profil | So 25.2.2012 18:44:28

            angelo - Šak jo však je ještě čas.Jen mě to nějak nedalo když je takové pěkné počasí.Za pár týdnů už to bude o něčem jiném.Jinak jsem chtěl vyzkůšat nové pruty.To sa sice podařilo,ale pokřtit sa mě nepodařilo.Tak snáď příště.

              Nangelo - Profil | So 25.2.2012 18:38:50

              Končan >> No ja si jeste pockam :) Byl jsem se podivat vcera akorat na Lavore a tam to je jeste na delsi dobu.

                NKončan - Profil | So 25.2.2012 18:28:16

                angelo - Čau Tome je bez ledu akorát sů kůsky ledu u břehu,ale opravdu jen malé.Chytal tam jeden mladý rybář,ale jen pár drbů prej.

                  Nroman - Profil | So 25.2.2012 18:27:00

                  angelo >> dá se říct že ano,sem trošku ledu, sem tam plující kra-ale minimálně

                    Nangelo - Profil | So 25.2.2012 18:13:20

                    Končan >> Salajka je komplet bez ledu?

                      NKončan - Profil | So 25.2.2012 18:12:03

                      CarpPavel >> escorrt - Bohužel kolega měl pivo a někdo musí to aj odřídit.Nebo že bych šel z Ratěk na Teplák pěšky abych si teho mohl drbnůt.Sice bylo krásně ale až tak krásně na takovů procházku nebylo.

                        Nescorrt - Profil | So 25.2.2012 17:53:03

                        Končan - takže když jsi neměl ani drb tak ses ožral že jo :-D , tak alespon chytl opicu

                          NKončan - Profil | So 25.2.2012 15:41:55

                          Zdarec tak dneska jsem byl poprvé na rybách s kámošem na Tepláku.Aňi drb nebyl na červy.Úplné ZERO které jsem tam ještě ňikdy nezažil.Ale aspoň bylo krásně.Až sa oteplí tak zkusím Salajku.

                          Mějte sa.

                            NEnšpígl - Profil | Ne 19.2.2012 18:20:27

                            angelo >> Pěkné. Já bych měl umíchat nějakou funkční směs na feeder konečně.

                              Nangelo - Profil | Ne 19.2.2012 17:13:42

                              Tak uz je narolovane. Dalsi varka boilies. Myslim si, ze jsem celkem na sezonu pripraveny :)

                                NEnšpígl - Profil | St 15.2.2012 19:58:13

                                angelo >> Tady je to spíš o rybách, které tu jsou od přírody. Na Moravě ty štiky jsou, ale vychcané, tak musíš být doost šikovnej :) A tam kde se sází, tak ve velikosti 35cm, a tak masaři přezbrojí jeden prut na živou a tahají je ven za jícen. Výsledek: podél břehu splývají na hladině mrtvé štičky :(

                                  Nangelo - Profil | St 15.2.2012 19:23:34

                                  Enšpígl >> Osobne nevim jake to tu je v Hodonine s vlackou, ale myslim si, ze nic extra to tu neni. Mozna jsou tady nejake top mista na vlaceni. Co sem tak slysel, tak po vysazeni na Lavore celkem sli stiky.

                                    NEnšpígl - Profil | St 15.2.2012 18:45:59

                                    angelo >> Mě se už něco málo podařilo, ale musím pilovat. Já se zase spíš projdu, ale taky si rád sednu :-)

                                      Nangelo - Profil | St 15.2.2012 18:25:28

                                      Enšpígl >> Sak taky natu vlacku nechodim. Nikdy jsem nato poradne nic nechytl, spis skoro nic sem nechytl :)) Ja si radsi k udicam sednu :)

                                        NEnšpígl - Profil | St 15.2.2012 18:06:08

                                        roman >> Přes den nevím ( leda na podzim ), hladina se čeří buď ráno, nebo v podvečer. Ale co, mám sedět u počítače, tak si půjdu zachytat :)