MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NLEXMARK - Profil | Pá 18.5.2012 17:15:09

TWIN 69 >> Páni jo, tak to může napadnout jenom i..ota krmit usušeným a ne vařeným. Tak proto je to tam jako po vymření. sebral bych jim papíry. A jak se jinak vede.

    NŠmulda - Profil | Pá 18.5.2012 17:11:55

    Tohoto problému jsem si všiml i na jiných revírech v období cca pred 14ti dny .. nevím přesně z jakého důvodu to je ale z ječmene se mi to nezdá... jeden dedula mě rikal že se najedli jehnědů .. ale netusim jesi sou jehnedy jedovaté či co... bylo to po těch vedrech kdy voda stoupla z nějakých +12 na víc jak 20 stupnů za dva , tri dny ... možná je to ten důvod.

      NTWIN 69 - Profil | Pá 18.5.2012 16:47:58

      LEXMARK >> Ahoj Honzo,začali tam kapat kapři.Hned jak se nasadilo,tak tam začali místní boys krmit syrovým ječmenem,kukuřicí a šrotem.Mluvil jsem s Ríšou Vernerem a výbor se rozhodl zakázat krmení a krmítka.Za dva týdny tam skapalo 39 kaprů.

        NLEXMARK - Profil | Pá 18.5.2012 15:32:30

        Zdravím chlapi. Chci se zeptat jestli nevíte co se stalo v Lužicích na LUŽÁKU, že jsou tam cedule se zákazem.Dnes jsem se tam stavil mrknout jak to vypadá a viděl jsem ty cedule. Dík za odpovědi.

          Nangelo - Profil | Út 8.5.2012 20:13:42

          Končan >> OK

            NKončan - Profil | Út 8.5.2012 11:36:15

            angelo - Čau Tome
            jo zase na Dyju.Já sa za vama stavím na chvilku na pokec.Pak sa domluvíme.

              Nangelo - Profil | Po 7.5.2012 20:36:06

              Končan >> Jo, zase Dyju? Ja jedu s tim Florisem zacatkem cervna, asi hned ten prvni tyden v cervnu.

                NTWIN 69 - Profil | Po 7.5.2012 20:24:44

                Končan >> Nemáš zač,hlavně že se dařilo.

                  NKončan - Profil | Po 7.5.2012 20:21:50

                  TWIN 69 - Diky Mili.

                    NKončan - Profil | Po 7.5.2012 20:21:20

                    CarpPavel >> escorrt - Čau
                    fotky a video s tím 10 kiláčem budu mět až dojede Láďa z Prahy.On má luxusní foták tak mě to hodí na CD.Tak potom možu dodatečně dodat.

                    Měj sa.

                      Nescorrt - Profil | Po 7.5.2012 20:12:40

                      Končan - a kde máš foto?

                        NTWIN 69 - Profil | Po 7.5.2012 20:10:53

                        Končan >> Tož blahopřeju šohaju!!

                          NKončan - Profil | Po 7.5.2012 20:10:06

                          angelo - Jo Tome já su spokojený neboj sa.Za pár týdnů jedu zase.

                            Nangelo - Profil | Po 7.5.2012 19:31:22

                            Končan >> Toz zadny dalsi uz neprisel. Ale nevadi. Myslim si, ze muzes byt spokojeny. No ja osobne bych byl, protoze se me drzi smula od minuleho roku :))

                              NKončan - Profil | Po 7.5.2012 12:07:44

                              Ahojte
                              tak jsem včera dojel od úterka z Dyje.Moji kapři měli 73 cm / 10 kg,65 cm / 4,5 kg a 90 cm / 12 kg.Jedného velkého jsem nechal v sobotu před bůřků ve stromě.Můj kámoš měl 66 cm / 6,5 kg a sumíčka 70 cm.Všechno šupináči.Jiank měl ještě 5 kaprů na udici,ale s teho nevytáhl žádného.Třé s tych pěti byli taky velcí.Nebyl ještě na Dyji chytat a je tam hodně stromů ve vodě.Jeden rybář měl 81 cm / 11 kg.Kámoš měl v sobotu ve 23:00 h jedného kapra na udici přes 90 cm, ale před podběrákem mu praskl háček.Aspoň ho párkrát zahlédl.Jinak je to škoda.Nahoře chytli nad nama rybáři dvoch sumců přes metr a jedného velkého nevytáhli.Kdyby bylo lepší počasí a méň bordelu ve vodě tak by bylo lepší skóre.Jinak jsu spokojený zvýšil jsem si osobák o 5 cm na délku.

                              Mějte sa.

                                Nmaxikubik - Profil | Út 10.4.2012 18:12:23

                                Už se vám letos něco povedlo na Moravě?

                                  NMIRAXD - Profil | Po 19.3.2012 12:32:05

                                  Erva - určitě

                                    NErva - Profil | Po 19.3.2012 12:19:24

                                    MIRAXD - Ahoj ,tak to už máš letos splněno ne? :-))

                                      NMIRAXD - Profil | Po 19.3.2012 12:09:45

                                      Tak to docela dnes šlo na přehradě v Hluku za 3 hodky 10 kapříku sice jen do 45 ale aspon zabava

                                        NMIRAXD - Profil | Út 13.3.2012 15:23:45

                                        Dnešní vycházka se zadařila