MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Enšpígl - Profil | St 15.2.2012 18:04:51

angelo >> Tož ty té vláčce moc nedáš :-) Úspěch se dostaví tak až třeba po měsíci marné vláčky. Vyzkoušeno. Já tam s jinou nástrahou, než je hladinový wobler už nepáchnu :-)

    roman - Profil | St 15.2.2012 15:52:51

    Enšpígl >> zkoušej to i přes den-pomalu tahat s přestávkama a budeš se možná divit..

      angelo - Profil | St 15.2.2012 14:22:08

      Enšpígl >> Jednou jsem tam byl do noci vlacet a nic sme nechytli. Vlaceli jsme kopyta a plandavky a trpytky aj rotacky nejake.

        Enšpígl - Profil | St 15.2.2012 13:06:32

        roman >> Bych řekl, že to může být úspěšné brzo ráno, nebo v podvečer. Na by mohl přijít pořádný bolen :-)

          roman - Profil | St 15.2.2012 11:07:16

          Enšpígl >> zkus na popíky chytat,v loni jsem se tomu celkem věnoval a mimo bolenů se podařilo i pár štik na více než prochytaném revíru-fakt že na tomhle jezu to nebylo, tam jsem už dlouho nebyl..

            escorrt - Profil | St 15.2.2012 9:01:43

            ještě chvilku a už to bude snad roztávat všechno a pak hurá na ně :-)

              Enšpígl - Profil | St 15.2.2012 8:36:09

              roman >> Snad krom popů, ale nějak se mi to nezdá, ještě jsem na to nic nechytil :-)

                roman - Profil | Pá 10.2.2012 11:09:15

                Enšpígl >> jj co tam hodíš už neuvidíš ooo)))

                  Enšpígl - Profil | Čt 9.2.2012 19:48:29

                  Končan >> Na kyjovce v zimě řádí... pod tím jezem je ukázkové místo na přívlač, ale jen do té doby, než nahodím :-)

                    Končan - Profil | Čt 9.2.2012 18:10:48

                    Enšpígl - Jo je tam pěkně aj kormoši si vyšli na prochajdu.

                      Enšpígl - Profil | Čt 9.2.2012 15:57:33

                      roman >> pod jezem je tak pěkně, ale co... vláčet se tam nedá

                        roman - Profil | St 8.2.2012 21:07:55

                        Hodonín dnes v poledne...i s hladovýma rybolovcama ooo))

                          Trezi - Profil | Út 7.2.2012 18:46:05

                          Končan >> jo sak tak mynulí rok sem byl 13.3.2011 a na modraku bylo trochu ledu :Dja byl na kamenach ale bez záběru

                            Končan - Profil | Út 7.2.2012 8:21:10

                            CarpPavel >> escorrt - Palošu zkusit to možeš.Jinak sa temu myslím říká extremní kaprařina.

                              Končan - Profil | Út 7.2.2012 8:19:55

                              Trezi - Čau Jiří
                              temu nevěř.Koncem února sa má oteplit.Sice je ten led silný,ale aj tak sa nikdy nestalo, že by to bylo tak dlůho zamrzlé.Za pár týdnů sa po něm slehne zem.Nebo spíš voda.

                                escorrt - Profil | Út 7.2.2012 6:34:21

                                Končan - byl jsem na hliníku,parádní led,asi si vyvrtám dírku a rozdělám bivak a stojan a zakrmím boiliesem a nahodím to :-)

                                  Trezi - Profil | Po 6.2.2012 20:21:52

                                  Končan >> to rozmrzne tak v květnu :D:D

                                    Končan - Profil | Po 6.2.2012 17:29:00

                                    CarpPavel >> escorrt - Palošu šak tys jich také měl né?Na Hliník si musíš počkat ten led je dost silný:Tama momentálně nepropadne aňi cihla né tak CSS.

                                      Končan - Profil | Po 6.2.2012 17:27:30

                                      Jinak už jsem to zehnal u firmy HOBBY - G s.r.o.Majů jich tam ve všeckých barvách tj. čtyři.Cena je 50 kč za pár plus PPL 80 kč a Česká Pošta plus 100 kč.Hned jsem si jich objednal aj náhradní.Takže zitra sa vydajů na cestu přes poštu.

                                        Končan - Profil | Po 6.2.2012 17:24:46

                                        CarpPavel >> escorrt - Čau Palošu kašlu na to jak to slyším tak to píšu.Šak bývám na Moravě a na nějaků spisovnost sa možu víš co akorát tak.Nepíšu žádný uřední dopis tak co.