MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nescorrt - Profil | Po 6.2.2012 16:38:39

Končan - mluvíš jak pravý rumůn,hod to do hliníka a máš to nejlepší :-)

    NKončan - Profil | Po 6.2.2012 11:02:07

    Ahojte
    nevíte náhodů někdo kde sa dajů zehnat náhradní uši v modrej barvě na signalizátor záběru Carp Sounder Super.

    Diky.

      NTrezi - Profil | St 1.2.2012 20:37:12

      CarpPavel >> escorrt - 1.2.2012 6:29:07 >> Zavolaj mladému Panskému a zeptaj sa 775359082 on to ma na starost :)

        Nescorrt - Profil | St 1.2.2012 6:29:07

        nevíte někdo jestli lov na diirkách na sobonkách už začal díky ?

          NEnšpígl - Profil | Po 16.1.2012 8:34:27

          CarpPavel >> escorrt - 16.1.2012 4:24:01 >> Zaměřil, nezaměřil. Chytal jsem na feeder :-) Proutek medium od shimana, 0,20mm vlasec, páternoster a 2ks 8mm jahodové pelety. cca 15m od břehu :-) Na kapřky jsem se zaměřil, ale s takovým kouskem jsem nepočítal

            Nescorrt - Profil | Po 16.1.2012 4:24:01

            Enšpígl - tak to máš pěknýho kapra,a to byla náhoda nebo ses zaměřil na kapry?

              NJindra01 - Profil | Ne 15.1.2012 18:25:36

              Zdarec kuci,nevíte jak to vypada na Lužním rameni?

                NEnšpígl - Profil | Ne 15.1.2012 18:19:50

                angelo >> Aha, já letos mohu i na rybku :-) Ale zůstávám u přívlače..Taťkův známý jich tam taky pár ročně chytí

                  Nangelo - Profil | Ne 15.1.2012 18:02:44

                  Enšpígl >> Jo candati tam jsou. Kamos chytal na rybku ze dna tak 5 metru od brehu a chytl nejvetsiho 65cm myslim a par mensich.

                    NEnšpígl - Profil | Ne 15.1.2012 17:52:11

                    angelo >> Prý tam bylo i hodně candátů... já tam byl vláčet, vyprázdnil jsem krabičku a bez záběru

                      Nangelo - Profil | Ne 15.1.2012 17:43:56

                      Enšpígl >> O tom kaprovi si mi uz vykladal. Tos mel stesti. Ono se kolikrat stalo, ze ho nekdo chytl hned u brehu na zizalu. Karasu je tam dost. Kdyz najedou, tak chytas jenom karasy. Ale posledni dobou tam zacli sypat velke mnozstvi kapriku.

                        NEnšpígl - Profil | Ne 15.1.2012 17:31:53

                        angelo >> Ale co mě potěšilo, tak kapr 104cm a karas 40cm.

                          Nangelo - Profil | Ne 15.1.2012 17:28:40

                          Taky jsem tam 2 roky jezdil. Chytacka solidni i revir pekny, ale vetsina ryb byla do 55cm.

                            NEnšpígl - Profil | Ne 15.1.2012 17:22:36

                            CarpPavel >> escorrt - 15.1.2012 14:37:19 >> Jezdil jsem tam 2 roky, 2 trofeje chytil, ale v ostatní dny vcelku slabota. Ale bylo tam hezky.

                              Ngomz - Profil | Ne 15.1.2012 14:39:44

                              CarpPavel >> escorrt - 15.1.2012 14:37:19 >> Celorocni hostovacka? Co za to letos chteji? Diky.

                                Nescorrt - Profil | Ne 15.1.2012 14:37:19

                                Bílovice :-)

                                  NErva - Profil | Pá 13.1.2012 6:45:08

                                  Martík - Může se stát že nemusíš dostat povolenku na letošní sezonu,záleží jak se zachová vedení z tvé MO.

                                    NMartík - Profil | Pá 13.1.2012 2:23:11

                                    maxikubik >> A když to do 15.1 nestihnu odevzdat? Co se stane?

                                      Nmaxikubik - Profil | Čt 12.1.2012 10:30:38

                                      Martík >> Je to i v únoru, ale do 15.1 musíš odevzdat starou povolenku a jestli nechceš platit nové zápisné, tak myslím, že do konce února musíš zaplatit členské.

                                        NMartík - Profil | St 11.1.2012 23:07:41

                                        maxikubik >> tak je to i příští týden,ne?