MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 20:01:45

Enšpígl >> ahoj,vypadá to zajímavě bez vody.obešel jsem to celé.

    NEnšpígl - Profil | Ne 26.6.2011 19:58:12

    TWIN 69 >> Zajímavé. Aspon je vidět dno

      NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 19:09:44

      Tak co pánové,jak se vede u vody?Já byl v Luhačovicích na návštěvě a pochopitelně jsem se byl podívat na přehradě.tak tam si letos ryby nikdo nezachytá.

        NTWIN 69 - Profil | Čt 16.6.2011 20:14:08

        MIRAXD >> to nejsi sám,mě už z toho hrabe taky.nějak se to nahromadilo a mám obavu jestli nebudu moset jet aji v sobotu.

          NMIRAXD - Profil | Čt 16.6.2011 5:03:11

          TWIN 69 - vubec nevim mam tolik prace že nevim kam jit prva a tak bych jel už dnes

            NEnšpígl - Profil | St 15.6.2011 21:57:20

            MIRAXD >> Díky. Dnes jsem nechal v obchodě 205 kč. Akorát mi štve, že jsem si na zahradě nechal jednu tašku na opasek. Vestu nemám, takže budu muset táhnout batoh

              NTWIN 69 - Profil | St 15.6.2011 20:30:45

              MIRAXD >> A neříkej,že TY nejedeš vyzkoušet?

                NMIRAXD - Profil | St 15.6.2011 18:52:33

                Enšpígl - tak ti přeju hodně štěstí at se něco zadaří

                  NEnšpígl - Profil | St 15.6.2011 11:35:07

                  MIRAXD >> Já určitě. Dnes dokoupím drobnosti na lehkou vláčku, pak přibude vesta, naviják, vlasec lanko, trojháčky na woblery a jdu na střední vláčku

                    NMIRAXD - Profil | St 15.6.2011 5:27:50

                    tak co chlapy kdo to zitra pujde zkusit na dravce

                      NEnšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 22:43:54

                      roman >> Tak opět jsem se předvedl :-) samozřejmě to je 800g

                        Nroman - Profil | Ne 22.5.2011 22:40:24

                        Enšpígl >> v poho..jen mně tam nehrály nějak ty metráky ooo))

                          NEnšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 22:36:58

                          roman >> Tak taky ve 14 letech nemám moc peněz, abych měl tolik žrádla co v LRU plavaná... edit: pardon, teprve ted jsem si všiml té špatné jednotky :-)

                            Nroman - Profil | Ne 22.5.2011 22:33:19

                            Enšpígl >> 800kg mikro pelet.....hernajs to tam jedeš na rok oooo))))

                              NTWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:58:22

                              Enšpígl >> já taky ne.ještě zkusím vyhledat v rejstříku MO.

                                NEnšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:56:50

                                TWIN 69 >> nic jsem nenašel

                                  NEnšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:55:55

                                  TWIN 69 >> Je sorry, zapoměl jsem

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:53:02

                                    Enšpígl >> nemáš na ně nějaký webový odkaz?

                                      NEnšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:50:54

                                      TWIN 69 >> Ožralci nejsou moc příjemní. Jo, když zabere velký kapr, tak už je opravdu velký :-)

                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:44:02

                                        Enšpígl >> to mě nevadí.ožralce pošlu do řiti a přes ty malé kapříky se dá prokousat na ty velké.