MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:41:26

TWIN 69 >> Pěkná voda, ale připrav se na občasné ožralé rybolovce a dost kapříků pod 50cm

    Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:40:49

    angelo >> Snad, a jestli to projedu a nedostanu aspon časopis ( jedna z nižších výher ), tak budu naštvaný :-)

      angelo - Profil | Ne 22.5.2011 19:38:06

      Enšpígl >> Nevim, ale tam rybam moc silony nevadi. Tam to bere furt a nekdy chytnes kapra na cokoliv. Ale muzes zkusit na kraj zavodu jak chces jit. Treba to donese jine ovoce :)

        TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:37:15

        Enšpígl >> já tam nebyl,takže tu vodu neznám.ale vážně uvažuju o tom,že bych tam začal jezdit pravidelně.

          Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:34:41

          angelo >> Jak jsem psal, hned dolu, tam k plotu. Někde jsem slyšel, že ryby by mohly být spíš na kraji závodů, protože olova a krmné koule je můžou plašit. A tam u hráze by být mohli

            angelo - Profil | Ne 22.5.2011 19:30:19

            Enšpígl >> Jedine pod hacek :) Tak to jsem ani nevedel ze to tak boduji. Jen doufej ze chytnes nejaky schopny flek.

              Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:26:21

              angelo >> čau bodují kapra, at má kolik má. Jinak bonduelka opravdu šlape, společně s peletami. Dobrá je i jejich kombinace pod háčkem

                angelo - Profil | Ne 22.5.2011 19:23:44

                Enšpígl >> V Bilovicach vzdy slapala kuku z plechovky, s tim chybu neudelas. Jinak halibutky a podobne rychle rozpustne nastrahy taky. Pred zavodama tam zase nasypu metraky kapru ale kolem 40cm a to bude problem vyselektovat na vetsi bodovane. Me se zda ze tam je bodovana ryba od 45cm. Mozna nasadi vetsi kapry tento rok, ale minuly rok co sem tam jeste jezdil tak po tech zavodech to bylo strasne. Brali hodne, ale vsechno do 50cm.

                  Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:23:18

                  TWIN 69 >> Viděl jsi video od M. Matáka ? tak nějak tak bych to chtěl zkusit. Nejlepší by to bylo, kdyby pršelo. A půjdu tam na kraj, hned jak sejdeš z cesty, hned k tomu plotu. Pač jak tam všichni mrskají olova a koule žrádla, tak ty ryby se se asi budou držet na kraji u hráze, kde bude větší klid

                    TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:19:46

                    Enšpígl >> tak s tímhle určitě prorazíš.kombinace moc dobrá a Tobě se navíc v Bílovicích daří.nemáš náhodou odkaz na jejich webovky.rád bych se tam podíval a jel si tam zachytat.

                      LEXMARK - Profil | Ne 22.5.2011 19:19:31

                      Zdravím pánové.Vidím že jsme na tom všichni stejně. Docházek mám taky poskromnu a ryby taky nějak moc neberou. Včera v METLOVĚ jeden malý dorostenec a dnes od rána na VČELÍNĚ a ani záběr. Ani kukuřice nepomohla.

                        Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:17:08

                        TWIN 69 >> S takovou to na těch závodech v Bílovících perfektně projedu. Ale plánuju 3 kilovka mivardi jahoda, 800kg mikro pelet a bonduelka jako partikl do toho, a na háček měkčené jahodové peletky, nermální pelety a bonduelka. Ještě vlastně můžu vyrábět kostnáky. No řekni, já bych jako ryba neodolal

                          TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:15:46

                          Enšpígl >> hlavně se mě hodí.musím jít ven se psem,už kolem mě poskakuje jak tajtrlík.

                            Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:14:30

                            TWIN 69 >> Bude muset. Věcička pěkná.

                              TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:10:41

                              Enšpígl >> neboj,to se spraví.kdybych včera nenasadil kukuřici,tak bych byl taky bez ryby.navíc jsem dostal tuhle pěknou věcičku z doby komunismu.mám z ní radost

                                Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 19:07:59

                                TWIN 69 >> Tak třeba dojede, nebo mu šéf udělá tytyty. činím sa, činím, ale jen propisku v povolence. Nevím, čím to je. Včera jsem si byl jistý, že chytím, za mírného krápání, v hloubce u břehu a na srulovanou pařenou housku. A jen takové pomalé a krátké záběry - drbance

                                  TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 19:04:07

                                  Enšpígl >> no to se činíš.já mám tak půl stránky.není moc času.na toho správce kašlu.ono těch stížností na něho bude víc.moc si tam hraje na šéfa.

                                    Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 18:56:18

                                    TWIN 69 >> škoda slov. A to má jako odznak RS ? Já ti nevím, ale za celý měsíc a půl jsem chytil 1 cejnka akorát do dlaně, 1 cejna 35 cm a o trochu většího karasa. Na to, kolik mám docházek by to mohlo bát lepší. Už jsem na začátku 3 stránky

                                      TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 18:48:02

                                      Enšpígl >> ahoj,já to nebudu nijak komentovat.ještě jednou mě ten trotl naštve a už mě tam nikdo nikdy neuvidí.nebude si hrát na šéfa na soukromáku,kde dělá jenom poskoka.
                                      a co se děje že nemáš záběry?

                                        Enšpígl - Profil | Ne 22.5.2011 18:45:57

                                        TWIN 69 >> Ahoj, pěkný kapřík. Tak to chování je děs. Zdůraznil jsi toho kapra vytaženého za žábry ? Já byl o víkendu, a poslední dobou jako obvykle, na feeder ani jeden sekací záběr. Už cca měsíc a půl jsem bez pořádného úlovku :-)