MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Ne 22.5.2011 18:41:24

Tak co panstvo,jak dopadl víkend?Včera jsem byl v Kelčanech.Vůbec se těm rybám nechtělo.nakonec jsem nasadil kukuřici a teprve pak se jeden větší podařil.měl 81cm.po bouřce se to trochu rozjezdilo,ale vše opět na kukuřici.takže nakonec 7 Kaprů celkem.
Co se mě ale vůbec nelíbilo je chování nového tzv.Správce.20 metrů od výpustě daná rezervačka.Pochopitelně tam chytal pouze správce a asi nějaký jeho známý.Všem říkal už od pátku,že je to opravdu rezervováno.Leda tak kulový.Má to pro svoje známý.Takže to vypadá,že se z Kelčan stává klubová voda.Ten trotl chodí kolem vody s odznakem a hraje si na RS.Když jsem odháčkoval malého zgrčenca ve vodě,tak prý kapr se má odháčkovat na podložce.To je fakt super,když u výpusti vytáhl jeho známý kapra za žábry z vody.Ještě jednou se stane něco podobnýho a už mě tam víckrát nikdo neuvidí.

    TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 17:35:20

    LEXMARK >> Letošní mě ještě čeká.nejedu nikam do zahraničí,takže si ji skoro celou hodlám prožít na rybách.Byl jsem 4 dny v Jižních Čechách na soukromáku a až na tu zimu v noci se dařilo.

      LEXMARK - Profil | Ne 15.5.2011 17:29:55

      TWIN 69 >> To jsme na tom oba stejně,taky jedu jen o víkendech a dovolenou mám před sebou.

        TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 17:27:28

        LEXMARK >> je té práce nějak moc.takže pouze o víkendech si jedu zachytat.kdybych nemusel vybírat loňskou dovolenou,tak se ani na ryby pořádně nedostanu.

          LEXMARK - Profil | Ne 15.5.2011 17:26:00

          TWIN 69 >> Tak to sis pěkně zachytal, já to zatím dost flákém. Moc práce a málo času. Ale už to bude lepší tak se do toho obuju.

            TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 17:20:33

            LEXMARK >> neboj,bude ještě hezčí.ryby jdou docela fajn.minulý týden jsem byl na dovolené a během týdne 29 Kaprů.nej měl 14 kilo.takže spokojenost.jen kdyby bylo více času.

              LEXMARK - Profil | Ne 15.5.2011 17:17:17

              TWIN 69 >> jestli bude takový jak tento tak to bude paráda, a jak jdou ryby?

                TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 17:15:49

                LEXMARK >> ahoj kolego,mladý se snaží a jde mu to čím dál líp.chci si nechat udělat klasický fileťák.

                  LEXMARK - Profil | Ne 15.5.2011 17:14:42

                  TWIN 69 >> Ty brdo! Hezká práce.

                    TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 17:11:35

                    jedna z posledních prací mladýho

                      TWIN 69 - Profil | Ne 15.5.2011 16:19:52

                      CarpPavel >> escorrt - 15.5.2011 12:45:57 >> blahopřeju!!!!super výkon.

                        Trezi - Profil | Ne 15.5.2011 13:54:57

                        CarpPavel >> escorrt - 15.5.2011 13:45:02 >> pěkné ulovky :)

                          escorrt - Profil | Ne 15.5.2011 13:45:02

                          jojo jižní morava

                            angelo - Profil | Ne 15.5.2011 13:20:40

                            CarpPavel >> escorrt - 15.5.2011 12:45:57 >> kde se tak zadarilo? nekde na Jizni Morave?

                              escorrt - Profil | Ne 15.5.2011 12:45:57

                              Další podařený víkend od pátku do neděle chyceno asi 50ks menších kaprů z nichž nej. měl 89cm 13.20kg, 86cm 12.80kg (svazovka)

                                Enšpígl - Profil | Pá 13.5.2011 14:16:40

                                Martík >> kakao taky nemusím

                                  Martík - Profil | Pá 13.5.2011 14:09:11

                                  Enšpígl >> jo klidné. Aby se neměnil hlavně průtok a netekla kalnica

                                    TWIN 69 - Profil | St 11.5.2011 19:32:43

                                    indi >> Ahoj,doufám,že všechno dopadne jak má,a my budeme dále jezdit na Tvoje ryby.už jsem taky slyšel nějaký řeči o MO Kyjov,ale dokud to není černé na bílém,tak jsou to vše jenom řeči.
                                    držím TI palce,aby vše pokračovalo tak jako dosud.

                                      indi - Profil | St 11.5.2011 19:22:21

                                      Ten rybník by si jenom pronajali a na ty ryby co tam jsou, by si museli odsouhlasit několikanásobně větší příspěvek. Ty ryby jsou moje a proto nechápu,že jsou schopni zaplatit takovou gardu za nájem. Mají vody, které jsou větší a za které neplatí nic a najednou se takhle urvou. Z mýho pohledu to je neuvěřitelný plejtvání penězi nebo absolutní dezorientace.

                                        Drahoš - Profil | St 11.5.2011 19:19:01

                                        Šmulda >> Ryby jsou majetkem provozovatele. p. Kujála....Rybník patří obci..To jsou dva různé subjekty..