MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nludva12 - Profil | St 11.5.2011 18:58:23

Je to jenom závist.Někdo zjistil,že to sype a už se vezeš.

    NŠmulda - Profil | St 11.5.2011 14:09:17

    indi >>
    A to by si MO Kyjov odkoupilo rybník i z těma rybama co tam jsou? nebo ty patří vám?

      Nindi - Profil | St 11.5.2011 7:52:39

      Zdravím, jsem současný nájemce rybníka v Kelčanech a je to pro mě novinka, že končím. MRS v Kyjově si sice odsouhlasil 150kč navýšení příspěvků na člena a ročně to dělá 150 000kč a že si za to pronajmou vodu v Kelčanech, ale bylo by lepší si za ty peníze radši koupit ryby do svejch vod. Zvláštní je, že se bude tato voda pronajímat ví jen členové MRS v Kyjově. Nechte se překvapit jak to dopadne, určitě se o tom bude ještě mluvit. INDIÁN

        NEnšpígl - Profil | Út 10.5.2011 17:47:51

        Martík >> čili normální stav a počasí ?? asi stálé

          NMartík - Profil | Út 10.5.2011 17:31:38

          Enšpígl >> tak to ti přeju dobré počasí. Protože opět jsem si potvrdil, že na Moravě je stav vody a počasí naprosto klíčové.

            NEnšpígl - Profil | Ne 8.5.2011 20:43:52

            Martík >> Mě láká baták v Petrově, asi si tam zajedu, třeba se línek podaří

              NMartík - Profil | Ne 8.5.2011 16:09:27

              No tak jsem byl od čtvrtka na výpravě. Mělo se jet na Moravu 6 do Petrova, zaručené místo známého. Jenže začala téct kalnica a voda stoupla první tak asi o půl metr i víc. My sme zastihli, jak víceméně klesala a odkalovala se. 24h bez jediného potahu, kdy jsme zkoušeli všecko možné nás odradilo a jeli sme si spravit náladu na Lavór. V sobotu sme chytli možná tak 15 cejnů a na kapra taky ani záběr. Až dnes sme chytli asi 4 násaďáky. Co sme chytli, tak na kukuřicu, sebelepší a navoněnější boilie nebo popupky vůbec nic.

                NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 19:22:02

                MIRAXD >> díky,pro jistotu si vezmu aji brusle kdyby zamrzlo.

                  NMIRAXD - Profil | Út 3.5.2011 17:51:56

                  TWIN 69 - Tak at se ti daří

                    NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 15:25:26

                    Enšpígl >> jasně.hodlám si to užít naplno!!!

                      NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 15:24:23

                      TWIN 69 >> ty se máš. určitě napiš

                        NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 15:22:52

                        Enšpígl >> proto si všechno chystám sám.už jsem všechno pobalil a zítra ráno vyrážím na první letošní výpravu.pak TI dám vědět jak jsme dopadli.

                          NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 15:19:52

                          TWIN 69 >> víš no rodiče... Požádal jsem je at mi vemou věci ze zahrady, a když příjdu natěšený s otázkou: Tak kdepak to mám ? odpověd: nééé, tam možná bude pršet. A přivezli jsme ti ale krabičky s věcma, at si můžeš dělat ty šnůrky nebo návazce, či jak tomu říkáš. Hmm milé, jen kdyby vzali ty háčky. Co si sám nezařídíš, to nemáš.... osvědčené

                            NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 15:14:07

                            Enšpígl >> a proč?za deště nejlíp berou!!!

                              NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 15:13:00

                              TWIN 69 >> Tak na ryby se nejde :-(

                                NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 9:24:58

                                TWIN 69 >> Díky. Po dešti by něco mohlo jít. Aspon pěkného karasa. Už jsem dlouho nic nelapl, tak více ryb by udělalo velkou radost. Asi půjdu za garáže, ale musím jít za včas, dnes jsem tam viděl sedět lidi

                                  NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 8:37:54

                                  Enšpígl >> no vidíš jak to funguje.od oběda by už nemělo pršet,tak něco pěkného nachytej.

                                    NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 8:22:25

                                    TWIN 69 >> Taky jsem chtěl dneska jít, ale ten déšť... Snad do oběda přestane. Tak ty pelety docela pálí. Od té doby, co jsem si koupil sáček pelet, tak víc úlovků

                                      NTWIN 69 - Profil | Út 3.5.2011 8:18:18

                                      Enšpígl >> ahoj,dneskaj jsem nebyl,protože prší a já jedu zítra ráno do čech.ale včera bylo 6 kousků.z toho nej měl 56cm.všechno na feedrové pelety obalené pastou Cherry od CDB.

                                        NEnšpígl - Profil | Út 3.5.2011 8:16:32

                                        TWIN 69 >> Tak chytil jsi ještě něco ?