MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

Nangelo - Profil | Po 2.5.2011 19:52:57

MIRAXD >> nevadi..zkusit se ma vse

    NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:52:01

    MIRAXD >> no jasně.u mojí v posteli bude vždy fajn.tož sa měj a moc nejez!!

      NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:50:38

      TWIN 69 - a taky tvoju ,nic dnes končim už mam zasej hlad tak zatim zitra

        NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:49:41

        MIRAXD >> to už budu pod vlivem alkoholu.ale enom trošku.pokud bude kosa v bivaku,tak mám poblíž chatku.

          NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:48:08

          TWIN 69 - jo ale mraziky maju byt až od středy

            NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:47:21

            angelo - určitě zkus a uvidiš i když trošku draši su

              NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:47:05

              MIRAXD >> to jsem už zjistil.ale stejně ráno jedu na pár hodin.odpoledne už budu všechno stěhovat do auta a chystat krmení.

                Nangelo - Profil | Po 2.5.2011 19:45:10

                MIRAXD >> Tak si to zajdu kupit a pozkusam.

                  NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:44:47

                  TWIN 69 -vidiš jaka ma byt zasej kosa rano

                    NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:43:25

                    angelo - Pravě 11 a nějake jsem si na boostroval v mojito a šlape to taky dobře někdy aj lim než čiste 3 xl

                      NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:40:44

                      MIRAXD >> ty Kozojídky mě ani nepřipomínej.do teďka mě leží v žaludku.eště že sem si v sobotu spravil chu´t v kelčanech.jinak bych měl deprese.

                        NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:39:27

                        angelo >> rozhodně vyzkoušej.podle toho co vím,tak funguje fakt dobře.

                          Nangelo - Profil | Po 2.5.2011 19:39:20

                          MIRAXD >> A jake prumery pouzivas? ja chcu 11mm. Rad pouzivam mensi prumery max 18mm.

                            NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:37:28

                            angelo - to je taky dobre 3xl mam je a když jsem došel poprve k vodě s tim tak do 10minut kapřik a funguje mě to všude teda skoro kromě kozojidek že Milane

                              NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:34:49

                              MIRAXD >> ale?a máš nachystanou igelitku a teleskop?letos nikam nejedeme.budeme spravovat byt a malovat.

                                Nangelo - Profil | Po 2.5.2011 19:34:28

                                TWIN 69 >> Taky si zajdu pro tu muru. Chtel jsem 3XL a to uz nemeli u Barca. Jinak zkousim booster :)

                                  NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:33:08

                                  TWIN 69 - to jo,27.6 odletam směr egypt do 10.7

                                    NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:28:40

                                    MIRAXD >> noční můra jede!!!to se Karlovi podařilo.nejsi sám komu to na ni dobře funguje.

                                      NMIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:22:43

                                      TWIN 69 - hotovo, ja musim zajet si ještě pro nočni muru at mam aj na příští tyden

                                        NTWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:19:14

                                        MIRAXD >> a ještě by nadávala aji mě že TI to schvaluju.Tvoja sa stím nepáře.já si je dneskaj motal u vody na tu dovolenou.jenom pár jednoduchých návazců.zítra jedu pro krmení k Lojzovi.auto bude plné až po střechu.