MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

MIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:15:56

TWIN 69 >> twin 69 - to su a ja zvědavi ještě dva navazce a hotovoještě že moja neni doma ta by řvala že to dělam v ložnici u počitaču

    TWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:12:33

    MIRAXD >> šak si dělám srandu.su zvědavý co sa TI podaří z tama vytahat.

      MIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:09:06

      TWIN 69 >> twin 69 - to sem neřekl kde je strom je aj ryba ale doposut jsem tam netrhl ani jednu

        TWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 19:05:10

        MIRAXD >> nelíbí se TI ty vázky?to je daň za luxusní vodu!!!

          MIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 19:03:09

          TWIN 69 - jo na to ku.va ja jim dam mě to trhat už se namožu dočkat zasej

            TWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 18:59:59

            MIRAXD >> myslíš na to tajné místo?vypadá to moc pěkně.zítra se začínám balit a ve středu ráno jedu do těch Jižních Čech.

              MIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 18:58:07

              TWIN 69 - ja už nachystal druhe navyjaky se šnurama a ted idu doplnit navazce

                TWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 18:47:46

                MIRAXD >> tož to zme dva.dneskaj sem byl v Dubňanech.už je to dost vymlácený,ale 6 jich bylo.nej měl 56cm.

                  MIRAXD - Profil | Po 2.5.2011 18:46:11

                  TWIN 69 - Určitě jo

                    TWIN 69 - Profil | Po 2.5.2011 18:41:53

                    tak co pánové,jak jste spokojení po víkendovém rybolovu?

                      Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 20:06:15

                      TWIN 69 >> ahoj

                        TWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 20:05:13

                        Enšpígl >> tak hledej dál.musím už končit.jedu ještě autem něco zařídit.tak zatím zdar.

                          Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:59:17

                          TWIN 69 >> ted jsem chtěl najít ten odkaz na pelety, a nenašel. Dělá to carp zoom

                            Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:57:06

                            TWIN 69 >> Snad se zastavím na délce 3,6m. Tak a další věc na kterou mám co šetřit. http://www.fishinginvest.cz/index.php?page=shop.pro​duct_details&category_id=4157&flypage=flypage.tpl&p​roduct_id=2675&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemi​d=2 Přepne se páčka, a můžu civět kam chci

                              TWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 19:53:09

                              Enšpígl >> a ještě porosteš.třeba vyrosteš do kaprových děliček.

                                Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:51:58

                                TWIN 69 >> Přesně. Já tak taky lovil, a v pohodě. Ale dnes bych si , jak jsem říkal, koupil delší. Asi změna pocitů, nebo jen rostu

                                  TWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 19:49:38

                                  Enšpígl >> mě ten spin nevadí a komu se to nelíbí,a´t mě zadek políbí.ale to už sem TI říkal dneskaj u vody.nejsu ortodoxní kaprař.

                                    Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:48:06

                                    TWIN 69 >> Však určitě. jsou moc pěkné. Ortodoxní specialista si přelepí nápis ,, spin ´´ a taky s tím může lovit. A už vím, co si koupím za pelety. Hodím odkaz

                                      TWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 19:46:11

                                      Enšpígl >> vypadají moc pěkně.cena je taky dobrá.prozatím mě moje nové vláčáky vyhovují a pěkně reagují při zdolávání ryby.takže měnit určitě nebudu.ale díky za odkaz

                                        Enšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:42:52

                                        TWIN 69 >> Díky. Jo a ted jsem náhodou narazil na něco pro tebe ( ted už asi ne ). Víš jak lovíš kapříky na vláčáky ? tak ve stejné délce jsou i kaprovky http://www.lkbaits.cz/rybarske-potreby/pruty/chub/c​hub-outkast-stalker-10ft3m.html . Akorát nevím, zda by Ti sedla cena.
                                        edit: tento je ještě levnější http://www.lkbaits.cz/rybarske-potreby/pruty/Sonik%​20sports/margin---soulacka/sonik-sk-margin-rod-274-​m-25-lb.html