RADBUZA 1 C

Diskuse k revíru RADBUZA 1 C

JanGr - Profil | Čt 19.5.2011 15:10:40

A nasadili tam nějaké nové kusy, nebo je to tam už ztracený...??

    pavel68 - Profil | Po 29.3.2010 12:10:05

    Mno jo - mělká louže s nedostatkem přítoku,škoda...

      Štěpi - Profil | Po 29.3.2010 10:52:20

      To je ten malej rybníček v tom lesíku kam se muselo kus pěšky?

        Stupin - Profil | Po 29.3.2010 10:27:48

        Kurňa a tam to bylo takový pěkný...

          roce - Profil | Po 29.3.2010 8:47:00

          No není co dodat :-(

            Knapík - Profil | Po 29.3.2010 7:49:53

            xx

              Knapík - Profil | Po 29.3.2010 7:47:08

              x

                Knapík - Profil | Po 29.3.2010 7:45:53

                Tak takhle dopadly ryby po zimě na Hořejšáku :(((( to zabolí ...