Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 14:34:50

Jo, taky bych si rád pár duháků uvláčel.

    Nmedvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:33:14

    Mr.Stick.Teď jsem o tom mluvil s Romanem.Zeptá se na to.Ale myslím si,voda bude v době srazu jen pro nás,takže tam problém nevidím.Ten režim,který popisuješ je tam v době normálního provozu.Toto je přece jen soukromá akce.

      NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 14:31:41

      medvěd - Přečti si tu stránku odspodu - když někdo chce chytat kapry a granuláče - chytá na mimopstruhovku (položená, plavaná) a ten kdo chce chytat granuláče vláčením nebo na mušku chytá na pstruhovou povolenku. :o) Tím pádem kaprář nemůže na mimopstruhovku vláčet.

        NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 14:30:29

        @Medvěd: To ano, ale prý pouze "kaprařská" - feeder, plavka, položená.........pokud by si chtěl vláčet nebo mušit, jak sem se ptal, neb sem to měl taky v plánu (tatík), musíš mít pstruhovou....

          Nmedvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:25:46

          Pánové,kde jste si přečetli,že musíte mít na srazu Mrku několik povolenek.Je tam napsáno,že v ceně je povolenka na dobu srazu v režimu chyť a pusť

            NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 14:23:42

            ZN - Když to chápat nechceš, tak se nediv že to nechápeš. :o)

              NZN - Profil | Čt 24.8.2006 14:20:45

              Bachy:
              proč ze sebe děláš takovýho blázna? Nechápu to, a vlastně ani chápat nechci.

                NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 14:15:39

                Kocháč - Nepleteš se. :o) On to je konkurenceschopný revír - plně zaměřený na potřeby trhu.

                  NKocháč - Profil | Čt 24.8.2006 13:57:18

                  Bachy - ® : to s tím konkureceschopným revírem vypadlo od tebe nebo se pletu?

                    NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 13:56:21

                    @bachy: Díky, tak to je pěkně na houno :o) tatík chtěl právě pár duháčků uvláčet...tak nic, další povču asi kupovat nebude...mně je to celkm šum a fuk :o) já si budu feederařit...

                      NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 13:54:06

                      Mr.Stick - Nemůžeš. Leda že by jsis koupil pstruhovku. Ono dravci tam stejně moc nejsou (možná pár candátů) - jsou tam granuláči. Proč jak ve vězení - je to přece ten konkurenceschopný revír. :o)

                        NMr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 13:31:45

                        Huaaaa, to jsou pravidla jak ve vězení :o))) ale ono jen dobře...ale dotaz, když budu chtít feederařit a plavačkařit, už nemůžu jít vláčet na stejnou povolenku? To jsem lehce nepochopil...

                          NRoman C. - Profil | Čt 24.8.2006 13:22:05

                          No vida, zvladate to i bez me :-) Diky Amurku...

                            NFishky - Profil | Čt 24.8.2006 12:53:08

                            benny: boilies, mini boilies, pop up boilies, případně kombinaci :)))

                              NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 12:44:35

                              Amurek - Dík, myslel jsem si že to tak bude. :o)
                              benny - Vlastní boiliesky, ale beru i kuku.

                                Nbenny | Čt 24.8.2006 12:22:08

                                Chlpopi dajte nejaky tip na co budete chytat, lebo som nejaky bezradny ked stale pouzivam cervy :o))

                                  Nbenny | Čt 24.8.2006 12:21:31

                                  Amurek vdaka aspon nemusim vozit dalsi prut :o))

                                    NAmurek - Profil | Čt 24.8.2006 12:16:56

                                    Tak že chlapi teď jsem mluvil s Radkem šéfem na Skaličce a ptal jsem se ho a výsledek-může se chytat na 3 pruty ale když bude chtít kaprař chytat pstruhy tak to musí mít jinou povolenku.

                                      NBachy - Profil | Čt 24.8.2006 12:03:42

                                      Roman C. - Mají tam dva druhy povolenek - mimopstruhovou a pstruhovou, jde o to, jestli si třeba kaprář bude moci stáhnout pruty a na chvilku uvláčet pár duháků. :o)

                                        NRoman C. - Profil | Čt 24.8.2006 11:54:09

                                        Takze aktualni info ze Skalicky: Zarybnuje se prubezne kaprem a duhakem (predevsim). Ryby kolem 80cm nejsou vyjimkou, ted uloven kapr pres metr... S parkovanim tam pry neni problem, vejde se tam snad i 200 aut... Zive nastrahy opravdu nehrozi, chyta se jen na rostline. Tim padem ani ziva, ani mrtva rybka neprichazi v uvahu. Da se tam kaprarit i vlacet , ale vse musi byt opatrno jednohacky (bez protihrotu pry byt nemusi). Povolenka bude CxR. Na 3 pruty jsem se zapomnel zeptat, takze zatim pocitejte se dvema, ty 3 se jeste upresni. Candati se tam vubec nesmi chytat....