První kapr přes 40 kg!!!
Diskuse k bleskovce První kapr přes 40 kg!!!
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
jepice - Profil | Út 29.5.2007 19:55:32
syny- Ricci má pravdu, měl by ses zklidnit. Stanďour taky vyjádřil jen svůj názor, že ten kapra je hnusný tučný hovado (s čímž souhlasím) a taky ho hned za to buzeruješ. se ti snad nelíbí že negativně hodnotí toho kapra, to seš tak zarytej KAPRAŘ???
Ricci - Profil | Út 29.5.2007 19:48:07
syny: těším se až ji jednou chytíš ty :-)) Už se fakt uklidni.. chováš se tu opravdu jako fracek, který nemá vychování!
syny - Profil | Út 29.5.2007 19:41:23
LudaT - ®-jestli je nekdo z nas dvou hosan,tak jses to urcite ty,a nemam potrebu si zrovna na tobe lecit mindraky,starej se o svoje jepice a chrostiky a prestan se vyjadrovat o trrofejnich kaprech ,ze to jsou sadelnaty hovada,jen jestli je neposuzujes podle sebe.Sam takovou rybu nikdy nechytis tak toho nech.
skwor - Profil | Út 29.5.2007 14:24:10
Detreux: Navíc trošku zaspali, kapr 37,3kg z Raduty už není rekord delší dobu:-))
Detreux - Profil | Út 29.5.2007 14:20:19
Tdy ještě z toho článku na kterej posílal Straker odkaz:
Graham jako návnadu použil tuňáka, garnátovou pastu, kvasnice a šáchor (jedlá rostlina s plazivými výběžky). Samotný výlov mu trval dvacet minut a na pomoc mu muselo přispěchat několik kamarádů..
Co so pak ostatní lidi řeknou když nejakej novinář napíše tohle :D
Graham jako návnadu použil tuňáka, garnátovou pastu, kvasnice a šáchor (jedlá rostlina s plazivými výběžky). Samotný výlov mu trval dvacet minut a na pomoc mu muselo přispěchat několik kamarádů..
Co so pak ostatní lidi řeknou když nejakej novinář napíše tohle :D
Detreux - Profil | Út 29.5.2007 14:17:06
Ja se musim přiklonit k tomu táboru kterýmu se tenhle kapr líbí. Je to sice fakt takovej sádelnatej kapří obdelník ale vybarvenej je moc hezky, není poškozenej ani nemá potrhaný ploutve, pěkně tmavej hřbet a mramorovaný brivcho ( že by tzv stařecký jaterní skvrny? :-) ) Podle mě v CR pár takovejch kolosů plavat bude, je docela dost rybníků v přírodních rezervacích, nebo se na rybníku z jinýho důvodu neloví a ani se tam nevysazujou ryby třebas i 60 let. Rybníky v lese ve vojenskejch prostorech, starý slepí ramena, parkový rybníky a opuštěný starý lomy... Tam pak stačí hodit malího kapříka kterej nekomu přerost v akvárku a kapr je jako u prostřenýho stolu. Za příklad muze bejt třebas rybník v Záhlinicích kterej je vyhlášenej jako ptačí rezervace a nevypouští se kvůli výskytu vzácnejch leknínů. Pánové tam musej bejt ryby :)
Shu-lin - Profil | Út 29.5.2007 14:07:45
jettys:Pokud už nemá svoje zuby tak by se dal věk zjistit z karty u zubaře.
Stanďour - Profil | Út 29.5.2007 14:02:23
syny: Milý manekýne, obávám se, že jsi trochu přestřelil. Nevím, z jakého titulu mi říkáš, abych někam zalez. Já se do ničeho nenavážím, vyjádřil jsem názor. Příspěvek jsem doplnil vážně míněným dotazem na stáří ryby. Zkus si svoje mindráky léčit někde jinde. Ano, hošane?
LudaT - Profil | Út 29.5.2007 13:56:56
Stanďour: ha a máš to. :-)))
syny: to chce klid a hlavně si to neškrábat.
syny: to chce klid a hlavně si to neškrábat.
syny - Profil | Út 29.5.2007 13:52:10
Stanďour - ® -tobe se taky nikdo nenavazi do fenomena ,potocaka a daalsich,tak se vybodni na svoje usudky a zalez do muskariny
Stanďour - Profil | Út 29.5.2007 13:45:34
LudaT: Mně se nelíbí ani jedno z těch sádelnatejch hovad. :o)
all: Jak může být ta potvora stará?
all: Jak může být ta potvora stará?
TORARYK - Profil | Út 29.5.2007 13:29:22
musíte se na to dívat jinak..To je jako když chytáte "kapry," a chytnete cejna-tak ti to bude vadit a budeš nadávat..Ale neni tomu tak..Jako ten kapr,vzhledově je hnusný,ale krásný jako v rybařině "krásný" chápete,,.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00Krátkodobá kaprařina x 9903
NeHarrison - vše o této značce 3721
NeÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeKyjský rybník, Džbán 50903
NeFanclub značky Shimano 16387
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoLabe fishing store 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.










