MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Díky za podporu...

Kategorie: Všeobecné

Poděkování za podporu dětského rybářského kroužku


Když jsme se kolegou Honzou Říhou rozhodli založit rybářský kroužek v prostorách Dětského diagnostického ústavu v Hradci Králové pro děti, které sem byly umístěny, dostalo se nám nečekané odezvy, když se nám do kroužku závazně přihlásilo jedenáct dětí. V souvislosti s tím však vyvstala otázka, jakým způsobem co nejrychleji zajistit materiální vybavení pro tolik dětí. Prvním z nápadů bylo zkusit rubriku daruji zde na MRKu. „Tak určitě… Za zkoušku nic nedáme, třeba bude někdo z kolegů rybářů ochotný se podělit o nějaký ten cajk, který již nevyužívá a dětem do začátku jistě pomůže“, pomyslil jsem si.


Příjemné a upřímně řečeno i zcela nečekané překvapení přišlo, když se ozval Miroslav Poupa, přezdívaný zde na MRKu jako "Miras ", který neváhal využít svých známostí a kamarádů a s ochotou a srdečností jemu vlastních dokázal pro nás zajistit všemožné rybářské vybavení.

Po předání tohoto pro nás obrovského daru, které se uskutečnilo v Praze, byly navíc děti pozvány na večeři do Mc Donald´s, což jak jistě chápete, byl pro naše děti nezapomenutelný zážitek.


Dovolte, prosím, abych touto cestou ještě jednou poděkoval panu Miroslavu Poupovi "Miras ", který společně s LRU položená ČRS SÚS a obchodem s rybářskými potřebami www.catchman.cz poskytli základní vybavení pro provoz našeho rybářského kroužku.
 

Aleš Matějíček
vychovatel, vedoucí ryb. kroužku

 

Aleš Matějíček - ®, 16.1.2019

Diskuse k miničlánku

N Alík - ® Pá 25.1.2019 15:33:44
Ahoj, všem moc děkuji za jejich reakce. Tondo, za věci budeme moc rádi, díky. Pokud bys sis našel čas a chtěl se s dětmi podělit a něco ze svého umění jim ukázat, byl by to velký přínos pro kroužek. Případně, pokud někdo další by měl chuť přispět či pomoci, budeme moc rádi. Chytat chodíme na obecňák a máme propůjčený jeden rybníček od Městských lesů. Příští rok plánujeme více plavané na Labi a Orlici. Zdraví Alík
N petrikveprik - ® Pá 18.1.2019 15:32:07
Chválím a obdivuji aktivitu, odhlodlání pro dobrou věc a v neposlední řadě oběť vlastního času, kterého není nikdy dost..
N tonouš - ® Čt 17.1.2019 17:07:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
pěkný to teda máte, chválím.taky sem ted vytřídil nějaké věci, tak ti to rád donesu..a můžem zajít na pivo...čau Alíku:-)
N esoxboy - ® Čt 17.1.2019 15:00:17
smekám...... kéž jim to pomuže k cestě za lepším životem do budoucna
N Widl_CZ - ® Čt 17.1.2019 8:28:16
Moc hezký. Přeju spoustu pěkných úlovků a ať děcka u rybaření na chvíli zapomenou na svět okolo.
N Chose - ® Čt 17.1.2019 7:51:40
supr práce
N Kruan - ® Čt 17.1.2019 6:44:37
Tak to je paráda. Skvělá věc se podařila. Jeden by nevěřil, že je dneska něco podobného možné. Výzvy jsem si na MRKu ani nevšiml a myslím, že ani nikdo z HK vlákna. A kam chodíte na ryby?

[ Vstoupit do diskuse - 7 reakcí ]

Co je nového - všechna témata
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPreston Supera Eva System

Za 1.300
Supera EVA systém je unikátní soubor obalů a misek, které umožňují udržet ve Vaších věcech maximální pořádek, přehlednost a praktičnost. Zároveň byla jejich velikost optimalizována tak, aby se co nejlépe vešly do větších tašek nebo na Vaše plata u křesla či bedny.

akce, rybareniJRC bivak quad 2G | SLEVA 42%

Za 7.499
Konstrukce: ultra lehká a pevná 4-žebrová aluminiová slitina, je součástí hlavního pláště. Materiál: pevný Oxford nylon, 100% nepromokavá látka, podlepené švy. Vodní sloupec: 10 000. Podlaha: odnímatelná ze silnostěnného PVC. Rozměr: 290 x 255 x 160cm (d x š x v)


Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
TROPIC LIBEREC TROPIC LIBEREC

Liberec, Dr. M. Horákové 11/76