MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Killers carp cup Zdechovice 2020 - 2.ročník

Datum akce: 14.5.2020 - Přidat do kalendáře v mobilu


Zaměření: Kaprařina

Kraj: Pardubický

KILLERS CARP CUP

ZDECHOVICE

66 HODIN!

2. ročník!

Kdy :14.5.-17.5. 2020

Místo konání – Sportovní rybolov Zdechovice https://www.rybolov-zdechovice.cz/

Zaměření: kaprařina

Maximální počet týmů:19

Startovné: 8 888,- Kč

Startovné se hradí na účet č.1490047024/3030. Startovné uhraďte do 30-ti dnů po registraci. Startovné je možné zaplatit 50% do měsíce po registraci a 50% následující měsíc!!!! Při úhradě uvádějte do zprávy pro příjemce název týmu. Pro nenaplnění mohou být závody zrušeny.

Pokud tým po uhrazení startovného zruší svou účast na závodu, může tak učinit do 14.3. 2020 - bude mu vrácena zaplacená částka startovného ponížená o manipulační poplatek 200,- Kč. Po tomto termínu se startovné nevrací a družstvo si musí zajistit za sebe náhradu. Náhradní tým si může změnit název.

Program

14.5. 2020

· 13-14:00 - prezentace

· 14:00 - losování míst

· 14-16:00 - příprava vylosovaného místa

· 16:00 - zahájení závodů

17.5. 2020

· 10:00 - ukončení závodů

· 12:00 - vyhlášení výsledků

Ceny

1. místo – 40 000,- Kč + poháry

2. místo – 25 000,- Kč + poháry

3. místo – 10 000,- Kč + poháry

4. místo – 2 000,- Kč + poháry

5.-10. místo Dárkový poukaz

Cena za 1. nejtěžší rybu: 3 000,- Kč + poháry

Cena za 2. nejtěžší rybu: 2 000,- Kč + poháry

*Cenu za nejtěžší rybu může dostat tým pouze jednou.

PRÉMIE 1. CHYCENÝ KAPR NAD 20kg- VĚCNÉ CENY OD FIRMY SPORTCARP

Přihlášky

Přijímá Petr Broulík. Zasílejte na e-mail ct.killers@seznam.cz (do přihlášky uveďte název týmu, jména členů týmu a své telefonní číslo) nebo telefonicky na čísle 739 271 960

Možnost objednaní stravy 2x snídani, 2x oběd, 3x večeři. Stravu si musíte objednat dopředu, určitě to stojí za to, stravu připravuje správce Pavel a určitě Vám bude chutnat.

JÍDELNÍ LÍSTEK: BUDE DOPLNĚN

Losování

Nejdříve se vylosuje pořadí, v jakém budou jednotlivé týmy losovat sektory, a v tomto vylosovaném pořadí pak zástupci týmů vylosují svůj sektor. Některá místa mají chatku, tak kdo bude mít štěstí, tak nemusí stavět bivak. Losuje se pouze jednou, výměna místa není možná.

Pravidla

Závod probíhá systémem chyť a pusť. Soutěží dvoučlenné až tříčlenné týmy, které loví celkem na 4 pruty. Každý prut s 1 návazcem a 1 háčkem bez protihrotu (pouze originál), s použitím zadního olova – BACKLEAD!!!! Povolen je pouze lov na položenou s průběžnou montáží. Zákaz používání pletené šňůry jako šokový vlasec.!!!!!!! Kmenoví vlasec nim. 0,30mm. Zavážení nástrah a návnad není povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení a nahazování nesmí závodník opustit vymezený sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu, může tento tým neprodleně podat protest, ale nemusí. V případě protestu se ryby nebudou počítat. Při zdolávání a podebírání ryby smí závodník vstoupit do sousedního sektoru pouze a výhradně se souhlasem sousedního týmu.

Během soutěže může do sektoru vstoupit pouze úsekový rozhodčí. Ostatní pouze se souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ke kontrole. Při porušení pravidel uvedených v propozicích či nedodržení nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu bude tým okamžitě diskvalifikován. Bez nároku vrácení startovného.

Podání protestu

Protest může podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze úsekovému rozhodčímu a to neprodleně s kaucí 1000,-Kč. Na protesty podané po ukončení závodu nebude brán zřetel.

Nástrahy

Boilie, pelety , obalovací těsta, boostery a dipy povoleny.

Návnady

Boilie, pelety !!!!!!!!!!!

Je přísně zakázáno lovit na:Housku, foukanou kukuřici (pufy a jiné extrudy), chleba, červy, žížaly a na jiné živé nástrahy.

Zakrmování

Kobra, prak, raketa, pva materiály

Krmení raketou: Čtvrtek od 16:00 do 17:00

Pátek od 14:00 do 15:00

Sobota od 14:00 do 15:00

Neděle od 7:00 do 8:00

Marker je povolen pouze k měření hloubky, ne k označení krmného místa.

Na každém prutu bude použito zadní olovo tzv. BACKLEAD

Povinností závodníků je šetrné zacházení s rybou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povinná výbava: podložka pod rybu vaničkového typu ,váha, becklady, podběrák min. s 80cm ramenem, EKO saky min. 2 ks na tým. Desinfekce na ošetření ryb povinná.

Co není výslovně povoleno, je považováno za zakázané.

Hodnocení a vážení

Bodovanou rybou je kapr a amur od 7 kg včetně. Rybu váží úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem týmu a členem susedního týmu, její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a ztvrdí svými podpisy. Ryby budou váženy ve stejných sacích a stejným typem váhy. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrací vodě.

Po ukončení závodu bude v úlovkovém listu každého týmu vybráno 6 nejtěžších ryb. Součet jejich váhy určí konečné pořadí týmů. V případě, že dojde ke stejnému výsledku u dvou a více týmů, rozhoduje nejtěžší ulovená ryba.

PRAVIDLA LOVU

Lovící je povinen zachovávat pořádek a chovat se šetrně ke krajině a přírodě, neobtěžovat ostatní rybáře. Lovící je povinen zacházet šetrně s rybami, při zdolávání, vylovení focení a pouštění. Focení je dovoleno pouze nad podložkou nebo vaničkou a to co nejrychleji, focení

úlovků ve stoje přísně zakázáno. Je přísně zakázáno poškozovat okolní porost.Rozdělávání ohně je povoleno pouze na nadzemním grilu.Po skončení závodu je každý povinen uklidit svůj sektor

Obecný dodatek:

1. Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích. V případě neúplného obsazení závodu má pořadatel právo ponížit ceny.

2. Závodu se mohou zúčastnit i ti zájemci, kteří nejsou členy ČRS nebo MRS. Osoby mladší 18 let se mohou závodu účastnit pouze s doprovodnou osobou, která přebírá veškerou odpovědnost.

3. Závodníci startují a loví na vlastní nebezpečí, se stanovenými pravidly souhlasí a svůj souhlas stvrzují přihláškou a uhrazením startovného.

4. Jedná se o soukromou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod bez udání důvodu.

5. Závodníci souhlasí s pořizováním fotografií a videonahrávek, které mohou sloužit pro reklamní a mediální účely.

6. Poskytované osobní údaje jsou zpracovávány dle Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR). Dodatek o ochraně osobních údajů lze poskytnout k nahlédnutí v sídle organizace, v den konání závodu, případně elektronicky na předešlé vyžádání.STTARTOVNÍ LISTINA

1. CT CARP BROTHERS MORAVIA
2. CT P&M FOX
3. CT 2 PROMILE
4. CT GOLDEN
5. CT CARP SESSION
6. CT DUDLA
7. CT MÁZOVÉ
8. CT BOČEK
9. CT SOUKY
10. CT EDDIE
11. CT MÁRVI BAITS
12. CT TIKY TAKA
13. CT CHYŤ A ZMRAŽ
14. CT O&L
15. CT D&D
16. CT RAFANI
17. CT VETERÁN
18. CT K+J CARP
19. CT ŠÁKUL BAITS

 

broula - ®, 28.10.2019

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox mikina Chunk Camo | SLEVA 36%

Za 1.169
Luxusní mikina s kapucí stylu plná zipová kapuce. Obsahuje jedinečný tisk Fox Camo. Kontrastní panely Khaki. 100% polyester.

akce, rybareniOkuma Custom Black CB 60 | AKČNÍ SET -35%

Za 2.999
Okuma Custom black je designový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou a oblíbený retro vzhled dávají dohromady skutečně atraktivnínaviják. Pověstnou třešničkou na dortu je špičková „rychlobrzda“, doposud používaná pouze na nejvyšší řadě Trio Rex.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FIORD - rybářské potřeby FIORD - rybářské potřeby

Jsme největší prezentační e-shop firem AWA-S /dříve AWA-SHIMA/, Carplinq, Catling, Drennan, ESP a Carpprovocations. Zde naleznete kompletní...