Neni tam krasne???

Neni tam krasne???
Krasnej den... az na ten vetricek

E.t.a, 13.5.2006

Tohle je kdyz jedou dfva na kapry... :(Neni tam krasne??? Tma zacina
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]