Tohle je kdyz jedou dfva na kapry... :(

Tohle je kdyz jedou dfva na kapry... :(

E.t.a, 13.5.2006

Jojo na kaprika se chystame :)Tohle je kdyz jedou dfva na kapry... :(Neni tam krasne???
[ Seznam všech fotek | Fotky tohoto autora | Klubová karta autora ]