Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

drvoštěp - Profil | St 19.5.2021 17:39:12

Dýdý >> Já dnes nic neobjevil. Tak uvidím jestli to stihnu oběhat v Praze v pátek.

    Dýdý - Profil | St 19.5.2021 17:20:35

    drvoštěp >> https://www.lorpioczsk.cz/product/obal-na-pruty-lorpio-extreme-hardcase-holdall-3-rods-140/ tohle taky jde.3 se tam vejdou i s 40 navijákama

      drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 21:01:57

      kubah >> Né, jen na dvě matchky. Navi Daiwa 1500 a druhý Fox7000. Ale ten bude kvůli váze za trest vyměněn za lehčí😁😁

        kubah - Profil | Út 18.5.2021 20:38:51

        drvoštěp >> pokud to nemáš na kapraky a velké navijaky - třeba velikost 5500 a výše od Shimana, bral bych toho Catchmana.

        Jinak na feeder a navijaky do vel.5000 včetně je ten Catchman výborný.

          drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 20:12:18

          pepson >> Tvl, blbej obal a už mám hlavu v pejru😁😁😁 Zítra koukej na Tv Nova. Zásah policistů na blázna v rybářské prodejně😁😁

            pepson - Profil | Út 18.5.2021 18:21:01

            drvoštěp >> Mám to MIkado, čo Ti písal Bery, v 150 cm. Bendžo je veľké, v pohode tam nosím Daiwa Emcast 25A + Slammer 460. Výhoda je dlhá kapsa na boku, dá sa nosiť podberák.
            Dával som sem fotku, kde som tam napchal 4 feedre, H+MH+M+Picker aj s navijákmi a normálne sa to dalo zavrieť. Zipsy zatiaľ držia, ale mám ho len od zimy.

            Tu sú tie fotky: https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=665874&page=4293

              drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 17:30:17

              Polčis >> Super 👍👍👍

                Polčis - Profil | Út 18.5.2021 17:23:34

                drvoštěp >>Tady máš ty dva vedle sebe, neměl jsem metr po ruce abych ho přiložil pro přesný rozdíl 😉

                  drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 16:58:12

                  kubah >> Už je v pořadníku. Zítra objedu dva tři obchody a omrknu výběr.

                    drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 16:56:35

                    cechura09 >> Ten bych koupil kdybych měl sportexy. Na ty moje lísky musím trochu ubrat😁 Ale je zase fakt že jsem ho dal do hledáčku.

                      kubah - Profil | Út 18.5.2021 16:23:50

                      drvoštěp >> Catchman je hodně fajn za tu cenu - jen si dej pozor na zipy - občas při tom velikém prodaném množství nějaký ujiždí - je šikmo najetý.

                      Mám dva a super.

                        drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 15:37:27

                        Bery. >> 👍👍👍

                          drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 13:25:40

                          Chlapi, díky👍👍👍

                            já 2 - Profil | Út 18.5.2021 12:17:42

                            drvoštěp >> Nedostaneš tam navi a velmi rychle se mi rozbil zip

                              cechura09 - Profil | Út 18.5.2021 12:00:42

                              drvoštěp >> Mam podobný futrál Catchman.....
                              Má nedošité zipy a madlo co je pro uchopení rukou je zcela zjevně mimo těžiště i u toho tvýho.
                              Nebrat

                                Rybkin - Profil | Út 18.5.2021 11:33:36

                                drvoštěp >> Já ho koupil holce na feeder a matchku. Celkem se mi na krámě líbilo ale jeden zip už šel kukat takže nic moc

                                  drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 11:05:54

                                  Bery. >> Díky za další poznatek. Potřebuji pouzdro na dva, délka 160-165cm. Tak budu hledat a čekat 🤧🤧🤧

                                    Bery. - Profil | Út 18.5.2021 10:52:05

                                    drvoštěp >> me prisel domu a radsi jsem zaplatil 130kc postu zpet. Vubec se mi nelibil matros uvnitř, madlo,popruh. Navic kdyz mi kamos rekl ze se mu do pul roku rozpadly zipy na obou pouzdrech ktery mel,tak bylo jasno.

                                    Vzal jsem tohle a to je mnohem lepsi. Není to treba jako Preston za trojku,ale proti Zfish je lepsi. A ma dost prostoru i na vetsi navijaky. Bocni kapsa pojme 4 vidle v pohode.

                                    https://www.mikado.cz/katalog/cz/brasny-boxy-camping/batohy-tasky-obaly-tuby/obaly-na-pruty_560/obaly-na-pruty_2293/produkt/obal-na-pruty----method-feeder-2-comp.-135-175-cm

                                    Pokud nepotrebujes prostor na vetsi navi,tak jeste Catchman. Ten mam rad,protoze je uzsi a protahnu ho pres tunel v sedacce.

                                      Červené karty: Fish man, 46547513248512348941