S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Npepson - Profil | St 13.1.2021 6:31:01

Dědek >> Trojkomoru som našiel iba Sportex a Daiwu, za cca 90 Euro.
Inak, pokiaľ budeš mať tretí prút kratší, tak sa ti to tam zmestí, tie navi sa uložia za seba ako vláčik, viď fotky. Dal som tam na skúšku 4 prúty a v pohode. 2x390 cm, 1x360 cm, 1x270 cm.

    Nel.ou - Profil | Út 12.1.2021 23:29:57

    Ahoj, nemáte někdo dvě jednoduché kličky na Shimana X Aero 4000 FA?

      NDědek - Profil | Út 12.1.2021 22:47:44

      jdeme na ně :-)

        NDanda05 - Profil | Út 12.1.2021 22:30:45

        Dědek >> ale ono tohle platí i třeba když přiletíš do Austrálie nebo USA, tak ti zabaví i jablko.

          Nfheavy - Profil | Út 12.1.2021 21:27:27

          Dědek >> jj😁

            NPlžík - Profil | Út 12.1.2021 20:56:54

            Dědek >> Ten obal vypadá fakt pěkně, vážně o něm uvažuji.

              NDědek - Profil | Út 12.1.2021 20:13:09

              fheavy >> a dobře udělali!!!
              No, tu buzeraci za salám s rohlíkem na cestu, si klidně vytrpí. Trapnost nad trapnost...
              A už se zase věnujme rybačce :-)

                Nfheavy - Profil | Út 12.1.2021 20:05:28

                Dědek >> jo ono nejde byt mimo a využívat to co se jim hodí a to nejde jen o svačinu,chtěli to mají to.

                  NDědek - Profil | Út 12.1.2021 19:39:56

                  pepson >> to je škoda. Kdyby byl, tak bych do něj šel...

                    Npepson - Profil | Út 12.1.2021 19:36:26

                    Dědek >> tri komory nie sú. Za tie prachy to je fakt zadarmo.

                      Nkubah - Profil | Út 12.1.2021 19:36:08

                      Dědek >> přesně jak říkáš - z Unie se prostě odchod neodpouští ...

                        NDědek - Profil | Út 12.1.2021 19:32:05

                        fheavy >> Karle, myslím, že to je spíše vizitka EU. Ty sis nikdy do zahraničí na cestu nevezl svačinu? Jak se jezdilo do Bulharská, Řecka, Jugošky, vždycky jsme měli sebou jídlo minimálně na cestu. Najednou je to problém? Není, je to schválnost.

                          NDědek - Profil | Út 12.1.2021 19:29:27

                          pepson >> Díky. Já si myslím, že za ty peníze je to prostě luxus. Sportexový stojí dvakrát tolik... Jen na něm není napsáno Sportex, což dost lidi neskousne. Za mě fakt paráda...

                          Ještě se jednou zeptám, nedělají tří komorovou verzi?

                            Nfheavy - Profil | Út 12.1.2021 19:29:26

                            Pěkný anglani už mají svůj brexit jak chtěli,už si neprevezou do Evropy ani ten svůj sendvič, chichi veterinární nařízení pro země mimo unii ..
                            Sice mimo téma ale musel sem 😁😁

                              Npepson - Profil | Út 12.1.2021 19:22:38

                              Dědek >> Ten Sportex som nedržal, ale príde mi to kópia Daiwa/Sportex/Sensas Sofia, len s inou bočnou kapsou.
                              Obal má pevný chrbát, nie úplne tvrdý, dá sa to stlačiť, ale nezlomíš to. Päta je plastová tvrdá. Na skúšku som tam vopchal H feeder 390 cm s Penn Sargus 3000 a XH 390 cm so Slammerom 4600. Plus som ešte vložil Miv. Atomium 360 cm s 30-kou navijákom a Picker 2,70 m s 30-kou Daiwou.
                              Ten priestor na navijáky je dosť dlhý, takže tie navijáky sa uložia za seba. Takto narvané som to zapol bez najmenšieho problému a šírka v naširšom mieste bola cca 23 cm.-Tých 23 cm myslím na ležato s tými 4 prútmi, nemyslím hĺbku priestoru na navi.
                              A mám 2 komory/150 cm.

                                NDědek - Profil | Út 12.1.2021 18:55:48

                                pepson >> všecko :-).
                                Jak je pevný, v porovnání s pouzdrem od Sportexu a jak velké navi do něj s pruty vlezou?
                                Jo, nevíš, jestli je dělají ve trojdíle?

                                  Npepson - Profil | Út 12.1.2021 18:45:22

                                  Dědek >> ja ho mám týždeň. Písal som o ňom do Method feedru. Čo potrebuješ vedieť ?

                                    NDědek - Profil | Út 12.1.2021 16:25:32

                                      NxDanielS - Profil | Út 12.1.2021 10:08:12

                                      Esox >> Hoj, tyhle věci jsou dost rozepsané v tomto vlákně: https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=754207
                                      N´Zon má tři řady feedrů, Z, S a modrou řadu. Liší se vlastně vším. Zetko je nejvyšší řada, pak je eSko, pak modrá řada. Rozdíl je v blanku, osazení, sedle, prostě ve všem. Ve výše uvedeném vláknu je i odkaz na katalog, v něm je možné si jednotlivé řady projet.

                                        NPindˇa - Profil | Út 12.1.2021 9:03:14

                                        Esox >> viz zápisy 4.1.od Dana a MKuličky v diskuzi Klub Fanoušků Feederu Daiwa

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj