Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NMKulicka - Profil | St 26.5.2021 20:40:17

jarda85 >> To druhé krmítko se dá navázat jako jakékoliv "běžné" krmítko. Jeho výhoda je, že díky tomu spodnímu umístění zátěže lépe létá.

    Njarda85 - Profil | St 26.5.2021 20:20:15

    pirda >> Tady nikdy nevíš, občas to tu čtu, jsi líný si to najít, máš tady toho mraky atd.

    Já když mužů tak velmi rád poradím, ale tohle je pro mě tabu. Něco navázat atd umím, ale dlouho jsem feedr nechytal. Pořídil jsem nový věci tal se raději zeptam. Jde vidět že v diskuzi feedr se chovají lidé jinak, než v jiných diskuzi. Ještě jednou díky. Příště u vody zkusím.

      Npirda - Profil | St 26.5.2021 20:09:59

      jarda85 >> Hele,není nic špatnýho na tom se zeptat,když něčemu nerozumím.Je to rychlejší,než hledat a číst.

        Njarda85 - Profil | St 26.5.2021 20:08:03

        Pindˇa >> Mockrát Vám děkuji, už mi je to jasný. Děkuji a krásný zbytek dne.

          Npirda - Profil | St 26.5.2021 20:07:06

          Pindˇa >> akorát jsem to hledal,byl jsi rychlejší. :-))))

            Njarda85 - Profil | St 26.5.2021 20:02:51

            pirda >> a navážet je nad tím nebo pod tím děkuji.

            Připadám si jak malas.

              Njarda85 - Profil | St 26.5.2021 19:53:28

              pirda >> děkuji, a jak se to druhý pripevnuje. Funguje to na stylu jak helikopeteova montáž... Opravdu nevím diky

                Npirda - Profil | St 26.5.2021 19:51:42

                jarda85 >> to otevírací je k zakrmení partiklem.To druhé je normál na chytání.

                  Njarda85 - Profil | St 26.5.2021 19:49:57

                  Hezky večer, dnes mi dorazil balík který jsem koupil a mám dotaz. K čemu prosím slouží tyhle druhy krmítek. Předem děkuji za objasnění. Ještě jsem se s tímhle nesetkal. Děkuji za rozumné odpovědi.

                    Nburget - Profil | St 26.5.2021 17:13:19

                    milošs >> Dobrá cena, já ji kupoval dnes v Albertu, poslední čtyři plechovky, také v akci, ale za 26,90

                      Njpavmrk - Profil | St 26.5.2021 16:22:45

                      milošs >> na rybach vzdy pouziji pulku na chytani a pulku snim :-)

                        Nmilošs - Profil | St 26.5.2021 16:05:11

                        jpavmrk >> ok, plato jsem si vzal do zásoby, je to ta velká. Sežrat ji můžu vždycky...

                          Njpavmrk - Profil | St 26.5.2021 16:01:28

                          milošs >> cokoliv za cenu kolem 20kc je za velkou Bonduelku dobry.

                            Nmilošs - Profil | St 26.5.2021 15:55:48

                            Terno HK, bonduelka gold 22,90/ks. Já ji moc nekupuju, tak nevím, jestli to je skutečně výhodná cena, ale v Penny je za 39,--...

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 20.5.2021 13:31:12

                              rybomil >> 😁😁👍

                                Nrybomil - Profil | Čt 20.5.2021 9:53:00

                                drvoštěp >> to my víme .................................. pro jednou ti vodpustíme.
                                taky co bys s nekompletním klackem u vody dělal...

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 19.5.2021 20:50:09

                                  Bery. >> Jedu s ženou na Královské Vinohrady (nemocnice) tak snad něco oběhnu. Já jsem takovej magor že když nemám prut komplet tak ho nevezmu k vodě😁😁

                                    NBery. - Profil | St 19.5.2021 20:44:08

                                    drvoštěp >> v Blackassu meli ty Mikada.

                                      Červené karty: Fish man, 46547513248512348941