Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 9:17:25

Polčis >> Fotky, určitě. Děkuji👍

    Polčis - Profil | Út 18.5.2021 9:14:13

    drvoštěp >> Je o dost těsnější než ten co o něm byla teď zmínka někde vedle v diskuzi.
    Kdybys chtěl nějaké fotky pro porovnání, není problém.

      drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 8:59:53

      Polčis >> Jj, díky. Škoda že ho u nás není kde osahat. Taky mám trochu luft z té těsnosti navijáků.

        Polčis - Profil | Út 18.5.2021 8:54:46

        drvoštěp >> Hoj, mám ho někde v kumbále a nepoužívám.Prijde mi úzký, že dva navijáky velikosti 40 jsou tam natěsno a celkem rychle odešel zip.

          drvoštěp - Profil | Út 18.5.2021 8:48:34

          Vlastní někdo tenhle obal na pruty ? Jaké je pro a proti ? Děkuji. https://www.parys.cz/delka-165-cm-p101463/?

            sven - Profil | Po 17.5.2021 15:28:44

            ˘Ö˘ Krab >> :-)

              ˘Ö˘ Krab - Profil | Po 17.5.2021 15:23:17

              sven >> Nejvíc mě zaujalo v čase 18:25.

                Starosta80 - Profil | Po 17.5.2021 12:03:57

                Adaptér ke křeslům opět skladem...

                  sven - Profil | Ne 16.5.2021 22:52:11

                  rybomil >> Ahoj. Otrávit potkany není jen tak...
                  Před X lety, jsem viděl tenhle dokument a tehdy ho i vyzkoušel v praxi..
                  Nevysvětlitelný experiment na začátku a ještě nevysvětlitelnější poznatek na konci..
                  Kdo to nedá v původním znění, je možnost navolit české tituky..
                  https://www.youtube.com/watch?v=SlFFkZlOaMg

                    rybomil - Profil | Ne 16.5.2021 22:25:38

                    já 2 >> na potkany byl specialista pan Hubínek z Úročnice u Benešova který založil firmu Hubex. V bývalem statku na Mariánovicích míchal trávicí směsi na stavebních míchačkách.
                    Skupoval do nich prošlé piškoty, tatranky aj. čoko oplatky, přidával ty slazené sirupy, koření. Složení směsi na trávení potkanů a krys je know how firmy.

                    https://www.dddritterova.cz/docs/bezpecnosti-listy-2018/Hubex-L_2018.pdf

                      MKulicka - Profil | Ne 16.5.2021 20:56:54

                      MarNus >> Tahle je obzvlášť vypečená https://www.youtube.com/watch?v=Npe40xvcxm0

                        fheavy - Profil | Ne 16.5.2021 19:18:43

                        cechura09 >> hezký👍

                          MarNus - Profil | Ne 16.5.2021 18:47:38

                          cechura09 >>
                          Tak to je nářez!!! 👍👍

                            sven - Profil | Ne 16.5.2021 18:25:01

                            cechura09 >> drsňácký a ukrutňácký :-))

                              cechura09 - Profil | Ne 16.5.2021 17:31:17

                              sven >> Permanentní pastičky ............
                              https://www.youtube.com/results?search_query=mouse+trap

                                pepson - Profil | Ne 16.5.2021 17:02:20

                                A čo nastražiť na piskora (taká menšia myš so špicatým rypákom) ? Švagor ich má v dielni a moc sa mu nedarí.

                                  sven - Profil | Ne 16.5.2021 16:49:31

                                  vladěna >> jsou to potvory vynalézavý :-)
                                  Kdysi dávno jsem měl pšenici v garáži, ve velké vojenské bedně a na spodní zadní hraně, si vykousaly automatickou násypku :-)) Ale už se tam nedostanou.

                                    vladěna - Profil | Ne 16.5.2021 16:40:44

                                    sven >> kdysi jsem ve sklepě na chatě měl 40 litrový barel na hliněné podlaze.pěkně se dovnitř dostali přes hranu-))

                                      sven - Profil | Ne 16.5.2021 16:30:18

                                      rybomil >> na obilí ani na krmení, nemají myši šanci se dostat, všechno mám pod víkem. Podzimní myši které se dostanou do stoupaček, spolehlivě odchytám deseti pastičkami s lety osvědčenou vanilkovou pufínou od Trapera :-)
                                      Dokonce jsem na ně chytil i párek bělozubek bělobřichých, což mě hodně mrzelo...
                                      Ty bych býval klidně nechal v baráku přezimovat...alespoň by zlikvidovali veškerou zalezlou chamraď, jako pavouky, berušky, rybenky apod..

                                        já 2 - Profil | Ne 16.5.2021 15:34:44

                                        rybomil >> Domácí chleba, neopečený, nemazaný, čerstvou střídku namačkáš na pastičku, vydrží i mnoho týdnů a stále láká... Vybiju s ním cokoliv

                                        Na potkany železa na ondatru do nich dýni hokaido a nebo slavie 634

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941