Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Nmexik - Profil | Čt 18.3.2010 18:16:25

Kuba.H. >> joo..od pátku do neděle..tak jsem zvědavý..jak půjdou..:o)

    NCíba ml. - Profil | Čt 18.3.2010 18:15:55

    Kuba.H. >> To je jasný takovýhle počasí mě nenechá sedět na zadku :-)

      NKuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:13:43

      ahoj chlapi, tak už vyrážíte o víkendu někdo na ryby????

        NCíba ml. - Profil | Čt 18.3.2010 18:13:30

        Azbest >> Ono to pude :-) (já sem ten kamarád)....byl jsem říčku prubnout už včera a zatím žerou
        ;-)...

          NWitwi - Profil | Čt 18.3.2010 16:42:32

          Pavel S. >>
          jj je krmeni tam je taky levny ale pruty bych si tam asi nekoupil

            NPavel S. - Profil | Čt 18.3.2010 15:56:06

            witwi >> Witwi - 17.3.2010 21:14:15 >> tak to je paráda,smutný je,že v Tachově je seženeš právě jenom u toho Habakuka

              NAzbest - Profil | Čt 18.3.2010 10:50:32

              DavidBuchal >> tak to si to užij a nebuď smutnej, kdyby to nešlo:-)

                NDavidBuchal - Profil | Čt 18.3.2010 10:09:53

                už se moc těším na sobotu :) mám narozky a dostanu nového Cartela od Semy a novou tašku na ryby :) A v nědeli už s kamarádem na říčku vyzkoušet ten novej feeder :)

                  NLejonardo - Profil | Čt 18.3.2010 6:57:03

                  KóĎA >> děkuju za tip, mrknu se po těch proutcí ještě živě na veletrhu a tam nějaký koupím :-) Děkuju

                    NAzbest - Profil | Čt 18.3.2010 0:09:03

                    Monti >> hlavně jejich cenová strategie je úžasná...

                      NKáceč - Profil | St 17.3.2010 23:54:46

                      witwi >> Witwi - 17.3.2010 21:43:42 >>" býlý",to je to ,co se děje....

                        NKáceč - Profil | St 17.3.2010 23:50:55

                        Zajda >> Já už to vzdal :-))) Tedy dneska,jinak ....

                          NWitwi - Profil | St 17.3.2010 21:43:42

                          Zajda >>
                          co se děje ?

                            NZajda - Profil | St 17.3.2010 21:42:09

                            Chjo..:-(

                              NWitwi - Profil | St 17.3.2010 21:14:15

                              Pavel S. >>
                              U nás máme jenom smichany barevny i býlý za těch 18 ,- bomba cena :)

                                Nskwor - Profil | St 17.3.2010 21:01:36

                                KóĎA >> To se dá prutu za tyhle peníze odpustit, navíc u (jak říkám) prutu na "bobkařinu" je mi to jedno, u vláčáku by mi to vadilo víc. Ten prut by mě zajímal.

                                  NKóĎA - Profil | St 17.3.2010 20:57:34

                                  skwor >> tak na zpracování by se určité mušky našly, ovšem i na gábině za skoro šest litrů jsem viděl po roce se lak odlupovat...

                                    Nskwor - Profil | St 17.3.2010 20:54:34

                                    KóĎA >> Ten prut si někde budu muset osahat. Takhle básnit jsem Tě o moc věcech neslyšel.

                                      NKóĎA - Profil | St 17.3.2010 20:16:19

                                      Lejonardo >> za sebe můžu říci, že v této cenové reklamaci bych vsadil na Mivardi Axiom. Sice není časem prověřený (letošní novinka), osobně bych ho ovšem zkusil. A pravděpodobně i zkusím, protože občas potřebuji při závodění nějaký kratší proutek. Rozvažuji zda-li dám přednost pickerové řadě Axiom v délce 3 m nebo feederové stejné řady 3,3. Zkoušel jsem oboje a moc se mi líbili. Tenký blank, slušné zpracování, akce odpovídající mému naturelu. Tyto jsou sice malinko měkčí, ovšem pořád se svižnou akcí.

                                        NKóĎA - Profil | St 17.3.2010 20:13:13

                                        Se nečertěte :-) Proč bych neměl mít rád shimano? Používám snad naviják jiné značky? :-) Sním snad o navijáku na přívlač, který by nenesl tenhle název? Nic není černobílé.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941