Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 19:23:07

novo >>
coze 999 tisíc ?

    novo - Profil | Čt 18.3.2010 19:22:22

    mity >> Shimano Exage 3000SRB-High speed brzda zadní(bojová) na Braunstar cena 999k

      Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 19:22:11

      Zajda >>
      co ti je ?

        Zajda - Profil | Čt 18.3.2010 19:20:31

        Achjo..:-(

          mity - Profil | Čt 18.3.2010 19:15:42

          Zajda >> :) potřeboval bych něco, co seženu...ale to nevadí

            Zajda - Profil | Čt 18.3.2010 19:14:27

            mity >> MK 110 je dobrej, ale taky ho asi neseženeš...:-(

              mity - Profil | Čt 18.3.2010 19:06:15

              Neska mě fakt vytočil e-shop rybarskysvet. Jelikož jsem si u nich objednal Shimano exage 4000 a dnes po třech dnech od objednávky mi měl naviják přijít. Jenže mi zvoní telefon a pán z e-shopu " Váš objednaný naviják již není na skladě , jestli chcete můžete počkat a koupit ho později , ovšem ne za tak výhodnou cenu ". Tak to se jim na to můžu vyprdnout, abych ho kupoval za 1600 Kč. A navíc na jejich stránkách píší, že na skladě pořád je. Pěkně mě vytočili a navíc nevím, jakej naviják do 1000 Kč mám teď vybrat.
              http://www.rybarskysvet.cz/z14935-navijak-exage-rb​​-shimano

                Witwi - Profil | Čt 18.3.2010 18:51:37

                Kuba.H. >>
                Taky sem se chtel zeptat vim ze minulej rok to tady bylo primo prio na ocich ale ted to nemuzu najit

                  kubah - Profil | Čt 18.3.2010 18:46:10

                  Zajda >> a to má skoro stejnou přezdívku...
                  Chudák já, ještě že tam má tečku :-)))

                    Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:40:16

                    Martin M. >> Ahoj Martine, prosím tě chtel bych zjistit kde seženu tu kšiltovku MRKu???????

                      Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:37:56

                      henry7 >> dík zkusim to......

                        Zajda - Profil | Čt 18.3.2010 18:35:13

                        Achjo...:-(

                          Cíba ml. - Profil | Čt 18.3.2010 18:27:08

                          Kuba.H. >> Tak to je dobře :-)......uvidíš sám...třeba hned ryba nepříjde ale pořádně si to osaháš :-).........

                            Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:24:51

                            Cíba ml. >> to jsem sem zvědavej já mám trpjelivosti dost.....

                              henry7 - Profil | Čt 18.3.2010 18:24:38

                              Kuba.H. >> napis martinovi.m

                                Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:23:08

                                nevíte někdo zvás jak koupit kšiltovku MRKu??????????

                                  Cíba ml. - Profil | Čt 18.3.2010 18:21:29

                                  Kuba.H. >> Hlavně se nenech odradit ;-)...je to skvělé chytání...a až se do toho vžiješ tak tě bude bavit :-).....

                                    Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:19:50

                                    ještě jsem na něj nikdy nechytal!!!!!!!! tak jsem zvědavej jak mi to pujde.....

                                      P3 - Profil | Čt 18.3.2010 18:17:27

                                      já sto pro.teď jen záleží jak to vyjde z počasím.

                                        Kuba.H. - Profil | Čt 18.3.2010 18:16:32

                                        mám nový feeder tak ho chci vyzkoušet na řeku....

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941