Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NPawy - Profil | St 17.3.2010 20:08:02

Zdarvím,
chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo letos zkoušel Moravu v Napajedlích nebo Spitihnev?jaké jsou podmínky jeslti má cenu vyjet mám to třošku z ruky
dík

    Nskwor - Profil | St 17.3.2010 20:05:53

    P3 >> Mám pocit, že 71cm.

      NCrazyCarp - Profil | St 17.3.2010 19:58:28

      Zdrawím...
      Měl bych malej dotázek...
      Nemáte někdo nějaký zkušenosti s tímto proutkem?
      http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/feeder​ove/prut-mystery-xt-light-quiver-2-90m-10-30g-akce
      Pomůže všechno :) Dík

        Nmexik - Profil | St 17.3.2010 19:53:31

        witwi >> Witwi - 17.3.2010 19:46:30 >> mám pocit, že chtějí 50,- za 10ks..ale to nekupuju, nejsem blázen.. Hnojáky si nakopu na hnoji, a rousnice nasbírám po dešti..

          NPavel S. - Profil | St 17.3.2010 19:52:57

          witwi >> Witwi - 17.3.2010 19:24:46 >> v Tachově u habakuka za 1dcl bílý-20 barevný 23kč

            Njirka mz - Profil | St 17.3.2010 19:52:24

            násada kalifornských cca 300ks se dá sehnat za 150,-

              Nhenry7 - Profil | St 17.3.2010 19:49:11

              u nas stoji masnaci 20-25kc.rousnice a hnojaci 40-45.ale ty si vetsinou nakopu.davat 45kc za 10 zizal mi prijde trochu moc.

                NWitwi - Profil | St 17.3.2010 19:46:30

                mexik >>
                JJ a co žížali ? u nas je v krabičce pár a pohybuje se to okolo 30-40 KČ proto si je taky kopu sam :)

                  Nmexik - Profil | St 17.3.2010 19:35:42

                  witwi >> Witwi - 17.3.2010 19:31:51 >> tak taky není problém je koupit za 30,- Kč, ale tam pro ně nechodím..;o))

                    NWitwi - Profil | St 17.3.2010 19:31:51

                    mexik >>
                    JJ minulej rok u nas stali i 22 a o pár "rohů" dál dokonce 28

                      Nmexik - Profil | St 17.3.2010 19:30:41

                      witwi >> Witwi - 17.3.2010 19:24:46 >> v Práglu je krabička za 20,-kč, množství cca. 1dcl. (Ale jak kde)

                        NWitwi - Profil | St 17.3.2010 19:24:46

                        Zdar kolik u vás ve městě stojej červi ? U nas to maj na 1 deci a chtěj za to 18,-

                          NKRČMA - Profil | St 17.3.2010 18:23:10

                          Pavel S. >> Dík to jsem si taky myslel.

                            NP3 - Profil | St 17.3.2010 18:18:16

                            skwor >> Pěknej amurek,kolik mněl??

                              NPavel S. - Profil | St 17.3.2010 18:13:38

                              KRČMA >> když je nezdělam tak je fláknu do mrazu a pak dam do krmení,jasně lepší jsou živý,ale i tak jsem s tim nikdy neztroskotal,lepší než je vyhodit.

                                NKRČMA - Profil | St 17.3.2010 18:10:44

                                Zdar pánové používáte do krmení mražené červi nebo je to na ho...?

                                  NMonti - Profil | St 17.3.2010 17:42:58

                                  Azbest - takže to je vlastne výhoda nie?? ak ich zrovna nepoužívaš na lov tak ich môžeš použiť v záhrade. to je vlastne úžastná stratégia shimana :D

                                    NMonti - Profil | St 17.3.2010 17:40:48

                                    iL3gAl - no ja som to pochopil trocha ináč a ak som to pochopil zle tak sa KóĎovi ospravedlňujem za ten príspevok ale mal som z toho iný pocit

                                      NAzbest - Profil | St 17.3.2010 17:39:56

                                      Monti >> ty ještě nevíš,že šimano dělá drahý tyčky k rajčatům?

                                        NPavel S. - Profil | St 17.3.2010 17:39:04

                                        Monti >> zbytečně se rozčiluješ,KoĎA vyznává jinou značku,nemá rád shimano,já nemam rád garbolino a na tyhle narážky už nereaguju.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941