Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 11:13:27

TG007 >> jukni sem http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=647399 spoustu prutů tam máš vyfoceno v akci.

    NTG007 - Profil | Čt 4.7.2013 11:10:36

    KóĎA >> děkuji za nasměrování.

      NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:58:55

      plavan >> kucí od Beznosky to mají zmáklé!

        NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:58:18

        TG007 >> já znám jenom ty stará imperia. Mně se zrovna tenhle prut moc nelíbil. Jinak bych přihodil nějakou kačku a do dvojky seženeš od trabucca moc pěkné proutky. Viděl jsem tyhle lowendy u kolegy Plavana a za ty prachy to byli moc povedené pruty.

        http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/e-shop?rybarske​-pruty/feederove-pruty

          Nplavan - Profil | Čt 4.7.2013 10:57:33

          KóĎA >> tak já hlavně doufám, že po výměně nebude potřeba nějaká servisní oprava a že si mne budou vážit jako dobrého zákazníka do budoucna, páč po první kyčli půjdu na druhou, pak asi bude následovat levé rameno, levé koleno atd. Když mi to moje srdce a cukrovka dovolí, tak se třeba jednou dostanu na úroveň Robocopa :-)))))))))))))))))))))

            NTG007 - Profil | Čt 4.7.2013 10:54:04

            KóĎA >> prosím tě co si mylsíš o tomhle prutu Imperium Feeder II 3,6 m 40 - 100 g? Budu rád za veškeré názory či alternativy ve zvolené cenové relaci.

              NDušan_hp - Profil | Čt 4.7.2013 10:44:28

              Bicák >> tak to se taky přimlouvám za ten Axiom 3,3m. Měl jsem Axiom Picker a neměl chybu. Připlať a nebudeš litovat.

                NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:42:23

                plavan >> doufám, že ti objednají ty z Kladna ;-)

                  Nunudle - Profil | Čt 4.7.2013 10:40:49

                  plavan >> Bude z tebe železnej dědek:))

                    Nplavan - Profil | Čt 4.7.2013 10:27:58

                    unudle >> zhoršuje se to docela rychle, ale v lednu mi vymění jednu kyšel a potom druhou. A to by se mi prej mělo hodně ulevit.
                    Taky už si musím hodně pečlivě vybírat místo k chytání. Párkrát už se mi noha podlomila a letěl jsem na hubu.

                      NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 10:21:55

                      koralovec1 >> radil bych bazar, nebo si malinko připlatit. Stačí pětikilo a dostaneš se mezi nepoměrně kvalitnější kousky.

                      třeba

                      http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/feederove-prut​y/axiom-feeder-3-3-m-20-60-g/
                      http://rybarske-potreby.vipa-sro.cz/e-shop?rybarske​-pruty/winclepickerove-a-jigove-pruty/152-86-300

                        NBicák - Profil | Čt 4.7.2013 10:05:19

                        koralovec1 >> poradil bych z vlastni zkusenosti delphim magma feeder 90g ale stoji 1499 ale musim rict za tu cenu dost dobrej proutek ale je 3.6

                          Nkoralovec1 - Profil | Čt 4.7.2013 9:40:02

                          ahoj poradte mi prosím feeder do 1200kc medium a 3.30 to je má představa ale značek je strašně moc . Děkuji

                            Nunudle - Profil | Čt 4.7.2013 9:24:29

                            plavan >> To bych si ani nepomyslel. Vím, že máš velké problémy a jelikož jsem na tom podobně, tak si ty stavy dovedu docela jasně představit. Nejhorší na tom je to, že se to nelepší, ale spíš zhoršuje a za chvíli budu moct chytat tak na místech pro invalidy.

                              Nplavan - Profil | Čt 4.7.2013 9:03:41

                              unudle >> nemysli si, že jsem na tom dobře. Teď jsem se vyšplhal po rukách z postele a to jen proto, že se chci najíst, vyčůrat a musím obejít tři doktory. Jinak bych zůstal ležet :-))))))))

                                NKruan - Profil | Čt 4.7.2013 8:31:27

                                unudle >> ono to ma svoje vyhody...na takovem vzdalenem fleku nepotkas bojlísaky s pípákama :) Oni by takovou streku s tema vsema kramama neusli :)

                                  Nunudle - Profil | Čt 4.7.2013 7:26:39

                                  plavan >> Tý woe, 2km, to bych nebyl vzteklej, ale dávno mrtvej. Já ujdu s vypětím všech sil 400m a jsem vyřízenej na několik dní.

                                    NRADYNEK - Profil | St 3.7.2013 19:14:27

                                    Levák Bob >> jj, užívají si. Celkem mají nachytáno: http://feedertrebic.cz/index.php/co-se-deje-v-uh
                                    Já sem na rodinné dovolené, jinak sem to nemohl udělat. Hned bych byl s něma...

                                      NJuraj - Profil | St 3.7.2013 18:27:38

                                      Levák Bob >> To je naše mládež nová, je to mládež Gott.... (čo to táram) Radynkova. :-))

                                        Nplavan - Profil | St 3.7.2013 15:38:39

                                        Ale moc mne potěšil komentátor na Fandovi. Když dal Djokovič kraťas, který Berdych nedoběhl, tak zmiňovaný komentátor zahlásil : " tenis, stejně jako život, není jen o dobrých zprávách. " . Hodně mi tím zvedl náladu, už dlouho jsem neslyšel novou hlášku, která seděla.

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941