Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

NJá ll - Profil | Čt 4.7.2013 21:28:29

kary.com >> Kary to přeháníš nejdříve jsem je použil na MiČSSR v roce 1963 :o))))

    Njariss - Profil | Čt 4.7.2013 20:08:04

    Petr Z. Vedro >> možná se zepám blbě, ale jak daleko se dostaneš autem, když je Vltavskej břeh rozkopanej? Jen k bývalému Komořanskému převozu, nebo dále k zatáčce, jak se před povodní pásly ovečky a jehňátka?

      Nkary.com - Profil | Čt 4.7.2013 19:49:14

      KóĎA >> Na to je specialista Péťa T. ten už na to chytal asi před padesáti lety :-)

        NE.T. - Profil | Čt 4.7.2013 19:27:38

        paia >> Dobré pruty se špičkou swing tip dělá Balzer. Je to u nás málo známá techniky i když docela účinná hlavně ve větru.

          Npaia - Profil | Čt 4.7.2013 15:53:11

          KóĎA >> kyvná špička = swing tip ... mrkni http://www.floatsonline.com/quiver_swing_tips.html

            NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 15:20:19

            a jak vlastně pojmenovat ten prut se špičkou, která je dělená a spojená pružnou částí? Nemám po ruce chytré rybářské encyklopedie :-(

              NSlaneček - Profil | Čt 4.7.2013 15:09:05

              hraji >> Danke..:D

                Nhraji - Profil | Čt 4.7.2013 15:06:18

                Slaneček >> winklepicker je název používaný v německy mluvících zemích

                  NSlaneček - Profil | Čt 4.7.2013 14:56:48

                  paia >> Blbost, musí v tom být rozdíl.:D

                    Npaia - Profil | Čt 4.7.2013 14:54:54

                    Slaneček >> protože pro někoho je slovo winklepicker moc dlouhé a složité. ;o)

                      NSlaneček - Profil | Čt 4.7.2013 14:53:47

                      paia >> a proč se to teda jmenuje rozdílně?:D

                        Npaia - Profil | Čt 4.7.2013 14:51:29

                        Slaneček >> žádný

                          NSlaneček - Profil | Čt 4.7.2013 14:50:49

                          Ahoj, jaký je rozdí mezi Pickerem a winkelpickerem? jeden z nich je jemnější?

                            NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.7.2013 12:44:14

                            plavan >> já zase na pojedu vyzkoušet Všenory, snad se něco povede.

                              Nplavan - Profil | Čt 4.7.2013 12:40:54

                              Petr Z. Vedro >> to díky za info, chystal jsem se na Soutock v sobotu, ale už mi kluci psali, že to nepůjde.
                              ta B 2 je te´d super, ale v úterý tam byl kámoš a úplně vyhořel, asi jak se prudce oteplilo. Dneska asi zkusím opačnej kout a prubnu Labe. To je po delší době trochu chytatelné. Ale děsí mne tam ti cejni na hod. To je pro moje bolavé rameno hrob :-)))))

                                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.7.2013 12:37:02

                                plavan >> já tam byl včera, voda o cca 1,5 m dole, takhle jsem to ještě nezažil. Jo a na špičku se autem nedostaneš, vltavskej břeh je rozkopanej. Nejde vložit foto.

                                  Nplavan - Profil | Čt 4.7.2013 12:34:46

                                  Petr Z. Vedro >> nebyl, dost to teklo a navíc pro moje nemocné nohy tam už moc míst není, kde bych bezpečně slezl k vodě. Byl jsem dvakrát po sobě ve Všenorech a bylo to super. Jako za starejch časů. S krátkými feedery 5-10m od břehu. Užil jsem si to.

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.7.2013 12:27:09

                                    plavan >> ahoj, byl jsi teď někdy na B1 ?

                                      Nkoralovec1 - Profil | Čt 4.7.2013 11:30:04

                                      KóĎA >> děkuji

                                        Nkoralovec1 - Profil | Čt 4.7.2013 11:29:40

                                        Bicák >> děkuji

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941