Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

plavan - Profil | St 3.7.2013 15:36:23

JaK_NB >> oblouvám se ti, mám nemocný nohy a dneska jsem musel ujít po svých asi dva km, tak jsem vzteklej a reaguju nepřiměřeně.

    plavan - Profil | St 3.7.2013 15:31:11

    Martin M. >> jo takhle, mám dnes ještě delší vedení než jindy :-))))

      Martin M. - Profil | St 3.7.2013 15:01:23

      plavan >> jednoduse ze se cim dal vice zarizeni nabiji pres USB, aniz bys potreboval pocitac s USB.

        plavan - Profil | St 3.7.2013 14:54:44

        JaK_NB >> nerozumím, jak to souvisí s nabíjením čelovky přes USB konektor. ???

          JaK_NB - Profil | St 3.7.2013 14:50:08

          plavan >> No ono většina nových telefonů má USB nabíjení s adaptérem do zásuvky, takže dnes je tento způsob univerzální a šetří další kabel s nabíječkou.

            tucnak11 - Profil | St 3.7.2013 11:01:41

            Zajda >> Jo uš vim co mysliš.Pokut vim ve 14 storoči nestaly tovarny Brosse, Hiundai,Škodovka.jen profese byla zemědělcy a pastevcy a nej Kovařstvi tak asi těško by cokolvěk inneho dělali.

              Levák Bob - Profil | St 3.7.2013 10:41:50

              RADYNEK >> Včera jsem potkal vaši mládež u vody - to byla pohoda, fakt jim závidím :-).

                tucnak11 - Profil | St 3.7.2013 10:34:10

                Zajda >> Jako co neuměli.

                  Zajda - Profil | St 3.7.2013 10:16:34

                  tucnak11 >> Nebylo to třeba tím, že nic jiného neuměli?:-)

                    tucnak11 - Profil | St 3.7.2013 10:14:41

                    Petr Havlíček >>Jinač žečeno Kniže Vlad III.. Upira s něho udělali vuli jeho krutosti a zalibě napihovani na kul,okoukal to jak byl v zajeti mnoho let u Turku.Tento spusob,jak se vypořadat se s nepřateli,si velmi oblibil.Stal se Knižetem kralovstvi Vallašskeho,čast Valahu utelko vuli jeho krutosti aš na Moravu a tam se usedlilo v horah jako pastevcy ovci to co měli v zalibě. a tak zustali dodnes.

                      Petr Havlíček - Profil | Út 2.7.2013 17:13:35

                      plavan >> když jsem byl v zemi hraběte Drákuly na Radutě, tak říkali, že to byl upír, takže asi žádný :-)

                      ... ty "Batmanovi děti" jsem slyšel bůh ví kde :-), no a teď se to hodilo :-))

                        plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:48:35

                        Petr Havlíček >> a v jakém příbuzenském vztahu jsou ty netopýři s Drákulou ? :-)))

                          Petr Havlíček - Profil | Út 2.7.2013 16:46:26

                          plavan >> netopýři jsou Batmanovi děti :-)))

                            plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:46:05

                            Ta nová čelovka Petzl Tikka 2 XP core stojí kousek přes dva tisíce, má v sobě akumulátor a podle popisu lze přes ten USB konektor se dá nějak nastavit výkon té diody pomocí PC a stránek Petzl.

                            http://celovky.heureka.cz/petzl-tikka-2-xp-core/spe​cifikace/#text

                              Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:44:24

                              Carabus >> Ja jsem na poslední vypravě chytil racka a to byl boj 3/4 spička nakonec jsem pro něj lezl do koruny stromu.

                                Carabus - Profil | Út 2.7.2013 16:43:56

                                plavan >> u nás to s Batmanama není tak horký jako v Praze, tady jsou v osm všichni v hospodě nebo u televize.

                                  plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:41:04

                                  Carabus >> a řekni upřímně, potkal bys raději před půlnocí ty netopýry nebo raději Batmana ? :-)))))
                                  Zlatí netopýři :-)))

                                    Carabus - Profil | Út 2.7.2013 16:39:07

                                    Pšenislav >> většinou chodím od 18-24 a daleko líp si zachytám než přes den, kdy kolikrát mimo ouklejí a štik o jinou rybu nezavadíš. Jedině ti netopýři by nemuseli být, nebo aspoň ne tolik:-)

                                      Pšenislav - Profil | Út 2.7.2013 16:37:30

                                      plavan >> Ok :-D

                                        plavan - Profil | Út 2.7.2013 16:35:15

                                        KóĎA >> to máme s MiPem tu nabíječku, která má zdířku pro trafo z el. sítě, jeden konektor USB a jednoho konektora pro autozapalovač. A vše součástí balení. To byl tenkrát kauf. Ty nabíječky makají tři až čtyři roky pořád perfektně. Poslední várka se kupovala za 4 stovky a měla v balení ještě k dobru nabíjecí tužky, osm kusů. Jak to mohl někdo nekoupit, to nepochopím :-)))

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941