- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pro cajk do TUZEXU ? :o)))
Nakupujete už dnes za své peníze v rybářských potřebách vše podle svých představ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nrybomil | St 7.12.2005 11:41:30
NAzbest - Profil | Út 6.12.2005 10:24:45
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:35:11
Npupak - Profil | Út 6.12.2005 9:30:43
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:28:58
Npupak - Profil | Út 6.12.2005 9:26:18
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:25:45
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:23:09
Nmedvěd - Profil | Út 6.12.2005 9:22:58
Npupak - Profil | Út 6.12.2005 9:20:05
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:17:35
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 9:16:30
Nmikdandy - Profil | Út 6.12.2005 9:10:35
Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 9:09:03
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:59:02
Nšeptal - Profil | Út 6.12.2005 8:58:21
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:56:59
Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 8:56:57
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:53:47
S tou barvou pleti to je fakt. Teď si počkám jestli se zase někdo ozve :-))))
Slevy jsou nás vždycky po vánocích. U Konopáska se dá koupit slušnej cajk za dobrou cenu.
NMarcel - Profil | Út 6.12.2005 8:51:21
Nmedvěd - Profil | Út 6.12.2005 8:51:19
Npupak - Profil | Út 6.12.2005 8:48:14
NMarcel - Profil | Út 6.12.2005 8:46:32
Npupak - Profil | Út 6.12.2005 8:46:28
Nrybomil | Út 6.12.2005 8:46:03
Nmedvěd - Profil | Út 6.12.2005 8:42:56
NZN - Profil | Út 6.12.2005 8:42:44
jo, dělám si s právníkem srandu. Mám spoustu jiných starostí. Jsou to jen plky na internetu. Co víme, co se Voukonovi v životě přihodilo?
Nšeptal - Profil | Út 6.12.2005 8:39:20
NZN - Profil | Út 6.12.2005 8:32:43
sakra, Carlos, máme stejnou historii. K ostatnímu se nemá cenu vyjadřovat, možná tak právník :-)
NCarlos - Profil | Út 6.12.2005 8:26:47
Vokoun - ® : běž si něco ukrást nebo zase pochválit nějakého zloděje ať si zvedneš náladu.
NMichal | Út 6.12.2005 8:22:19
Nšeptal - Profil | Út 6.12.2005 8:21:57
Vokoun: Nechtěl jsem, ale musím. Vytrvale se tu projevuješ jako duševní naháč.
Nmedvěd - Profil | Út 6.12.2005 8:21:35
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:19:12
A když jsem už u toho, tak všem přeju hezkýho Mikuláše. I když se nadělovalo už včera.
btw: kde se dá sehnat ta tráva ??? :-))))
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:15:18
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:13:38
Držím se totiž hesla:
"Nad lidskou blbostí se nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat" :-))))
NMichal | Út 6.12.2005 8:12:14
Vokoun - ® Po 5.12.2005 21:45:13
Carlos, David L. a zřejmě i ZN: tak teď už je vše jasný, OSVČ-potrefená husa vždy nejvíc křičí :-))))
Předtím jsi tady uváděl něco o krácení daní a zlodějích, a když se někteří ozvali, že s tebou nesouhlasí, tak jsi je označil za potrefené husy, čímž jsi je rovněž označil jako zloděje a ty co krátí daně. Měl by si se opravdu zamyslet nad tím co píšeš.
Nrybomil | Út 6.12.2005 8:10:06
Lumpové v ČR makaj bez rozdílů.Vlastně musíš být
rád, že ti rovnou neprovrtali nádrže, to by bylo dražší.
Vokoun:Bych nikomu nic zlýho nepřál a jasně že každé zaměstnání, tedy i různé druhy podnikání mají své pro a proti. Na svém pracovišti si nemůžu nic ani půjčit domů, natož vzít či ufušovat, ale zas mám z první ruky info, kde se co sežene, jak se dostat do auta příslušné značky bez klíčů, či kde působí jaká parta prodavačů trávy. Bohužel je mi to vcelku k prdu.
Nmedvěd - Profil | Út 6.12.2005 8:05:42
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 8:04:34
Nevím proč se pořád potrefený husy ozývají, já se do nikoho konkrétně nenavážím. Píšu obecně a objektivně. Naopak se potrefené husy začaly navážet do mne.
A to to začalo to tím, že jsem se zastal člověka co si "koupil" pean :-)
NMichal | Út 6.12.2005 7:53:33
NVokoun - Profil | Út 6.12.2005 7:22:04
Pokud si dobře přečtete příspěvky níže(což moc dobře čtete ale stále držíte svou osvědčenou demagogickou rétoriku která mimochodem už na lidi přestává působit) , rozdělil jsem OSVČ zcela jasně na poctivé a nepoctivé. Jak vidno, sami jste se postavili na stranu na kterou zřejmě patříte :-)
Je všeobecně známou pravdou, že nejvíc o závisti křičí ti, co nejvíc nakradou a v drtivém případě to jsou právě bývalí soudruzi. Tento jev, zároveň spojený s netolerancí a arogancí je jejich bezpečným poznávacím znamením :-))))
Soudruhu malčikpionýr :-)
Nboyscout - Profil | Po 5.12.2005 22:49:36
NVokoun - Profil | Po 5.12.2005 21:45:13
NCarlos - Profil | Po 5.12.2005 21:33:43
NDavid L. - Profil | Po 5.12.2005 21:28:41
Nrybomil | Po 5.12.2005 13:32:31
Jindra : Jo přeplácím, občas ty setřičky potřebuješ i jinak..... a ony jsou i k nám, 50 tníkům některé takové docela lidské, přítulné.:-)..... dávaj i zadara ( i ty peány ). EDIT: David L: Ještě z dob minulých je zvykem, že pro různé se chodí jinam, než tam kde se nabízí a prodává...... teď momentálně třebas jsou v módě pohonné hmoty a ty na neoficiálních místech shánějí i OSVČ , tak si to tak neber.
NPyzda | Po 5.12.2005 0:15:04
NDan - Profil | Ne 4.12.2005 20:37:52
NCarlos - Profil | Ne 4.12.2005 20:11:11
a ještě jinak : Přijeď si na půl dne sednout na hlavní nádraží mezi ty "chudáky" bezdomovce, kterým je třeba rozdat vydělané peníze ! Myslíš, že jeden jediný z nich by šel někdy pracovat ? Ani omylem !
drda - ® : omlouvám se za odbočení od otázky.
NVase jmeno zdeVase jmeno zde | Ne 4.12.2005 18:59:19
NZN - Profil | Ne 4.12.2005 16:13:54
NRoyal Wulff - Profil | Ne 4.12.2005 16:13:22
Mrzi ma, ze som sa nechal uniest. Nie kvoli tebe, ale kvoli sebe. Som v podstate velmi mierny clovek. Pracujem 12 - 14 hodin denne ( aj v nedelu ) v extremnych klimatickych podmienkach. Tu pracu som si vybral dobrovolne, aby som dobre zarobil. Odvadzam 45 - 50 % dani zo svojho prijmu, podla jeho momentalnej vysky. Prave som sa vratil z dobreho obeda ( mame sviatok sv. Barbory, vynimocne sme mali pridel dobreho vinka - cabernet sauvignon Sutter Home, Napa Valley, r. 2000, ak ti to nieco hovori ) a tvoj prispevok mi pohol zlcou.
Nabuduce sa budem snazit zdrzat sa akychkolvek komentarov.
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 16:01:30
Takže tímto howgh...
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:56:00
Mno, asi jsi zřejmě ale chytřejší a pracovitější než já, tak tomu líp rozumíš ;-)
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:52:56
NZN - Profil | Ne 4.12.2005 15:52:02
nechci tě nijak urážet, ale ty urážíš slušné lidi. Nevím, co tě vede k tvým zaslepeným domněnkám, ale z tebe ta nenávist vůči zřejmě chytřejším a pracovitějším lidem, jak jsi ty, jen srčí. Přitom házíš všechny do jednoho pytle. Pleteš si MRK s psychiatrickou poradnou pro vyřizování osobních komlexů. Hrůza a děs.
Btw. taky jsem znal jednoho bezdomovce, který už tady mezi námi není. Nechtělo se mu dělat za bolševika, nedělal ani pak, barák propil. Ale když ho člověk poslouchal, tak to byl největší chudák na světě. Tím nechci říct, že jsou všichni stejní.
NRoyal Wulff - Profil | Ne 4.12.2005 15:43:06
Co to trepes, clovece?
Ludi s vysokymi prijmami ku stene?
Si clenom nejakej uderky, alebo co?
Slinty o zavisti zaznievaju skor z tvojich prispevkov.
NVokoun - Profil | Ne 4.12.2005 15:01:25
Jinak, nemusím nikomu nic závidět. Zřejmě jsi si spletl diskusní forum rybářského serveru s předvolebním mýtingem ODS :-) Tyhle slinty o závisti už jsou dost profláklý ;-)
A jen pro upřesnění mé politické orientovanosti, nikdy jsem v žádné straně nebyl, nejsem a ani se nehlásím k žádnému z programů současných stran na politické scéně.
Na závěr jen to co Kolči.
NPvl - Profil | Ne 4.12.2005 10:22:27
NKnecht | So 3.12.2005 23:58:17
Procetl jsem celou diskusi a soudim, ze z navazeni by bylo mozne osocit uplne jine jedince. Nebo se mylim?
NJenik - Profil | So 3.12.2005 23:55:29
NKolči - Profil | So 3.12.2005 23:37:34
NJenik - Profil | So 3.12.2005 23:36:05
Kde to žije - všechna témata
11:09NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 26
10:59NRybáři vs ochránci přirody 74
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










