Pyšely

Ahoj.Nevíte někdo o něčem v okolí Pyšel?Je mi jedno,jestli to bude svazovka nebo ne,ale jedem tam teď na sobotu a já nevím,kam se vrtnou.Díky.
Autor diskuse: Elda - Profil , 24.5.2007 kaprařina - revíry, cestování
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nhanss - Profil | Čt 24.5.2007 17:35:43

Mirošovice -ale to je sokromák 200 na den myslim ale je to vláčka
tehov na lada-je to v papíreh je to v tehově
Mnichovice-mnichovka je to taky v papírech
sázava-to už je samo o sobě no

    NKarelR - Profil | Čt 24.5.2007 11:12:59

    V babicich je to soukromak bez moznosti koupeni hostovacky ,alespon v loni to tak bylo ...

      Nmimikry - Profil | Čt 24.5.2007 10:12:27

      Přímo v Pyšelích je taky ňákej rybníček s bejvalýho koupaliště. Vídám tam někdy rybáře, ale nevim komu to patří. Jinak jak psal Pike Sázava 3km všestranný využití.

        NPike - Profil | Čt 24.5.2007 8:30:08

        V Babicich je jakysi brcalnik, rodpodisti tam jsou furt a pak Sazava