- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nsmradzjzd - Profil | Čt 16.2.2012 20:48:34
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 20:47:48
Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 20:44:01
Nvydra Lucky - Profil | Čt 16.2.2012 20:38:08
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 20:21:54
Pokud by se pocet aktivnich uzivatelu zmensil na 30% soucasneho stavu, web podle mne padne. Ne proto, ze by si tech 30% nedokazalo vystacit samo, ale protoze zbytek bude psat nekde jinde a bude svou aktivitou na sebe lakat i tech nasich 30%. A to uz popisuji hodne krizovy scenar, uplne stejne to muze dopadnout uz pri daleko mensim odlivu uzivatelu.
Navic nejsem presvedcen, ze hlavni problem nasich diskusi je v anonymite - mnohem vice vadi treba prilisna aktivita dejme tomu 1% nejaktivnejsi uzivatelu, kteri pisi, ikdyz nemaji co napsat. To kontrolou jejich osobnich udaje neovlivnis, oni ti je klidne reknou a budou pokracovat.
Nvydra Lucky - Profil | Čt 16.2.2012 20:10:25
Zvláště závěr posledního příspěvku mě dostal. Přizpůsobím se. Ono to vše bude spíš o počtu návštěv a s tím spojenými aktivitami. I nepříliš slušný návštěvník dělá návštěvnost, tak proč ho zahánět ? Jinak řečeno - úbytek počtu vstupů je nežádoucí, takže co tu vlastně řešíme ? Proč tahle otázka vůbec blbne lidem hlavu, když pokračování bude plně podřízeno jedinému účelu. A to je z mé strany k problematice opravdu vše. Děkuji za pozornost.
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 18:53:02
Cast lidi si obcas procisti pocitac, zmeni IP apod, ale 99% lidi to neumi udelat dokonale - napr. malokdo vi, ze krome cookie ma ve svem pocitaci jeste podobne ulozisti dat pro flash aplikace. Tohle uloziste neni promazavano beznym smazanim historie prohlizece. Dale mame v pocitaci nainstalovana ruzna rozsini prohlizecu (toolbary, pluginy), ktera opet ozivuji nase smazane vazby. Zminim i facebook, ktery udajne sleduje i na cizich webech pres tlacitko "like" pohyb svych uzivatelu (dokonce snad i neuzivatelu, proste vsech). V licencnich podminkach ruznych programu nevedomky souhlasime se sdilenim nasich prihlasovacich udaju s tretimi stranami, takze napr. zdanlive anonymni profil na skype muze byt prirazen k vasemu neanonymnimu profilu na facebooku diky stejnemu registracnimu emailu. Je toho moc a normalni uzivatel, ktery chce vyuzivat morednich nastroju internetu, uz nema sanci se sam o sebe postarat. Jedina sance je vsude lhat, ale to bys nemohl ani nic koupit na eshopech.
Nvoz - Profil | Čt 16.2.2012 18:02:24
Jinak co se týká tvého webu, tak je asi nejpovedenější co jsem kdy navštěvoval. Mimochodem, dozvěděl jsem se o MRKu od dvanáctiletých klučinů, kteří zde hltali rozumy. Chodím sem rád, ale občas mi někdo hne žlučí, jako posledně xaxap přáním výrovi, že se neudržím a napíšu něco taky. Ale zase proč nosit nápad jen ve své hlavě...
Nnofish - Profil | Čt 16.2.2012 17:47:29
Možnost ověření uživatele je možná dobrá, ale pro koho? Pro majitele serveru aby uživatele mohl prásknout když si to vyžádá policie což je asi v pořádku ale k tomu tu máme zákon na ochranu osobních údajů, takže registrace na úřadě kvůli jejich uchovávání atd. Na ty co dělají bordel se dá vymyslet spousta jiných opatření.
Nlikin - Profil | Čt 16.2.2012 17:30:24
Jen drobný příklad, Franta Vomáčka zde na mrku napíše, že jede na týdení výpravu, k tomu budeš znát jeho domovskou MO, většinově místo bydliště. V debatě člověk k tomu bezelstně dodá, že manželka jede taky a syn ne, protože je na intru. Dohledat takovou osobu včetně bydliště je na netu rutina a máš zaděláno na problém.
Každého věc, ale zveřejňovat je lépe co nejméně.
NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Čt 16.2.2012 16:51:10
No máš toho dost teda :-))
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 14:13:30
To co myslis ty, je spise priklad tusim aktualne.cz, kde do diskusi mohou zasahovat jen postou overeni uzivatele. Take to neni 100%, ale souhlasim, ze to odstrani aspon tu "stredni tridu" potizistu.
Priznam se, ze jsme o tom take uvazoval, ale zatim nerealizovat. Dalsi moznosti je overovani pres SMS (mene spolehlive), a dale treba formou nejake vratne kauce (nespolehlive co se tyka overeni uzivatele, ale zato ucelne pro jeho chovani).
Zatim u vseho prevazily zapory.
NHmmmmTakJooooo - Profil | Čt 16.2.2012 14:10:27
Nmalamut - Profil | Čt 16.2.2012 14:09:48
Nmalamut - Profil | Čt 16.2.2012 14:08:54
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 14:07:25
NMartin M. - Profil | Čt 16.2.2012 14:06:32
NFishky - Profil | Čt 16.2.2012 14:04:42
Kde to žije - všechna témata
11:09NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 26
10:59NRybáři vs ochránci přirody 74
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













