- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Frk - Profil | Čt 27.10.2005 12:33:02
Pike | Čt 27.10.2005 12:32:21
Martin M. - Profil | Čt 27.10.2005 12:31:53
strejka - Profil | Čt 27.10.2005 12:31:13
drda - Profil | Čt 27.10.2005 12:25:45
Martin M.: můj názor se hodně blíží názoru ZN a boyscouta. Funguje zde "tržní hospodářství". A "firma" ti, myslím, prosperuje. Nikdy to tady nebude podle představ všech, to ani nejde. Jak je nazval ZN, "uplakánci" by neměli hledat pomoc u tebe ale u sebe. Ledaže by měli zároveň konstruktivní řešení daného problému. Mě se tady taky všechno nelíbí, ale je mi jasné, že s tím ani sebelepší admin nic neudělá. Nebo ano a pak přestane být MRK MRKem.
Pokud mohu radit, představ si MRK jako obrovskou kouli, která se valí určitým směrem. Pokud chceš směr změnit, tak do ní občas šprtni. Můžeš do ní šprtat zezadu, z boku. Jen se, proboha, nesnaž do ní šprtat zepředu ... :-)))
ZN - Profil | Čt 27.10.2005 12:21:57
přesně tak to na MRKu vypadá. Poklidná, seriozní otázka. Pak přijde někdo, komu kdysi dávno někdo šlápl na kuří oko, který byl se svým tunelářským nápadem vytahán za ouško, vloží konfrontační příspěvek alibisticky se schovávající za nic neříkající fráze a bác.
Své kamarády pozdravuj, je to jejich problém, že tady nechtějí něco přihodit. Není blbec jako blbec, zneuznalý vševěde. A netahej konfrontaci do této otázky.
Miramax - Profil | Čt 27.10.2005 12:20:28
ja uz otazky ani nezadavam, kdyz chci neco vedet, zeptam se v prislusnem pokecu (v mem pripade plavana a feeder), kde dostanu odpoved vzdy, mnohem rychleji nez kdyz si zadam otazku a navic mi odpovi jenom ti jejichz nazor me v dane oblasti zajima a je mi co platny
Marda - Profil | Čt 27.10.2005 12:04:41
Pokec navštěvuju jenom jeden a když neni debata zrovna k věci, tak mizim - to může udělat každej. Nevidim smysl pokecu v absolutním dodržování tématu (např. moje oblíbená kaprařina) od toho právě otázky, pokecy bych klidně nechal dál na úrovni chatu, ale aspon trochu k tématu což až na některý úlety asi funguje.
Sprostý slova? Mě nevadí když někdo prohlásí, že ho něco sere, něco je krávovina, nebo do prdele to je hnusný počasí... Vadilo by mi když by jeden druhýmu nadával - rovnou black list na 24h případně na dýl...
MAtes(pův) | Čt 27.10.2005 12:01:06
Miloš_speedloader | Čt 27.10.2005 11:55:45
Martine ano, toto je kvalitní názor a otázka.
XAXAP - Profil | Čt 27.10.2005 11:54:59
- jak? ... stejne jako tech, co se jich nekteri boji a navrhuji cistku :-)
- proc? ... aby byl v obraze
a o skupine jsem nepsal, takze si o chovani ve skupine a samostatne precti trebas nejakou knizku a nebo prijed na pivo a proberem to
Rici - Profil | Čt 27.10.2005 11:51:03
Nevím o nikom, kdo by si úmyslně mastil triko tím, že je lepší diskutér.
G.Moolis - Profil | Čt 27.10.2005 11:41:50
MrCement | Čt 27.10.2005 11:41:23
Rici: vitejte v soutezi diskuteru :-) . Honit si triko na nekom kdo je mene zdatny diskuter ..... dekuji ja ne.
Abies Alba - Profil | Čt 27.10.2005 11:37:09
Rici - Profil | Čt 27.10.2005 11:35:08
Buď svůj názor obhájím, nebo ne. Buď je někdo silnej diskutér nebo slabej a prohraje. Většinou ti co prohrají se urazí a nehodlají přemýšlet proč prohráli. To je asi veliký hendikep mnoha lidí tady a pak jsou rozezleni právě na ty v tomto ohledu lepší.
Většinou, když se jedná o odborné diskuse k určitým rybolovným tématům tak je vše v pořádku, ale běda jak se najede na téma které je obecné a spousta lidí vyjadřuje pouze dohady a pak se rozčilují, když někdo znalejší nebo s jiným názorem jejich dohady vyvrátí.
To jsou potom ty průšvihy!
XAXAP - Profil | Čt 27.10.2005 11:33:37
georgi, napraskej nas adminum, voni nas smaznou a budes pokojenej a pak budes moct radit :-)
Martin M. - Profil | Čt 27.10.2005 11:30:48
Kde to žije - všechna témata
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
17:29Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 45
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











