- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | Po 31.10.2005 10:47:09
Vážený rybářský kolego,
ve vší úctě nemohohu již nic jiného, než odkázati Vás na bod 7) Pravidel...
V pevné víře ve Váš zdravý a veskrze inteligentní úsudek nechávám na Vás, jak s obsahem Pravidel naložíte a jaké souvislosti z nich vyvodíte.
Miloš Kotrba
Praha 9
privat cellphone 607862968
NAzbest - Profil | Po 31.10.2005 10:26:37
Musím skromně přiznat, že mám odhad.Věk asistentky považuji za přiměřený, neboť, to má být tak, že ženy mládnou a muži zrají.
Zároveň vnímám nimrání se v exkrementu jako činnost navyšující jeho aromatickou hodnotu a onu zmiňovanou záležitost vidím, jako čelistmi zpracovanou již několikrát ze všech stran, tudíž hodnou vyplivnutí, nebo spolknutí ovšem-v případě, že neplní funkci žvýkačky Orbit(ano to je reklama) bez cukru.
Azbest.....
blablabla
Sokolof
NRybář - Profil | Po 31.10.2005 10:24:45
Vážení kolegové ZN a MD,
jsem krajně rozpolcen, ať udělám cokoliv, zarmoutím tím minimálně jednoho z vás. A to bych vskutku nerad. :-)
Petr Gruber - Rybář
NMiloš_diakritický | Po 31.10.2005 10:16:10
Vážený kolego,
tento web je veřejný a Tato Otázka se netýká jenom nás dvou, tedy pokud jsem správně pochopil dikci Této Otázky. Chcete-li prezentovat své názory a já předpokládám, že zřejmě nějaké konkrétní názory či přímo poznatky více či méně uchopitelnější než mám například já máte, pak prosím neváhejte a seznamte i ostatní rybáře, kteří na tomto webu prezentují své názory, poznatky a zážitky.
Toliko k Věci samotné. Bohužel, tímto tedy odmítám Vaše pozvání na nonpublic diskusi pomocí prostředku, který používám pouze na dolaďování schůzek s mojí o 29 let mladší asistentkou.
Miloš Kotrba
Praha 9
privat cellphone 607862968
NRybář - Profil | Po 31.10.2005 9:51:49
NAzbest - Profil | Po 31.10.2005 9:32:21
Váš úsměv pohasl a tak se ptám:"asistentka nemůže nebo nechce?(se kamarádit)"
NMiloš_diakritický | Po 31.10.2005 9:27:38
Vážený rybářský kolego,
jádro pudla není v osobě zvané XAXAP, nýbrž v obsahu této otázky jako takovém. Jde o cenzuru, black listy, pár stěžovacích e-mailů, pravidla, moderování atd.
Cenzura je slovo jehož obsah je na MRKu definovatelný Pravidly, stěžovací e-maily jsou stále pečlivě ostatním uživatelům MRKu utajené, moderování je slovo které není na MRKu v žádném případě novinka. Kritický link uvedený uživatelem MRKu s nickem AA byl pouze interpretován jako jistý druh stížnosti na vulgarity a nespisovné vyjadřování, a jak je jistě správné, byla přijata náprava k očištění minimálně muškařské sekce (kam mimochodem onen link směřoval) od těchto negativních jevů. Jakkoliv se může nezúčastněným osobám či osobám, které by chtěly být nezúčastněny zdát, že jde pouze o jakousi v uvozovkách šaškárnu, není tomu tak a tyto odkazuji na Podmínky, kde je vše jasně, srozumitelně, pravopisně a gramaticky správě napsáno. Je-li diskuse na MRKu vedena přesně dle litery Podmínek, nelze než očekávat, že k vulgaritám a jiným negativním jevům nebude docházet, a to již ani v nadsázkách.
Miloš Kotrba
Praha 9
privat cellphone 607862968
NAzbest - Profil | Po 31.10.2005 9:24:28
Azbest
Toho časublablablabla
NMiloš_diakritický | Po 31.10.2005 9:05:58
Vážený rybářský kolego,
vědom si oprávněnosti Vašeho požadavku na přesnou vizuální identifikaci uživatelů MRKu u našich revírů zasílám svá fotodata.
Potkáte-li mne někdy u rybníku, pak vězte, že jste právě vyhrál jackpot.
Miloš Kotrba
Praha 9
privat cellphone 607862968
NAzbest - Profil | Po 31.10.2005 8:57:56
Nxycht - Profil | Po 31.10.2005 8:01:43
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 23:10:34
Vážený rybářský kolego,
to krásné město se jmenuje Bystřice pod Hostýnem a je to takové Valašské Las Veges a Renno dohromady.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
NAzbest - Profil | Ne 30.10.2005 23:03:58
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 22:55:41
Vážený rybářský kolego,
dovoluji si Tě upozornit, že otázku jsem položil před několika dny a byla plně na místě. Nikdo si jí nijak nevšimal. Po naší debatě jsem nic dál nešířil, neřešil a nerozdmýchával. Díky Tvé nepochopitelné invenci se k této věci neustále vracíš, i když nechápu, proč zrovna Ty. Tuto věc jsem já osobně ukončil po našem rozhovoru před pár dny. Ani dnes jsem nic nezačínal a nereagoval na příspěvek AA. Reagoval jsem obecným způsobem na tvou polemiku s medvědem, z čehož nikomu nemohlo být jasné o čem je řeč. Nějaký spor ( o který ostatně nejde), z toho děláš jen ty . Toď vše. Takže si myslím, že jedinný, kdo něco soustavně řeší, jsi Ty, i když se Tě to týká okrajově. Já osobně se touto věcí nehodlám dál zabývat.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
NRybář - Profil | Ne 30.10.2005 22:32:11
ZN: A dokonce si myslím, že nebýt tvé otázky, zda to AA myslí vážně, nikdo by se u toho příliš nepozasatvil a teď se na to zbytečně upozorňuje.
NAzbest - Profil | Ne 30.10.2005 22:06:57
ZN-a tak ses stal taky MR?:-) Jirkové se hodí,ale máte plnou pravdu vážený rybářský kolego.
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 22:01:22
Vážený rybářský kolego,
tento pocit jsem měl taky, bohužel, zřejmě došlo k nedorozumění. Nejde o žádný spor, a už vůbec ne AA versus chachar, ten o tom nemá zatím tušení . Ba, dokonce se nejedná o mne, ale širší okruh zainteresovaných. Jak jsem už jednou uvedl, nic z naší debaty jsem nezveřejňoval a zveřejňovat nehodlám, koneckonců, jde jen o "internetovu" debatu. Jak jsi zajisté dnes pochopil, není to otázka jen mé osoby, jde o víc. Nakonec reakce je patrná.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
NRybář - Profil | Ne 30.10.2005 21:47:39
A teď už vážně:
naprosto nechápu jaký je rozdíl, když se v otázce o sprostých slovech atd. uvede odkaz na sprostá slova zveřejněná zde na MRKu a když se v jiné rubrice používají citace a fotografie taktéž zde uvedené. Zdá se mi, že používáš dvojí metr. Měl jsem pocit, že jsme si to po icq vysvětlili ....
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 21:35:32
Vážený rybářský kolego,
v době ranného mládí, při návštěvách pokleslých vesnických tancovaček, jsem měl kamaráda Jirku. Mistr republiky v judu. Při vyvolání jakéhokoliv konfliktu stačilo zavolat Jirkooo a měl jsem klid. Postupem času jsem došel k tomu, že to bylo řešení nečestné.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
Kde to žije - všechna témata
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












