- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak dal v diskusich MRKu?
Doslo mi par emailu, kde si na to lide stezuji. Mate nekdo nejakou predstavu, jak to resit, nebo vam to nevadi?
Mame diskuse vice moderevat, vice cenzurovat, promluvit si s hrisniky, predelat pravidla, zmenit strukturu diskusi?
Dodavam, ze v teto otazce budu ingorovat nazory tech, kteri se techto sporu pravidelne ucastni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nmedvěd - Profil | Ne 30.10.2005 19:08:37
mám za to, že vše co se děje má vždy určité hranice, pravidla a také svůj začátek a konec.
S pozdavem
Medvěd(Petr Riedl)
Prostějov
tel:608579972
NCarlos - Profil | Ne 30.10.2005 18:43:41
NAbies Alba - Profil | Ne 30.10.2005 18:18:49
S tím souhlasím. :o)
NMarcel - Profil | Ne 30.10.2005 18:16:45
Vážení kolegové rybáři
co se týká e-shopu, také si vzpomínám na jednu otázku kde jsem vyřknul nějakou kritiku. Popravdě si již nevzpomínám co konkrétně, ale něco ve smyslu když se mi to nelíbí tak to řeknu a nebudu nic tulat. Ale nic vulgárního (doufám) :-). Kaprřina je pasé cca 40000 "nových" příspěvků budiž mi důkazem.
Jistě jste si povšimli změny psaného projevu v příspěvcích, které se netýkájí jen muškařů. Jen tak dále "Za lepší, slušnější, kvalitnější a odborný MRK".
S úctou
Marcel Šotlík alias Marcel - ®
Ostrava¨
marcel.sotlik@post.cz
ICQ> 230208222
Nkarelc - Profil | Ne 30.10.2005 17:59:12
NAzbest - Profil | Ne 30.10.2005 17:51:18
[smazano MM, s azbestem to proberu mailem]
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 16:26:40
Vážený rybářský kolego,
přiznávám to nerad, ale ve Vašem příspěvku je hodně pravdy, hlavně v části koní, diskuze a pohledů na život. Bohužel, daleko větší hodnotu by tento příspěvek měl, kdyby jste se podepsal. Takto mi nezbývá, než Vás považovat za jednoho z těch ublížených. Dle mého, nejste ani neznámý, ani neznalý věcí na MRKu. Zřejmě jsem Vám já, nebo někdo z Vámi myšlených "hrotičů" šlápl na kuří oko. Tak to bohužel někdy v životě chodí. Někdo to ustojí, někdo prostě ne a anonymně se snaží rozdmýchat něco, co by pod svým nickem nebo jménem neměl odvahu napsat. Prostě, každý jsme nějaký. Snad si někdy založíte svůj vlastní web s přísným výběrem Vám oddaným a po rameně plácajícím osazenstvem držících se odborně zadaného tématu.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
NMiloš_diakritický | Ne 30.10.2005 14:34:15
Vážený Neznýmý(á, é),
je možno Vás pořádat o laskavé sdělení ideálního obsahu Black Listu ?
Váš White list již není tajemstvím , nyní by bylo vhodné seznámit toto internetové plénum i s Vaší obrácenou stranou mince.
S pozdravem Petrův zdar !
Miloš Kotrba
Praha 9
Nxycht - Profil | Ne 30.10.2005 12:00:58
Mimochodem kdo patří do těch zasloužilých diskutérů? :-)
vraník: předpokladám, že ten vztahovačnej knedlík asi budu i já co? :-)
NNeznámý | Ne 30.10.2005 9:22:55
Nějak mi tu chybí obrátit tu diskuzi na to, kteří lidičkové by měli právo být na bílém listu - žádný asi není, ale třeba Medvěd díky rozvážnosti, takový Mirmen - neohrozitelná kapacita na odbornost, Petrson a ještě pár lidí tak do 15 mi budou vždy stát za to se na MRK podívat.Existují tady tak zvaní suchaři - málo příspěvků, ale k věci, a vždy to sedí ale nemají publicitu, je to holt moc suché.Pro vstřícnější prostředí by se měli ti všemu rozumějící nejchytřejší a ke všemu se vyjadřující uskromnit, nehledě na zásluhy minulé.
NZN - Profil | Ne 30.10.2005 7:33:38
Vážený rybářský kolego,
dovolím si tentokrát malinko vybočit z nastaveného směru.
Nejsem si ani v nejmenším vědom hrocení něčeho někam. Můj příspěvek byl reakcí, a troufám si říct velmi slušnou a nekonfrontační, na příspěvek KolBy a Standy, obou nepodepsaných. V dobách starého MRKu by má reakce byla asi poňekud jiná, a nejen má.
Jak zajisté moc dobře víš, internet je mocná zbraň, chvála bohu, že oboustranná. Máš pravdu, z tvé strany o potlačení humoru drastickým způsobem nedošlo, ale nevím, proč mám ten pocit, že tvůj poslední příspěvek je napsán proto, aby reakcii vyvolal. Omlouvám se, možná se pletu, ten pocit tady je. Celý tento Tvůj příspěvek mi připadá takový divný, člověk, který dokáže napsat tak krásnou věc v Můj lov pak napíše něco takového. Nevyčítám, jen konstatuji. Ale v tuto pozdní hodinu jsi byl určitě hodně unaven sledování zábavného pokecu v Muškařině, ostatně jako každý večer.
Ještě poslední věc. Za dobu, co tady jsem, mě "urazil" jen jeden registrovaný člověk, a to ještě obecně známý přispivatel snad všech webů a časopisů. Zase se nemůžem brát tak vážně, je to jen internet. Vše podstatné si převážná většina zde diskutujících řekne osobně při srazech, posezení v hospůdce, telefonem, mailem, ICQ či na rybách.
Promiň mi tento poněkud vulgární způsob projevu, tentokrát to však jinak nešlo. Mail vzhledem k důležitosti mého zdělení posílat nebudu.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
Nvraník - Profil | Ne 30.10.2005 6:42:10
pamatuju se že jsme se zde někdy porafali a nikdo neměl chuť ustoupit - to když jsme měli jiný názor na probíranou věc, ale stěžovat si a brečet by mě nikdy nenapadlo, navíc vždy jsem zde dostal odpověď na svou otázku - v tom je MRK jedinečný a krásný
nacionále mám na kartě.
NMartin M. - Profil | Ne 30.10.2005 0:55:42
NZN - Profil | So 29.10.2005 23:55:48
Vážený rybářský kolego,
nám na vojně říkali: "Bráníš vlast, bráníš socialismus". Už tehdy jsem jim nevěřil a myslel si své.. Proto nevěřím i Vaší "vojenské" polemice. Jen skromně podotýkám, že legrace k životu patří a je na každém jedinci, jak ji bere nebo chápe. Souhlasím však s Vámi, že hrubost a sprostotu je potřeba potlačit. Zábava na rybářský web také nepatří. Je třeba jasných a srozumitelných diskuzí, aby i anonymní a náhodní příchozí měli hned jasno, o čem je řeč. Doufám , že mi prominete poněkud ostřejší tón, nechal jsem se trošičku unést. Věřím také, že jen nějakým malým nedopatřením se vloudila chybička a zapoměl jste se podepsat, což, jak jistě uznáte, k seriózní debatě patří. Byl bych rád, kdyby jste pochopil mé zajisté jemné upozornění a snad i ostřejší tón mého příspěvku.
S pozdravem Petrův zdar
Zdeněk Neradil
Valašské království
tel. 777945770
NKolBa | So 29.10.2005 16:01:04
Take ti chci pripomenout, ze jsi zcela zodpovedny za obsah sveho webu v plnem rozsahu, tedy vcetne zapisu v diskusich. Tyka se to nejenom autorskeho zakona (pouzivani cizich obrazku (napr. kreslenych vtipu) v diskusich) ale hlavne velmi citlivych temat, jako je resismus, pedofilie apod. Az to nekoho nastve, nebude zalovat nejakou virtualni osobu se jmenem ABC, ale tebe.
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...











