- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tyč k podběráku Milo
Má někdo zkušenosti s těmito tyčemi od Mila CLUB CLASS 3 m a SKIMMER 3 m zdají se mi za cenu 465,- docela dobré.
Autor diskuse: oskus - Profil , 10.8.2005 plavaná - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Predy - Profil | Út 16.8.2005 20:29:13
Od mila mám ve 3m tyčku taky, slouží docela dobře, myslím, že je to Coater, nebo tak nějak, od 15.6. jsem ji nepotřeboval.
oskus - Profil | Ne 14.8.2005 10:18:51
Bohužel na sraz nejedu nevím kdo by jel z OVA a sám to se mi jaksi nevyplatí
karelc - Profil | Pá 12.8.2005 16:52:30
oskus: jestli budeš na srazu, tak můžeš porovnat ten rozdíl.
karelc - Profil | Čt 11.8.2005 18:54:59
mám club class, ale ve 4m. Je to na prd, je děsivě měkká a pružná, práce i ve zkrácené formě (3m) je zvlášť ve větru hrozná. Zkus kontaktovat HrubceT, ten nedávno koupil tyčku, děličku a ta je naprosto super, ještě levnější než to milo club class.
Abies Alba - Profil | Čt 11.8.2005 18:49:19
Tyčku od Mila mám, praskla mi v místě u závitu, hnedka mi vyměnili horní díl, ale asi jsem si za to mohla sama, protože jsem hodně utahovala hlavu podběráku. Jinak jsem s ní spokojená :o)
Pete - Profil | Čt 11.8.2005 18:15:53
Taky mám od MILA tyč a sem za rok používání spokojenej cena tak nějak jak uvádíš
Golem - Profil | Čt 11.8.2005 8:11:55
Hlinik jako takovy v atmosfere zemske NEEXISTUJE, protoze okamzite zrezivi a co jeste .... zkoruduje vy tupci :o).
Povrch hliniku je vzdy pasivovan vrstvou AL2O3. Rozhodne tedy neni vhodny pro zavity. Navic v potaz prichazi elektrodova reakce s jinym kovem, ze ktereho je hlava podberaku (rozdil potencialu kovu).
Povrch hliniku je vzdy pasivovan vrstvou AL2O3. Rozhodne tedy neni vhodny pro zavity. Navic v potaz prichazi elektrodova reakce s jinym kovem, ze ktereho je hlava podberaku (rozdil potencialu kovu).
Petr - Profil | St 10.8.2005 10:07:39
Já sem si koupil Tubertiny a pak sem zjistil, že má závit z plastu, tak sem měl strach. Naštěstí po 2letech je pořád jako nová. Asi štěstí :-))
Golem - Profil | St 10.8.2005 8:55:10
Hlavne bacha, at nemas zavit z hliniku, jinak jde tyc do roka do kytek. Vetsina se ale dela z mosazy.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
PáBoloňka a předpřipravené sestavy 19
ČtNaviják Centrepin 5728
ÚtKlub přátel Bolognese 1757
PoBolognese 5/6 m 5
. . . Colmic nebo Sportex? 3
. . . vlastnosti prutu 7
. . . Rybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 4
. . . Co je to za rybu? 37
. . . Samo domo splávky 1913
Co je nového - plavaná + obecné
StBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
. . . Bleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . Bleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . Bleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . Bleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . Bleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










