Boilie Vápeník nebo Mossela??

Co preferuje?s čím máte lepší zkušenosti??
Autor diskuse: zdendik - Profil , 2.7.2005 všeobecné - nástrahy, návnady
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nvikicz - Profil | Út 17.8.2010 17:37:24

dnes sem byl v krámu a meli tam mosselu nejaky novy příchutě prej je to novinka...čeho sem si všiml byla příchut jahoda-ryba..400gr nebo 0,5kg -98kč.

    Ntulo - Profil | So 2.7.2005 19:51:34

    ja letos chytám na vápenika profesional a jsem mile překvapen.Moselu jsem použival dříve ale už je za horyzontem svích možností.

      Nšošon - Profil | So 2.7.2005 13:25:27

      No musím říct,že boili Mosela je ten největší šit co sem kdy poznal.Sice chytala,ale tak před 10lety kdy ani jinej boilis skoro nebyl.Za to Vápeník se hodně zlepšil,rozšířil výběr a příchutí a typů boili a jeho blu line natur řada je fakt dost dobrá.Dokonce i ten jeho krmnej boilis kupodivu chytá taky i když je to akorát sojovka s kuku moukou a nějaká voňavka.

        Nstrejda - Profil | So 2.7.2005 8:52:44

        Souhlas s Pavel P. i když myslím že to boilie není na dlouhé chytání.Ale Vápeník má i jiné nové řady boilie které už je o něčem jiném ale cena samozřejmě taky.

          Nstrejda - Profil | So 2.7.2005 8:52:29

          Souhlas s Pavel P. i když myslím že to boilie není na dlouhé chytání.Ale Vápeník má i jiné nové řady boilie které už je o něčem jiném ale cena samozřejmě taky.

            NPavel P. | So 2.7.2005 5:10:37

            Doporučuji ve "Vyhledávání "na těchto stránkách zadat např. Vápeník a pak Mossela a měl by ses prokousat k tomu,co potřebuješ vedět.Pokud se nemýlím,tak už se to tu několikrát omílalo.Mohu poradit pouze tolik,že bojlí Vápeník VJC Profi je dost slušný.S ostatními zkušenosti nemám.