- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJM - Profil | Út 28.6.2005 9:25:01
NXAXAP - Profil | Út 28.6.2005 9:15:06
NMarfy | Út 28.6.2005 9:07:07
Ti co jsou proti údajnému zvýhodňování kapra, podle mne o tom moc nevědí, nebo nechtějí vědět! Cíl petice perfektně níž již poněkolikáté popsal P.Havlíček a kdo chce, tak to pochopí, kdo chce rejpat tak rejpat bude. Ono je hrozně jednoduchý, kecat a stěžovat si na Mrku,ale pokus o kopii K70 s jinýma druhama "chráněných" ryb jen tak nevyjde soudě podle diskuzí v jiné otázce.
NMiloš_diakritický | Út 28.6.2005 8:41:05
Sorry, ve vší úctě, ale co má společného K70 a fakt, že jsi živnostník a stát tě bere u huby ???
Myslíš si snad, že nás duševní prostituty stát u huby nebere ???? 8 předmětů podnikání holt nějaký ten bonus pro stát stojí ...
NCeP | Út 28.6.2005 0:31:46
Jak jsem Vam slibil na jinem webu, kontaktoval jsem p. Zralého ( BlueBoard.cz ) a vymenil s nim nekolik mailu. vysledek uz take znate. je to nyni jen na Vas, ale myslim, ze byste mel ucinit tak, jak je jeho pranim...
NZN - Profil | Po 27.6.2005 23:24:30
pořád mě utvrzuješ v mém názoru, že se na úkor ostatních snažíte prosadit své. Možná bych vám to i přál ( ono se vám to i podaří, poněvadž na to jdete skutečně dobře), ale je to na úkor ostatních ve prospěch všude protlačovaného kapra. Doposud mi nikdo, ani ty, nevyyvrátil, že šlo udělat pro komplexněší řešení situace víc. Vy si dnes poplácáváte se zvazem po ramenou a pochvalujete vstřícné řešení, ale jak pro koho a jak pro co. Schválí se K70, budete spokojení, a zase se nic ve své podstatě nemění. A kecy, že se musí snažit i ostatní profilované skupiny, ty jsou k ničemu. A už vůbec k ničemu jsou kecy, že vy podpoříte ostatní snahy. Chceš mi snad namluvit, že situaci zlepší sto petic? Myslím, že ne. Prostě vy si vyřešíte svůj problém, možná podpoříte ostatní iniciativy, ale to není řešení. Něco se musí změnit v principu. To jste vy, bohužel, svou peticí malé či větší skupiny lidí znemožnili. Svaz se bude ohánět, jak je vstřícný k modernímu způsobu lovu, část lidí bude spokojených, část nasraných, a ve své podstatě to ještě víc napomůže zakonzervování současného stavu a setrvání zasloužilých činovníku na jimi vyseděných místech.
Takže co jste udělali pro dobro a zlepšení situace? Ve své podstatě pomáháte zakonzervovat současný stav, protože K70 zajímá jen skupinu rybářů, ale ve své podstatě problémy neřeší.
PS: dobrou reklamu a přístup k věci vám skutečně dělá pan S.
NBosanac - Profil | Po 27.6.2005 22:27:14
Nvraník - Profil | Po 27.6.2005 22:24:44
2) kaprařský ráj jak je zde popisován je dalším důkazem skutečnosti že tato skupina lidí by moc ráda získala ze společného majetku členů svazu bezplatně, přesněji řečeno téměř bezplatně, jeho část, neboť si prostě spočítala že hospodařením v CC toho nikdy nedosáhne (mimochodem byl jsem na zakladající schůzi tohoto klubu, kdy půlka příspěvků ihned padla na koupi počítače :-)
I když teda ZATÍM nic nechtějí
3) jako vzor jim slouží soukromá akvárka v zahraničí, dobře nic proti tomu nemám - pokud nějaké takové chtějí ať ho koupí jako to udělal ten vychvalovaný majitel z Magyaros.........
toť můj názor
Ncarlos - Profil | Po 27.6.2005 22:09:41
Nmedvěd - Profil | Po 27.6.2005 21:59:36
NPetr Havlíček - Profil | Po 27.6.2005 21:57:58
Jinak druhou část tvé odpovědi nedokáži "rozšifrovat". Zkus to trochu rozvinout.
NPetr Havlíček - Profil | Po 27.6.2005 21:43:40
Ottar: my zatím na svazu nic nechceme. Já mluvím hypoteticky jak uspokojit část rybářů a přitom na tom nedoplácet naopak vydělávat. Starožďárský a podobné revíry jsou příliš malé na podobný způsob rybolovu. A selekce ostatních rybářů? Vždyť je tady spousta dalších vod, kde se mohou vyřádit, kde mají spoustu kaprů (na jaře). A když na to nemá tak tak tam prostě nepojede. Já třeba jedu na Radutu a stojí mě to možná 25 000,- jenom proto, že mě to baví a mám naději na 20-30 kilového kapra a domů dovezu jenom zážitky. A naopak nepojedu do Norska, kde bych možná nakrkal bednu ryb, protože podobný způsob chytání mě prostě nebaví. A proč by muškaři nemohli mít svůj luxusní revír tady doma? I oni určitě jezdí za hranice právě kvůli lepšímu rybolovu. A ještě ke CC. Snažíme se získat nějaký revír, ale je to hledání jehly v kupce sena to za prvé a za druhé finanční náročnost ja tak obrovská, že na to prostě z příspěvků členů jen těžko dokážeme vydělat.
NBosanac - Profil | Po 27.6.2005 21:21:19
NOttar | Po 27.6.2005 21:15:42
Nmedvěd - Profil | Po 27.6.2005 21:12:39
NPetr Havlíček - Profil | Po 27.6.2005 20:53:49
ZN: akce K-70 stále pokračuje sběrem podpisů do podzima letošního roku. Co s peticí uděláme potom se dozvíš. Nicméně možná jsi si stačil všimnout, že na několika MO už horní míra kapra 70 cm bude od příštího roku platit. Petiční výbor navázal kontakty s radou ČRS, jednali spolu a jednání bylo k našemu překvapení velmi vstřícné i k dalším změnám v RŘ. Myslím si, že to je alespoň kousek dobré práce. Samozřejmě z našeho pohledu.
pupak: ano rádi bychom jedno nebo dvě "akvárka" o velikosti cca 500-600 ha v ČR kam by se žádní kapři nenasazovali. Jenom ta povolenka by nestála 1300,-Kč, ale cca 10 000,-Kč.
Pike: vůbec si nemyslím, že je celá republika plná kaprařů. Těch opravdových kaprařů zas nebude tolik.
Nepřipadá mě sobecké vyčlenit v rámci ČRS vodu, pro tento druh rybolovu. Že by na tom i ČRS vydělával je při ceně povolenky 10 000,- víc než jasné. Samozřejmě, že petice s tímto, ale nemá vůbec nic společného.
TomášV: nikdo tě nenazval vrahem, že si odneseš pár kaprů za rok. To jsem nikdy neřekl a nikdy neřeknu tak si nevymejšlej slátaniny.
Papež: tvoje slovo snad ani nestojí za komentář.
Pan Slamáček: já si myslím, že odnášení kaprů do soukromých vod by K-70 částečně řešila. Už jen tím, že by to bylo proti pravidlům a rybář by se při tom musel bát, že příjde o papíry. Jinak je nad slunce jasné, že K-70 v žádném případě nevyřeší zarybňovací plány, to přece netvrdím. Jenom tvrdím, že když se bude kaprů odnášet méně od vody tak se jich méně bude moci zase nasazovat. Že to není v zájmů "výrobců" ryb je jasné. Jinak kde budeš na těch sumcích? Přijel bych pokecat, ale můžu jenom večer. Když tak můžeš na meil.
Ottar: víš je mě jasné, že kdo bude chtít velkýho kapra odnést tak ho prostě odnese. Ale teď to mohl udělat beztrestně a když to bude v řádech bude se už muset bát. Teď si trochu ulevím. Žijem ve svinským státě, kde je prostě korupce na všech stupních v politice, ve sportu, u policajtů, soudci jsou kapitola sama pro sebe ... Jsem živnostník a stát mě bere u huby jak může. Tím pádem si vůbec nemyslím, že zrovna rybář se stane uvědomělejším, když v tomto státě musí žít taky. Takže když já tady bojuju za "nějaký" kapry připadám si mnohdy jako blázen. Ale přesto mě to nedá.
Marda, Klikař: díky za podporu.
NKlikař - Profil | Po 27.6.2005 20:32:12
NPan Slamáček | Po 27.6.2005 20:20:27
samozrejme to myslim vazne, je to overitelny fakt!
NKlikař - Profil | Po 27.6.2005 19:28:31
Kde to žije - všechna témata
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












