- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKlikař - Profil | Po 27.6.2005 19:09:02
Pánové jen by mně opravdu zajímalo proč se zde verbálně napadáte když každej máte jiný názor.Jen ho zdělte a basta.
Petr Havlíček - ® když někdo nechce příjmout tvůj názor ,nepříjme ho ani kdyby si ho nutil.Hmm nic s tim nenaděláme :-)
papež Benedikt XVI: jseš vulgární a ještě k tomu anonymní hovado
Pan Slamáček - ® Děláš si prdel s tou ŠLECHTOU viď a asi se ti to daří.Pokud to není legrace tak bůh s tebou.Strašně podobné názory jaké máš ty jsem slýchával za Komunismu.Fuj
NRoyal Wulff - Profil | Po 27.6.2005 18:45:54
NPan Slamáček | Po 27.6.2005 18:26:06
NOttar | Po 27.6.2005 18:23:31
Sleduji tuto vypjatou diskuzi od začátku a předem hlásím,že ryby pouštím všechny !!!Neber prosím mojí otázku jako invektivu ,ale jako normální dotaz.
Jakým způsobem chcete dosáhnout toho ,aby se K-70 + od vody nenosil ?Myslím,že odpověď,že to zařídí RS nebude na místě.Stačí nahlédnout do jiné otázky zde na Mrku (kolikrát...)Promiň Hraji to není útok na tvou osobu.To je všeobecný postřeh..A mé osobní pocity,že budou někteří rybáři uvědomilejší ,když to bude v RŘ taky nejsou asi to pravé.Někteří totiž dodnes nezaregistrovali ani změny v RŘ od dob komunistů.Třeba,že děti s povolenkou mohou chytat na dva pruty,nebo,že se již nedá chytat (děti do 10 let) na jeden prut držitele povolenky.
Opravdu by mne zajímal tvůj osobní názor.Pokud ho nechceš prezentovat zde na Mrku můžeš i mailem.
Díky Ottar
NMarda - Profil | Po 27.6.2005 18:20:14
NPan Slamáček | Po 27.6.2005 18:14:51
k tvemu druhemu dotazu. kapra beru jako konzumni rybu. neberu mu pravo na zivot, ale nelibi se mi vysazovani vsude i tam kde zcela evidentne nema co delat ( p vody a nadrze). K70 neresi problem s odnasenim velkych ryb a uz vubec nema nic spolecneho s tim ze kdyz bude ve vode vic kapru 70+ ze se jich bude mene vysazovat. to je spatny pokus o zmateni. vsem je preci jasne ze jestlize se tolik kapra vyprodukuje (je nejzadanejsi) tak se musi nekam dat! ze by se zacalo mene produkovat? ale jdete? jak by k tomu producent prisel?
NZN - Profil | Po 27.6.2005 18:12:54
ptám se úplně na jinou věc, což jsi nepochopil. Je mi jasné, že petici prosadíte. Jen tvrdím, že se musí změnit jiné věci a tímto se tříští zájmy jen pro úzkou skupinu lidí. Nechcete slyšet něco jiného a ostatní na to ve své podstatě doplatí. Ne tím, že si neodnesou velkého kapra, ale tím, že to bude "úlitba bohům". Nemá cenu se k tomu dál vyjadřovat, jste příliš zaslepení svým kaprem.
NMarda - Profil | Po 27.6.2005 18:03:03
Npapež Benedikt XVI | Po 27.6.2005 17:45:06
NTomášV. - Profil | Po 27.6.2005 17:35:27
NPike | Po 27.6.2005 16:30:09
A ty si myslis, ze je plna republika kapraru, ktere bude bavit sedet tyden u vody bez zaberu s nadeji, ze jim mozna zabere nejaky ten chudak pres 70. Tak to opravdu nebude. Me samotnemu bude stacit, kdyz se kapri nebudou cpat vsude, ale jen na mista, kam patri, nikoliv do kazdeho potoka. Takze z vasi petice a ted i tveho zduvodneni jsem pochopil, ze se sobecky snazite prosadit sve zajmy.
Npupak | Po 27.6.2005 15:55:33
Takze preci jen chcete celosvazove akvarko za 1300 rocne ?????
NZN - Profil | Po 27.6.2005 15:46:23
Cituji: Ono držkovat na Mrku a je snadné, ale něco udělat je už horší. Konec citátu.
Ptám se, co jste udělali vy s celou peticí?
NPetr Havlíček - Profil | Po 27.6.2005 15:42:30
NMeky - Profil | Po 27.6.2005 12:53:26
NMates(původní) | Po 27.6.2005 12:11:44
Kapr jako takový asi neni špatná ryba ale jeho všudypřítomným vysazováním jsme ho samy pasovali na jatečné prase a samozřejmně čim větším tím lepší.Nedivím se potom, že není v kolektivu oblíben páč je všude.
NMates(původní) | Po 27.6.2005 12:04:15
Radku S:Měl by si spíš lidi získat na svou stranu než je štvát proti sobě.Odmítáš jakoukoliv diskusi, neustále napadáš oponenty a neumíš si obhájit svou věc.K-70 možná "byla" dobrá a šlechetná myšlenka, ale s jakým dopadem???
NMrCement | Po 27.6.2005 11:38:32
NPipsák - Profil | Po 27.6.2005 11:29:06
Hajeni nad 70cm vcelku nevadi, pokud je to na vode, kde je takove hajeni vhodne a kde to neposkodi ekosystem. Obecne neznam moc rybaru, kteri maji cajk na zdolani velkeho kapra a tyhle ryby zabijeji. Kazdy prece vi, ze nejlepsi jatecni velikost je cca 2.5 kg. Rybozravemu duchodci nadela poradny kapr z teleskopu trisky, nehlede na to, ze kdyz mu zabere, tak je to opravdu nahoda, kterou neni treba resit nejakym zakazem.
Udrzitelny rozvoj to je problem cele spolecnosti a ryb se to dotyka naprosto stejne.
NZN - Profil | Po 27.6.2005 11:11:09
já bych toho toulovce zavřel až by zčernal. Sabotér jeden. ˇkoda, že zrušili trest smrti. -)))
Tolik legrace.
Jestli to, co píšete, myslíte vážně, tím jen potvrzujete samolibost a dosebezahleděnost úzké skupiny lidí. Heslo "Jsem kaprař, kdo je víc" na vás
je jak ušité. Ale vy to určitě nemůžete myslet vážně.
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











