- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nxycht - Profil | Po 27.6.2005 10:42:01
NXAXAP - Profil | Po 27.6.2005 10:09:02
Nmacek | Po 27.6.2005 10:00:59
…Pak z díry vyleze Tripod a začne peklo…
více v recenzi v rubrice FFFILM na Novinkách.cz
:-)))))))))))
NMiloš_diakritický | Po 27.6.2005 9:04:45
asi takhle...debata o ničem, fraško-petice už visí u všech "dobrých obchodníků", takže...poslední Sbohem a Ámen....
Npupak | Po 27.6.2005 8:37:24
jak ja sem mel tu smulu a potkal sem se na rybach Vami pravdive a bezezbytku odhalenym panem toulovcem, tak Vam uplne davam za pravdu. Pan toulovec je saboter a nepritel naseho kaprarskeho zrizeni, ktery se rozhodl skodit kde se da a tentokrat si ke sve zavisti vybral vasi zasluznou petici. Jedna se o osobu mdleho rozumu se sklony k fyzicke a verbalni agresi, ktera se ve vypjatych situacich projevuje tak jak jsme vsichni poslednich par dni mohli na internetovych diskusich sledovat. Tento clovek nepatri do krasneho spolecenstvi nas rytiru moderniho sportovniho rybolovu - KULICKARU a proto s kulickarskym pozdravem KOULIM ZDAR !!!! . . . se loucim a tesim se na setkani s tripodem
s uctou ke svym kulickam Jiri Petak:-)))
P.S. a ted trochu vazne, v predchozim prispevku od toulovce sem nabyl dojmu, ze Vam podava ruku ke smiru a Vy na nej zas utocite. Fakt nechapu . . .
NToulovec | Po 27.6.2005 8:35:45
Pane Sekera, je mi Vás hluboce líto.
NRadek S. - Profil | Po 27.6.2005 8:16:52
1 a 2) v downloadu máte oficiální stanovisko poskytovatele služby www.blueboard.cz, které jednoznačně potvrzují již mnou zmíněné výroky
3)další lež pane Uliční! V telefonátu jste nebyl schopen se postavit k věci jako chlap a pouze jste se smál, tudíž nezbývá než se s Vámi dohodnout jinak. Že jsem Vás upozornil na to, že je v mém osobní zájmu řešit vzniklou situaci právní cestou, na tom není nic špatného a měl by to učinit každý, kdo na sebe nechce nechat házet hnůj. A nikdy jsem to nepopíral, viz.příspěvky níže např. pro Slamáčka a JM!
Pane Uličný, že se do našeho sporu snažíte prostřednictvím diskusí na mrku a chytej zatáhnout i ostatní rybáři, je od Vás jen projev slabocha. Postavte se k věci čelem a nesnažte se hledat útěchu u vašich kamarádíčků. S pozdravem Radek Sekera
NToulovec | Po 27.6.2005 7:21:30
1) upozornil jsem na mazání hlasů v anketě - toto se potvrdilo a všichni víme proč a jak
2) upozornil jsem na nepřístupnost kniky návštěv, což se opět potvrdilo, neb se našlo mnoho takových, kteří se snažili tam dostat ve stejnou dobu dostat stejně jako já, stránka byla za nějaká čas opět zpřístupněna a po chvíli opět prý definitivně odpojena
3) upozornil jsem na telefonát, kde mi je vyhrožováno trestním oznámením, což pan Sekera striktně popírá a označuje mě za lháře a choromyslného člověka, který chce jen pošpinit K70 - v pátek odpoledne přiznává že jsem měl pravdu a že tento telefonát proběhl tak jak jsem popsal já.
4) myslím že dalším krokem by měla být omluva pana Sekery, který tu ze mě udělal člověka přímo odporného
V celé záležitosti jsem neřekl jediné slovo které by nebylo pravdivé, moje slova se do posledního potvrdila nakonec i díky panu Sekerovi, který se čestně přiznal, že vše bylo tak jak popisuju já.
Díky pane Sekera, je vidět že dokážete být čestný - i já se zachovám čestně a opět prohlašuji, že o K70 s Vámi diskutovat nebudu, ale na rybách si s Vámi rád pohovořím.
Myslím že můžeme celou věc nechat plavat.
S pozdravem Ivo Uličný
NPyzda | Ne 26.6.2005 1:24:18
Stejně tak řeči, že pokud se velké ryby nebudou pouštět vymizí, jsou možná oprávněné, ale můžou za to jem rybáři, co si ryby ponechávají? Budeš obviňovat kočku, která sežere posledního drozda růžokrkého? Je to chyba kočky? Většina rybářských revírů nemá reprodukční schopnosti, nebo schopnosti udržet stávající rybářský tlak a je tak věcí uživatelů revírů, tedy svazů se postarat o komplexní zarybnění. Je mnoho nabízejících se řešení, ale K70 je asi ta nejhorší, nejen proto, že je založena od počátku na mylných, možná i lživých základech.
NRadek Ch. | So 25.6.2005 22:45:20
NMrCement | Pá 24.6.2005 23:35:15
NPyzda | Pá 24.6.2005 21:53:11
Výsledek : Jediná vysazovaná ryba kapr bude hájen a bude ho nemožné si ho legálně ponechat a zbylé peníze zbaští profi stráž, provoz svazů a MO za chyby v podnikání. Na zarybnění vod pstruhem, okounem, parmou, štikou, lipanem, línem nikdy nezbudou finance a o to by se měla zasatit možná ona rybářská šlechta.
Nvraník - Profil | Pá 24.6.2005 20:29:11
cemente je to tak těžké pochopit, že všeho moc škodí? nebo se musíme v abecedě posunout ? :-)
NPike | Pá 24.6.2005 18:51:30
NMrCement | Pá 24.6.2005 18:48:04
NPan Slamáček | Pá 24.6.2005 16:18:13
MrCement> ok, jak jsem psal zamysli se nad tim a v pondeli mi sdel svuj postoj, proc prave Slechta!
NMrCement | Pá 24.6.2005 16:07:16
Kde to žije - všechna témata
22:49NRybáři vs ochránci přirody 79
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...













